Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Prevara

Prevara

???!!!!!!!!!!!!

….da ne bi samo sexali, kot ste navajene ……..

Trdim:
V življenju moškega obstojita dve ženski:
Ena mu kuha, druga je njegova usoda.

..čeprav je verjetno res, da se ženske bolj poredko odločijo za prevaro. Toda če to naredijo, naredjo to strastno, z vsem bitjem in tudi bolj redkeje se vračajo v stare okvire svoje veze..pa naj bo to zakon ali druga veza.

Moški generalno nimajo hrabrosti da vse začnejo vse znova.. po preteku nekega obdobja se navadijo na “lagodnost” življenja in sploh…sranje…ujamejo se v zanko dokončnosti…

..za ženske pa mislim, da se odločijo za prevaro ali lepše- novo obdobje- šele ko ugotovijo, da nimajo več dovolj spoštovanja in pozornosti..

vaše mišljenje o tem?

leta letijo - iščem stevardeso.....

samo že to,da repliciram,povem preveč.
Sp

ej frend……..a bova kaj pupike navlažila danes….
lepo sončno hladno jutro, kot nalašč za..da jih malo prehladiva, tam spodaj, kjer imajo najraje…

daj povej, kako slikico pripopaš..

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Štumpi je rekel:same ablube…in začel sem mu verjeti.
Bom še videl,kako bomo danes orali.Jaz imam že vlažen…nos,ker mi curlja in teče,pa hitro slaba volja rata.
Sp

p.s.:
sliko pa dobiš nekje na netu,pol copy…preneseš v tvoj post…prej pa ukaz:

Poskusi,pol začneva svinjat na veliko ;-)))

pismo akkšna izčrpna navodila:

..prej pa ukaz: ???????????????????

a ti mene mal zaje…..

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Lepo jutro obema, vidim, da sta taprave volje za nagajivost…no pa začnita, saj dan je čudovit, pa čeprav sem ninala samo ene dve uri…Se pa ne pustim in zato komaj čakam, da kaj pripopata, pa naj bo vroče, da nas postavi pokonci ne samo navlaži, to ni okej, naj zadane in pika!

No pa vsakemu eno cmoko…ker sta tako moja-moja;))! Ja lepo je, da smo že zjutraj nagajivi…paše…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

mohoče je mislil tako , ko je že dama potolažena !!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

hehh a je mrtva, ko je tak pri miru……….

pa da se mi ne bi preveč spozasbil…..

daj povej kak si slikico nalimo…

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Prvo sem jo dobro nabrisal , jo shranu na net , nato pa z cont.+v prenesel na forum

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Pa a si fuknjen?
saj sem ti do dlake natančno napisal prej!
Sp

V grobem imaš kar prav,……v zadnjem času pa spoznavam veliko žensk,katere se odločajo za “skok čez plot” kar tako,ali zaradi pomanjkanja nežnosti,za zabavo,za spremembo in,in,in…za moške se pa tako ali tako ve…..kam je prišel ta svet….
A neka zvestoba nič več ne pomeni?????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

trilči!
kar k meni jih napoti,mislim tiste ženske,ki imajo take potrebe….bo vsaj obojestransko veselje ;-)))
Cmoka
Sp

New Report

Close