Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prevaral sem jo z njeno prijateljico

Prevaral sem jo z njeno prijateljico

Pa se je zgodilo. Sva seksala, z njeno prijateljico. Moja žena (še) ne ve. Pa se bojim, da bo ugotovila, ker ne vem, kako naj se na naših skupnih druženjih sploh obnašam. Do te prijateljice ne čutim nič, bil je samo seks v trenutku poželenja. Se pa bojim,  da bo žena slej ko prej to izvedela, ne želim je izgubiti. Naj ji povem ali čakam, da ji bo ona povedala? Ni mi lahko pa žal mi je

Je ta prijateljica samska ali je tudi ona v vezi?

Hmmm, jest sem mojo tudi prevaral sz njeno prjatelco in ji povedal😉😀

Ona je skenslala njo in ne mene😉😀

    Če se slučajno zgodi da bi lahko bili v isti družbi z njo pač naju ni tam!

Odgovor na objavo uporabnika
😉 Tonček 🥳, 22.04.2024 ob 07:53

Hmmm, jest sem mojo tudi prevaral sz njeno prjatelco in ji povedal😉😀

Ona je skenslala njo in ne mene😉😀

    Če se slučajno zgodi da bi lahko bili v isti družbi z njo pač naju ni tam!

Bedak

Odgovor na objavo uporabnika
Lara190, 22.04.2024 ob 07:57

Bedak

Definiraj zakaj bedak!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonim796, 22.04.2024 ob 01:15

Pa se je zgodilo. Sva seksala, z njeno prijateljico. Moja žena (še) ne ve. Pa se bojim, da bo ugotovila, ker ne vem, kako naj se na naših skupnih druženjih sploh obnašam. Do te prijateljice ne čutim nič, bil je samo seks v trenutku poželenja. Se pa bojim,  da bo žena slej ko prej to izvedela, ne želim je izgubiti. Naj ji povem ali čakam, da ji bo ona povedala? Ni mi lahko pa žal mi je

Odločitve imajo posledice. Večinoma to normalni starši že otroke naučijo, pri tebi so očitno falili. In nič ti ni žal. Če bi imel možnost bi spet a ne? Nimaš nobene samokontrole. Kot pes ki se goni. Na taki stopnji razvoja si. Kot pa vidiš po odgovoru določene ženske tudi takšne cucke obdržijo. Ker so tudi njihovi starši falili in jim niso privzgojili samospoštovanja, tako da so zmožne si smeti v bajto navlečt pa vohat jih.

Ti pa si bukselj. Ženo/partnerico se vedno vara izven njenega socialnega kroga in to z žensko, ki je izven njene zaposlitvene branže, da minimaliziraš možnost poznanstva. Najbolj pametno je z žensko, ki te potrbuje za bounce back s*x, ker se taka ne bo vtikala v tvoje življenje. Se vidi, da si še amater v tem.

Ja take so pač babe in taka so njihova prijateljstva. S prijateljcami od svoje babe se da še posebej na easy poseksat. So v glavnem takoj za . Pa še same se ti ponujajo. Imajo očitno še posebno željo doživeti točno istega tiča kot ga doživlja draga “prijateljica”.

Toje jaz nikoli ne bom razumela:
Dec prevara zeno in zena znogira ljubico, deca pa obdrzi?
Pri meni bi bila scena obratna:
Znogirala bi deca, ljubico pa na pijaco peljala., saj mi je, na nek nacin, pokazala s kaksnim pezdetkom sem bila.

Še en dokaz, zakaj ženske ne maramo prijateljic. Ta “prijateljica” od tvoje žene ni bila P od prijateljice. Zate pa itak nimam komentarja. Ti pa si pezde, ki ga ne uspeš držati v hlačah.

Avtor, takih stvari se ne govori nikomur!

Pa tudi prijateljica bo molčala, rajši jo še parkrat nabriši..

Pa ti si res en papak! Žal ti je 🤣.

Pa to počnemo vsi moški, res pa je, da o tem ne govorimo nikomur, ti revše se greš pa s tem še hvaliti. Namesto da bi še večkrat skočil s to prijateljico med rjuhe pa tarnaš, da te peče vest,

Ptiček mora poleteti, ne more ves čas čepeti na jajčkih.

Meni se je to zgodilo v najtniskih letih(19),tipa sem nogirala takoj,s prijateljico sva spili kavo in konec.Povedala mi je prijateljica.

Odgovor na objavo uporabnika
anno, 22.04.2024 ob 07:45

Je ta prijateljica samska ali je tudi ona v vezi?

Tudi ta prijateljica je poročena, tako da je verjetno bolj malo možnosti, da bi ona razkrila zadevo. V tem primeru bi najbrž šla dva zakona po vodi.

Odgovor na objavo uporabnika
slainte, 22.04.2024 ob 09:31

Toje jaz nikoli ne bom razumela:
Dec prevara zeno in zena znogira ljubico, deca pa obdrzi?
Pri meni bi bila scena obratna:
Znogirala bi deca, ljubico pa na pijaco peljala., saj mi je, na nek nacin, pokazala s kaksnim pezdetkom sem bila.

No, res … čeprav: a je to prijateljica?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonim796, 22.04.2024 ob 12:43

Tudi ta prijateljica je poročena, tako da je verjetno bolj malo možnosti, da bi ona razkrila zadevo. V tem primeru bi najbrž šla dva zakona po vodi.

in kakšen sex je bil . Upam da ti bo ostal v lepem dpominu

 

Bravo, se strinjam!

A sije tako težko svojo prijateljico najti?

Ce ne bom seks dober, vama je pol oprosceno

Odgovor na objavo uporabnika
kleopatra549, 22.04.2024 ob 09:43

Še en dokaz, zakaj ženske ne maramo prijateljic. Ta “prijateljica” od tvoje žene ni bila P od prijateljice. Zate pa itak nimam komentarja. Ti pa si pezde, ki ga ne uspeš držati v hlačah.

so vecnima  prasice,ne prijateljice!

Jaz sem jo tudi z njeno najboljšo prijateljico…… Epilog je da se sedaj  redno skupaj dobivamo vsi trije in je TOP za vse👌😉

No to so te #prijateljice#, ena moja kolegica bi tud mojemu zlezla v posteljo takoj, sam ko je on tak da ne trza. Ima vedno take samogovore pred mojim, oh, kako sem jaz osamljena, pa samo enega si želim, da me bi pogrel.  Moj jo pa prav nezainteresiran pogleda pa ji reče, kaj še zmeraj nobenega  nisi našla , kok let si pa že sama ? 😁 Včasih je fajn imet tazga deca

V takem primeru je samo ekonomska računica zadaj. Skupen kredit, deljenje stroškov in dela v gospodinjstvu, otroci…

Če vsega tega ne bi bilo, bi tudi on letel. Tako se je pa ta žena odločila ohraniti ekonomsko skupnost, ker se ji trenutno bolj splača, sigurno se je pa njen odnos do moža drastično spremenil. On tega seveda ne opaža, ker je bedak na kubik, ampak ob pravem času bo pokasiral, kar mu bo žena lepo počasi skuhala. Vsaj če ima kaj samospoštovanja in kaj soli v glavi, bo tako.

 

JA res jo imaš rad…ti bogo,bogo revše…res ti ni lahko…

Da to meni narediš,te tisti trenutek ko izvem iz bajte vržem. Prijateljici pa pljunem v obraz pred vsemi. Tebe pa bi še doletela ena krepka okrog butaste glave,da ti 14dni v glavi zvoni. Matr si ogaben

New Report

Close