Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prevarane lepotice

Prevarane lepotice

Drage moje, kaj sem vam vedno govorila…pojejte tisti brioš!

Adam Levine je prevaral svojega Viktorijinega angelčka (😳) s kar 4 (zaenkrat!) no name fufljicami z neta. Žena pa 3.noseča…

Pique- Shakiro. Totti- Ilary. Itd itd…

 

Pojejte najprej sladico. Potem pa kar še gre od slanega. Brez slabe vesti. Ne moreš zmagati s takimi prasci. Pa če si ne vem kakšna lepotica.

Žalostno.

Lepota nima nič veze z varanjem, varanje je nagon, da hočeš neki novga, adrenalin…Loh si ti lepa, ampak jih je še milijon lepih in zakaj deč ne b imel vseh.

Vsi so taki, to majo v krvi, sam ta bogati majo valda več možnosti. Bi pa tud porival grdi sosed Franc, sam ker je reven, mu ostane samo fantazirenje in drgnenje ob ženo Francko:)

 

Rešitev za ženske je v emancipaciji in sprejemanju svoje vrednosti, bod samozadostna, mej izobrazbo, šiht, zmožna bodi bit sama s sabo…

In kaj ima sedaj brioš s tem, da ga dedc ne more v hlačah držat?  🤔

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
soft, 21.09.2022 ob 10:46

Drage moje, kaj sem vam vedno govorila…pojejte tisti brioš!

Adam Levine je prevaral svojega Viktorijinega angelčka (😳) s kar 4 (zaenkrat!) no name fufljicami z neta. Žena pa 3.noseča…

Pique- Shakiro. Totti- Ilary. Itd itd…

 

Pojejte najprej sladico. Potem pa kar še gre od slanega. Brez slabe vesti. Ne moreš zmagati s takimi prasci. Pa če si ne vem kakšna lepotica.

Žalostno.

Glupi Levine, z leti se je izpridil in misli samo še s tičem trenutno – se je začel očitno palit in žgat  še na plastiko -umetne fufle, da ga lahko tja not tlači. Pa ego mu je zrastel do neba, nagon pa tudi – saj to je povezano – moški plenilec zaradi določenega statusa, oplojevalec – tako kot pri živlaskih vrstah, tako se obnaša. Zasral se je do konca. Bu.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno740, 21.09.2022 ob 14:40

In kaj ima sedaj brioš s tem, da ga dedc ne more v hlačah držat?  🤔

Ima simbolično. Ženske so lačne življenja, zato da zadržijo moškega ob sebi, da bi mu ja ugodile in bile top of the top zanj, da jih ne bi varal, se odrekajo marsičem. Potem pa taka novica za dobro jutro. Pa pustimo svet slavnih. Takih Levinov in Piquejev je žal preveč tudi med “navadnimi smrtniki”. Prisežem, da jih je tako malo, za katere še nisem zvedela, da so imeli afero ali si s kakšno dopisovali ipd..

Odgovor na objavo uporabnika
ni ne prvi ne zadnji, 21.09.2022 ob 15:32

Glupi Levine, z leti se je izpridil in misli samo še s tičem trenutno – se je začel očitno palit in žgat  še na plastiko -umetne fufle, da ga lahko tja not tlači. Pa ego mu je zrastel do neba, nagon pa tudi – saj to je povezano – moški plenilec zaradi določenega statusa, oplojevalec – tako kot pri živlaskih vrstah, tako se obnaša. Zasral se je do konca. Bu.

Že na enem koncertu sem opazila, da se je umislil in postal aroganten. Zdaj vidim, da je očitno že takrat kazal svoj pravi obraz. Smili se mi le noseča žena.

Kot so že monovski moški večkrat razložili in kot opažam, da je res, monogamija ni naravna, težko ga je imet v hlačah, pride mimo mlajša, lepša ali preprosto drugačna in pozabijo na vse drugo.

A. Lavine je že sam povedal svoje stališče glede tega, še preden ga je njegova vzela za moža. Ok, lahko bi vedela.

Ampak zakaj mora it nekdo na tak level, da prav prizadene osebo s katero živi in ima otroke? Da gre dat po jeba–čici ime svojemu otroku. Da otrokovi materi tole naredi? Kako podlo! A je treba bit tak kreten?

Odgovor na objavo uporabnika
Moron 5, 21.09.2022 ob 16:51

Kot so že monovski moški večkrat razložili in kot opažam, da je res, monogamija ni naravna, težko ga je imet v hlačah, pride mimo mlajša, lepša ali preprosto drugačna in pozabijo na vse drugo.

A. Lavine je že sam povedal svoje stališče glede tega, še preden ga je njegova vzela za moža. Ok, lahko bi vedela.

Ampak zakaj mora it nekdo na tak level, da prav prizadene osebo s katero živi in ima otroke? Da gre dat po jeba–čici ime svojemu otroku. Da otrokovi materi tole naredi? Kako podlo! A je treba bit tak kreten?

Tanka je linija med umetnostjo in degeneriranostjo 🙂

Saj to. Prav grdo in boleče za brat tista sporočila. Gnil karakter…

Odgovor na objavo uporabnika
velja za večino slavnih umetnikov, 21.09.2022 ob 16:53

Tanka je linija med umetnostjo in degeneriranostjo 🙂

Bolj kot umetnost, njim udari v glavo vsa pozornost, ki so je deležni in se zaradi te dvignejo ..

Bereš Mon, se nisem slišala, da bi bila kera Viktorijin angelček, pa so prevarane. Ene prej, ene kasneje. Večji vrišč bi bil, če bi zapisala Prevarane grdobe, če videz nima ničesar s tem, a bo kdo prevaran ali ne. Torej, v grobem, lepa, grda, povprečna, vsem se očitno lahko to zgodi. Če moški vzorno hodi takoj po službi ob uri domov in počne vse vzorno in slišiš, sem miljon procenta, da moj mož ne vara, na, pa med malico ali kosilom vse dodatno poštema. Pa gre idiličen zakon o oh in sploh za druge na prafaktorje. ☺

Kolegica se videva s poročenim moškim. Tip ima doma ženo, ki je naravnost lepotica. Imajo denarja, luksuza, dopust v tujino 2x letno, ni da ni. Kolegica sicer ne izgleda slabo, ni pa lepotica, celo starejša je od njega nekaj let. Kaj vidi na nej, mi ni jasno. Se pa govori, da žena ni z ničemer zadovoljna.

Torej naj se ženske nažiramo, ker so moški kurbirji?

Ene smo rade lepe za sebe, ne za druge, sploh pa ne za nekega kurca, ki bi ga vtaknil v vsako, pa kakršnakoli je.

Odgovor na objavo uporabnika
En primer, 21.09.2022 ob 20:07

Kolegica se videva s poročenim moškim. Tip ima doma ženo, ki je naravnost lepotica. Imajo denarja, luksuza, dopust v tujino 2x letno, ni da ni. Kolegica sicer ne izgleda slabo, ni pa lepotica, celo starejša je od njega nekaj let. Kaj vidi na nej, mi ni jasno. Se pa govori, da žena ni z ničemer zadovoljna.

Se govori ali on govori? 😂

Odgovor na objavo uporabnika
Ne no, 21.09.2022 ob 20:19

Torej naj se ženske nažiramo, ker so moški kurbirji?

Ene smo rade lepe za sebe, ne za druge, sploh pa ne za nekega kurca, ki bi ga vtaknil v vsako, pa kakršnakoli je.

Ne beri dobesedno. Ni mišljeno, da se naj ženske prenažirano, ampak ne obremenjujejo s takimi neumnostmi, ki na koncu prav nič ne pomenijo, oz bolje rečeno niso razlog za to, da je ženska prevarana. Problem je v moški varalici. Vse preveč krat preberem ravno tu na monu, da jo je prevaral, ker mu ni dala, ker se je zapustila, ker … Tisoč razlogov zakaj je ženska kriva. In ženske se dejansko s tem obremenjujejo. Po nepotrebnem.. dovolj je, da vsaka lepo skrbi zase, brez pritiska da bo zaradi tega prevarana, ker ne bo dovolj dobra za moškega in si bo našel …(lepšo, mlajšo, postavnejšo, manj/bolj naličeno, urejeno, blablabla karkoli že)… Lahko si top model f… Victoria secret angel in še vedno za napačnega ne boš dovolj, da bi ti bil zvest. To je point… Nalašč sem napisala sladica, ker ko smo zunaj s prijateljicami točno vidiš katere in zakaj jedo solato. Ni moj problem, vsak naj dela kar želi, ampak mnoge zamujajo užitek v življenju, pristna doživetja ravno iz tega in takega strahu…

To, da je ženska z varal8co, nima veze z njeno lepoto, ampak bolj s samopodobo. Tiste, ki se res cenijo, ki se zavedajo svoje vrednosti, ki se imajo rade, si ne bodo nikoli dovolile, da bi jih mož varal. Imajo ljubečo in spoštljivo zvezo in ne pristajajo na manj. Zdaj bomo pri tej Levinovi videli, kakšno samopodobo ima. Če je mentalno stabilna in psihično zdrava, ter hoče dobro svojim otrokom, ga bo nacevljala, kolikor je dolg in širok. Tak oče ni dober vzgled odraščajoči hceram. Dobijo napačne vzorce. Prav tako ne bo dober morebitnemu sinu, ki ga je s tretjo nosečnostjo nažical od žene. Če bosta ostala skupaj, bosta vzgojila bodoče prevaranke in bodočega varalico.

Brioš je tolažba ženi, ko moža dobi pri varanju.

Odgovor na objavo uporabnika
Bv, 21.09.2022 ob 22:06

To, da je ženska z varal8co, nima veze z njeno lepoto, ampak bolj s samopodobo. Tiste, ki se res cenijo, ki se zavedajo svoje vrednosti, ki se imajo rade, si ne bodo nikoli dovolile, da bi jih mož varal. Imajo ljubečo in spoštljivo zvezo in ne pristajajo na manj. Zdaj bomo pri tej Levinovi videli, kakšno samopodobo ima. Če je mentalno stabilna in psihično zdrava, ter hoče dobro svojim otrokom, ga bo nacevljala, kolikor je dolg in širok. Tak oče ni dober vzgled odraščajoči hceram. Dobijo napačne vzorce. Prav tako ne bo dober morebitnemu sinu, ki ga je s tretjo nosečnostjo nažical od žene. Če bosta ostala skupaj, bosta vzgojila bodoče prevaranke in bodočega varalico.

Nima to nobene zveze z otroki, imaš popolnoma zveste starše pa otroci varalice. Gre za karakter človeka, njegove vrednote in prioritete v življenju. Po mojem ne bo imela težav s čevljanjem sedaj, ko ve da jo vara. Vprašanje pa je, če je pri 2 majhnih otrokih in nosečnosti uspela sama opaziti.

 

Verjetno izpolnjuje njegove sick fetiše :). Vprašaj j0,  če mu dopušča, da  jo pourinira po koncu seksa ali pa da popapacna njegov poop 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Slavc, 21.09.2022 ob 22:08

Brioš je tolažba ženi, ko moža dobi pri varanju.

Raje brioš kot varalica

Odgovor na objavo uporabnika
izprijeni virdoti, 21.09.2022 ob 22:24

Verjetno izpolnjuje njegove sick fetiše :). Vprašaj j0,  če mu dopušča, da  jo pourinira po koncu seksa ali pa da popapacna njegov poop 🙂

citat na En primer

Bingo girrrl!  🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Tako je819, 21.09.2022 ob 22:32

Bingo girrrl!  🙂

komentar na  Ne no

Odgovor na objavo uporabnika
soft, 21.09.2022 ob 22:21

Nima to nobene zveze z otroki, imaš popolnoma zveste starše pa otroci varalice. Gre za karakter človeka, njegove vrednote in prioritete v življenju. Po mojem ne bo imela težav s čevljanjem sedaj, ko ve da jo vara. Vprašanje pa je, če je pri 2 majhnih otrokih in nosečnosti uspela sama opaziti.

 

Oh, pa še kako ima vezo. Otroci staršev, ki so garali, bodo pogosteje tudi sami v ne funkcionalni zvezi. Torej bodo varali ali bodo varni. Noben karakter ni to, ampak so to vzorci. Osnove psihologije!

Odgovor na objavo uporabnika
Gr, 21.09.2022 ob 22:35

Oh, pa še kako ima vezo. Otroci staršev, ki so garali, bodo pogosteje tudi sami v ne funkcionalni zvezi. Torej bodo varali ali bodo varni. Noben karakter ni to, ampak so to vzorci. Osnove psihologije!

Ki so Varali, ne garali 🙂

New Report

Close