Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Preštetih je približno 31,67 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} glasovnic; 45 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ZA, 55 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} PROTI

Preštetih je približno 31,67 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} glasovnic; 45 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ZA, 55 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} PROTI

…pravzaprav ste tako zadovoljni, da je zakonik padel. Pretepanje otrok, večno rejništvo in nekdo, ki služi na ta račun, poroka z obveznimi pričami – kaj je v tem dobrega?

Če se mi kaj zgodi in se mož zaplete z moškim, pa je jasno, da si želim, da ju v primeru moževe smrti dobi tip, ki ju pozna in ju ima rad, ta člen je še najmanj sporen.

Predporočne pogodbe ipd. pa mi niso mar.

Zakaj ste veseli, da je referendum padel?

…da živim v takih butalah. In sedaj , ko je zakon zavrnjen, mislijo, da ne bo več otrok v istospolnih skupnostih, da istospolnih skupnposti dveh ne bo več…..bumbarji. Da se v šolah o tem ne bodo več pogovarjali…….

Še vedno se bodo imele ženske rade, moški radi, živeli bodo skupaj, skrbeli za biološke otroke, tako je že leta in še leta bo tako. Tisti, ki jih bodo želeli posvojit, se bodo odselili tja, kjer se to da uredit….Nič ne bo drugač, vse bo isto……..Samo otrokom so vzeli nekaj pravic….

Pravzaprav me nič ne čudi tak izid. Če se spomnim na davno 2000 leto, ko sem zanosila. S fantom sva na vprašanje, ali se bova sedaj (!!) poročila, rekla da ne. In da bi vi slišali komentarje!!!! Še dons ne morem pozabit, kako so nekateri moji sorodniki ….ma rajš ne rečem nič!!!! Kako so v tretjem tisočletju nekatere stvari še globoko zakoreninjene v naših glavah….si ne morem predstavlajt.

Sam tok. Jaz sem bila proti in tudi slučajno nimam nič proti koruznikom. Jaz bi bila sigurno koruznica, če bi bila mlajša. Pač v mojih časih je bilo to misija nemogoče. Zdaj pa je to normalno. In ne poznam nikogar, ki bi se zaradi tega zgražal. Razen mogoče res v kakšni Spodnji Vukoj…

Najbolj žalostno pa je, da se ne zavedajo, da posvojitve v istospolnih zvezah so že zdaj mogoče in se tudi izvajajo, le postopek je bolj kompliciran.

Sem slišala Primca zdaj na PopTvju. Upam,da mu bo kdo povedal,da je zakon padel samo zaradi prevelikih pooblastil CSDja in ne zaradi istospolnih. V bistvu mi je prav žal,da so bili pobudniki referenduma oni.

Najbolj žalostno pa je, da se ne zavedajo, da posvojitve v istospolnih zvezah so že zdaj mogoče in se tudi izvajajo, le postopek je bolj kompliciran.[/quote]

No, in kaj je potem problem? Pol smo itak skoz na istem, kot že sedaj, samo več časa je potrebnega.

Problem je, da otroci v teh skupnostih ne bodo imeli enakih pravic kot ostali otroci.

A vam še sedaj ni jasno, da se ne gre za pravice istospolnih (ki so enake kot vaše), ampak njihovih otrok, ki niso prav nič “krivi” za to, kdo so njihovi starši.

Žalostna, da se je ponovno izkazalo, da živim med ljudmi, ki se odločajo proti pravicam manjšine. Takega referenduma ne bi smelo biti.
In ne skrbi, kmalu se bo “zdrava moralna večina” spravila tudi nate! Si brezposelen, čefur, reven, invalid, prekomerno težek, ali bog ne daj..celo ženska? Kakšen od “Primcov” te skrbno opazuje. Z vso pravico?

JASNO, da mu tega nihče ne bo povedal.
In kako, točno, naj bi vedeli, ZAKAJ je kdo glasoval proti?
Jasno je bilo, kdo je pobudnik in zakaj – in SAMO za to je šlo, samo za problem mavričnih družin in NIČ drugega.
Kdor je glasoval proti, je glasoval proti marvričnim družinam – ne vem, kolikokrat sem to povedala pred referendumom in očitno mnogim še vedno ni bilo jasno.

In seveda bo nekoč prišel novi zakonik – ki pa bo Slovenijo postavil več desetletij nazaj.
Ampak očitno je to za Slovence ravno dovolj dobro.

Kakor hočete se izgovarjajte, zmagal je primitivizem. Bojim se, da vam nikoli ne bo kapnilo, da ste otrokom vzeli pravice in ne dali. Mogoče bodo to enkrat vaši otroci…

Živi in pusti živeti

otrokove pravice ureja čisto drugo področje in zakon

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Meni še zdaj ni jasno, katere pravice so otrokom v istospolnih družinah, ki že obstajajo s tem zakonom odvzete. Na kratko, prosim, v alinejah.

Če živita dve istospolni partnerki skupaj, npr. otrok ve, da ima mamo in njeno prijateljico, partnerko, ki živi z njima (nima pa dveh mam!) in ve, da ima očeta, ki živi posebej. Ali pa ve, da pač ne ve, kdo je očka.
Torej: v vrtec lahko gre tudi partnerka ponjo, saj napiše za to mama potrdilo in ga da vzgojiteljici.
Premoženje lahko podeduje tudi partnerka, saj sta sklenili istospolno skupnost, oziroma če je nista, ji napiše oporoko. Pač otrok ni za nič prikrajšan, ima le še eno osebo (partnerko) zraven, ki pomaga pri vzgoji, ta oseba pa ne more pa bit enakovredna mami. Je pač to ena od oblik družine, ki obstaja in ne vem česa ti otroci zdaj nimajo, pa bi z novim zakonikom imeli?
ALi samo člen, da so družina? Saj so tudi sedaj družina!
Saj so tudi oče, otrok in babica zdaj družina pa izrecno to ne piše nikjer!

Kaj vam ni jasno da se bi po novem zakonu črtale družine kjer ni osebe pod 18.letom. Družina je pojem ki naj si ga vsak razlaga po svoje ne pa da mi ga vsilijo neke svetlikove sekretarke iz ministrstva. In te razlagajo da je zakon za vse družine. Če malo pogledate kako si tujina razlaga današnji referendum ni govora o pravicah otrok ampak samo pravicah LGBT.
Hvala vsem ki so bili proti, ker se nas ne da kupiti s propagandno mašinerijo dobro namazano z denarjem iz LGBT skupin iz ZDA.

Hahahahahahahahhhahahhhaaaaaaaaaaaahhhahahahahahaha

Taki so danes volili…….hahahahahahaha

hahahahahahahaha

PA TO NI RES!! Ojoj……..hahahahaha…………hahahahaaaaaaaaaaaaa..ahahahaha
………………………………………….hahahahahahahahaaaaaaaa

hahahahahahahahahaha

Očitno se tule gor sprehaja precej delomrznih gejev, ki sovražijo red in normalne družine. Njihova reakcija je izjemno žolčna in prostaška ob porazu na slovenskem referendumu, njihovo zavajanje, hvala Bogu, ni obrodilo sadu.

New Report

Close