Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Prešiček

Prešiček

Je bilo tole namenjeno.

A hočeš reč, da vsi okoli njega lažejo?! Povem ti, da ne, jaz verjamem ljudstvu, ker nima razloga, da bi se lagalo, o nečem takem.


ti verjameš, kar so ti bedasti novinarji natrobili. Si pač take sorte, da ljubiš negativo in podtikanja.
aja … pa “zanesljiv vir” so zaposleni na kultur ministrstvu – največji gnoji ever

Zakaj pa sploh rabimo ministrstvo za kulturo? En kup odvečnih ljudi, ki ne delajo nič. Saj tako ni kaj delati. Če ga Serpentinšek ne bo zamenjal, ne bo več nikoli nikjer zmagal, ker ljudje si svinjarije zapomnijo! Lahko bo spet nazaj komediant. O prleku je pa škoda besed. Tudi on bo kmalu aut.

Najprej dokazi, potem postopki. V pravni državi smo.
Grozno je, da se zaradi nekih nedokazanih klevet spravljate nad ljudi in jih na podlagi nekih sumničenj javno mrcvarite. Saj nismo v Savdski Arabiji.


Eeeeeeeeeeeeeeee, a to misliš na kratko devetko, pa te fore??
Ni slabo, ni slabo!
[/quote]

ne vem kaj točno je kratka devetka, ampak glede na to da se strinjaš z mano, verjento misliva isto. Njihovega pravnega sistema, državne ureditve ne maram, samo te zadeve imajo pa uštimane u nulo…Ko te najdejo, ali pa najdejo sum da ga lomiš…ja takrat ti je žal da si se rodil…neprijazen, a učinkovit in zanesljiv sistem. pa tu ni sam devetka, tudi zapori, precej učinkovito opravljajo svojo nalogo… vsekakor nekaj kar bi morali prevzeti od njih…

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Kdo se zaradi klevet spravlja na prašiče pri koritu?? KDO SI UPA???
Prešiček je sam že vse priznal…. da je sl šofer vozil inštrumente, da je popissdil, če je moral na šoferja čakat…!!
Da ga je poniževal, zmerjal…… pa jasno ne bo priznal!

Kaj si mislijo ti kravatarji da so? In kupili so si nov avto! A lahko kdo to razišče?

Dej k nam je slabo, kam gre naš denar! Se zaveda ta Prešič, da ga futra delavec?

o fuuuuujjjj še ti ogabnež stari!!!

nekatere države, npr. Kitajska takšne težave precej učinkovito rešujejo
[/quote]
Ja, učinkovito in permanentno.

V pravni državi bomo takrat, ko bodo tisti iz vrha enako obravnavani, kot tisti na dnu, do takrat pa “so long squirrel”, zame to ni pravna država.

vsi kateri se zgražate, kaj ali koga ste volili? najbrž leve stranke…

Slišal na lastna ušesa na TV, tudi Požar, ki o aferi butalskih iztirjencev piše takole:


Četrtek, 24. januar 2019 ob 06:48
Židan včeraj dokazal, da se šefom stranke SD fučka za mobing in ljudi, četudi gre za smrt, bodo pa Prešička branili do konca!

http://pozareport.si/post/445633/zidan-vceraj-dokazal-da-se-sefom-stranke-sd-fucka-za-mobing-in-ljudi-cetudi-gre-za-smrt-bodo-pa-presicka-branili-do-konca

Jaz pa svetujem, da s solzami sreče v očeh na naslednjih volitvah volite tiste, ki vam jih pred volitvami vsiljivo in agresivno noč in dan vsiljujejo državni mediji. Potem boste srečno živeli do konca svojih dni.

Glede celotne afere se mi zdi pomenljivo vec stvari:

najprej – tisto prevazanje instrumentov v avtu je seveda bilo narobe in od ministra neumno, da se na tak nacin daje v zobe, ni pa glavni problem. Vedno vec kot je pricevanj zaposlenih na “Presickovem” konzervatoriju, pa tudi tistih z ministrstva, ki nastopajo z imeni in priimki, vedno bolj postaja jasno, da Presicek ocitno res ne zna delati z ljudmi. Tudi sam sem v zivljenju ze imel opravka s koleriki in vem, da lahko v trenutku izbruhnejo, zalijo, grozijo, a se dejansko sploh ne zavedajo, kako tako obnasanje vpliva na njihove “zrtve”.

Ocitno so medcloveski odnosi na ministrstvu tako slabi, da so se bolj ali manj uprli skoraj vsi zaposleni – zgodil se mu je torej “narod” in ni mi jasno, kako – ce ne bo odstopil – bo sploh lahko delal s temi istimi ljudmi dalje.

Problem je tudi (tega v glavnem nihce ne omenja), kar je Presicek vceraj povedal tudi sam – da je na ministrstvu 65 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zaposlen, 35 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pa dela kot profesor (zal ni edini tak minister). Kako je mogoce, da 1/3 delovnega casa ne ministruje? Po mojem je ministrska funkcija tako odgovorna, da ne bi smela dopuscati takega “dvojnega” dela. V tisti tretjini casa, ko ga ni na ministrstvu, tam ocitno “vlada” Skoberne, ki ima verjetno tudi precej pri celi zadevi a ga zdaj nikjer ni.

Tudi mene je pretresla novica o tragediji. Podoživela sem občutke, ko sem se kot mama dijaka osebno srečala z g. Prešičkom, ko je bil še ravnatelj na Konservatoriju za glasbo. Doživela sem, kaj pomeni, ko se v človeku utelesi ego, aroganca nadutost in vzvišenost. Ker je eno plat zgodbe že slišal iz strani osebe, ki mu je (bila) predana in vdana, in si je tudi sama privoščila samovoljne odločitve in psihično maltretiranje nad šibkejšim, je bila moja beseda nična, zato je bil sestanek v večini njegov monolog, skozi katerega si je na prefinjen način dovolil žaliti tako otroka, ki je z nagradami prispeval k ugledu šole, kot tudi mene, ki sem si dovolila na glas izraziti svoje mnenje in se postaviti za svojega otroka. Posledice poguma v besedah smo močno občutili, a tudi takoj sprejeli odločitev, da bodo otroci svoje sanje realizirali tudi skozi kakšno manj “ugledno” izobraževalno institucijo, predvsem pa skozi ljudi, ki bodo resnično želeli dobro otrokom.
Še danes slišim besede enega od prof. na tej šoli ko je dejal, da svojega otroka nikoli in nikdar ne bi vpisal na konservatorij s takšnim človekom na čelu..

Ali si človek ali pa nisi, ne glede na to, kakšen poklic ali funkcijo opravljaš. Politika je pač sredstvo za manipulacijo ljudi, vedno bila in bo toliko časa, dokler človek ne dojame, da je v slogi moč za spremembe.
Žal sem kot mama dijaka na konservatoriju imela z g. Prešičkom izkušnjo, ki je mene in mojega otroka zaradi njegovega arogantnega obnašanja in poniževanja močno zaznamovala. Mogoče zdaj občuti, kako smo se počutili vsi tisti, nad katerimi se je upal nečloveško znašati.

Žal sem kot mama dijaka na konservatoriju imela z g. Prešičkom izkušnjo, ki je mene in mojega otroka zaradi njegovega arogantnega obnašanja in poniževanja močno zaznamovala. Mogoče zdaj občuti, kako smo se počutili vsi tisti, nad katerimi se je upal nečloveško znašati.

New Report

Close