Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Presneti moški !!!

Presneti moški !!!

Kdo je volk in kdo koza? Sklepam, da si ti volk 😀

Ah ne, tako kot moj brat se bo začel dret: “Kje za hudiča so moji štumfi?” in vsega bo moja mama kriva.

Ampak nismo mi vsi taki. Eni so hujši. 🙂

Zakaj pa nisi za njim zatulila: “Poberi hlače od ta malga!” In zihr bi jih pobral in vse bi bilo v redu in prav in na mestu. Midva z mojim sva oba bolj taka, da vrževa vse tam kjer nam pade in ne pospravljava za sabo … In kaj počneva? Se opominjava eden drugega. Sem tut jst na začetku penila in se jezila nanj, ko mi je prišlo do vrh glave … in kaj mi je rekel: “Zakaj mi pa ne rečeš, kaj naj naredim? Jaz enostavno ne vidim!” In res. Začela sem mu pravit kaj naj naredi in brez problema vse tudi naredi. Seveda so stvari, ki se jih loti sam … kam bi pa prišli če bi mu morala vse pravit. In on opozarja mene. :))))

Hehe … vsako jutro, ko prideva v kuhinjo, dnevno sobo je kup stvari od prejšnjega večera nametanih okoli in potem si eden drugemu praviva kaj je drugi “pozabil” pospraviti. :))))))))))))))))))))) Hihihi . Danes je pa s tem začel celo ta mali … :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

No,ampak kljub vsemu ne moremo brez moških,a ne:))))kar priznajte

:-)))) bgw, točno tako :-)))! Jaz mojemu prinesem cel škaf perila za zložit iz sušilca, točno pred njega na kavč (ko revež utrujen gleta tv, seveda). In ko po eni uri (tuširanje tamalga, pravljice….) pridem nazaj je škaf še vedno tam nedotaknjen. In njegovo pojasnilo: ja sonček, kaj mi pa nisi rekla :-))))))? Zdej pa vedno rečem: dragi, a lahko to in to… in z veseljem naredi, čeprav se moraš prav zdresirat, ker je men čist logično nekaj, kar moški sploh ne opazijo 🙂

lp a.

Kaj imava istega moža?????:-))))))))))))))
Pri nas je podobno…Hodim v službo,likam,perem,oblačim otročka,skrbim za čistočo-red je bolj tak tak pri 27.mesečnemu otroku…In pridem popoldan domov,potem ko sem malega “dvignila” v vrtcu,bila v trgovini…grem jest,pogledam v spalnico,vse razmetano,pogledam okoli-vsepovsod igrače…Ne zahtevam,da dela ne vem kaj,ampak če že dela popoldan,naj pospravi spalnico in igrače samo zloži v kot za igrače in to je to…
Nakar pa me v službo pokliče,da mu je dolgčas…HALO!!!!???

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Hahahaha … tak je tudi moj … :)))) … če je slučajno kak dan doma sitnari, da nima kaj delat … :))) Okoli njega pa 1000 in ena stvar za postorit … :)))))))))))))))))

New Report

Close