Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prevarane ženske boste vedno znova prevarane

Prevarane ženske boste vedno znova prevarane


Točno tako. S tem, da bi dodala, da so tudi spolni odnosi stvar razvijanja. Žalostno, da večina ni zmožna iskrenih pogovorov, ki bi izboljšala aktivnosti v postelji za oba.

Človek bi razumel, da nista spolno kompatibilna in si si našel drugačno partnerko. Stalno menjavanje pa kaže, da gre za tvoj čustven problem in problem tistih, ki so s tabo v kratkotrajnih aferah. Partnerka je tu samo izgovor.

Največja resnica je v tem, da moški veliiiiiko več dajo na sex kot ženske. Ženske se sexa slej ko prej naveličamo, iz tega pa potem izhaja iskanje ljubic, takšnih in drugačnih. Ampak tudi ljubice se naveličajo, zato je čas za iskanje tretje in četrte itd. Začaran krog.
Ampak stran pa deci res ne bi šli, ker je doma najbolj udobno. Nič tvegat, če je doma pa le zihr.

Prav smilis se mi… Na koncu pa se ne cudi zakaj imas klamijo, buh ne dej se kak hepatitis, sifilis…

Sama hvala te je kolk bab si nategnil… Mogoce pa je tvoja ze potesena in tvojega usranega nezvestega tica ne potrebuje… Dolgocasna tezko verjamem da je v postelji prej bi rekla da imas malega…

Ker bedak si ti in tebi podobni tudi…

Saj tvoja pa k ti ne veš pa te ni tud jo en mlajši mal obdela. Mogoče si jih včas več najde ker doma je njen dedec, pač ti ves izmučen ker ga mlajše zmatrajo in rabi popestritev in on je od službe ves zmatran. Ona vmes uživa in bk njo zate. Pa ne to vzet za varanje. Lajf si je treba uzet u izi 😃 Zdaj boš ziher reku da daš roko v ogenj da tvoja tega ne počne hehe pa se vedno zmotite taki ker ste naivni da vaše vam samo kuhajo in perejo, je pa marsikaj še v ozadju sam nočete videt naivneži 😂. Mislite ko ste neki nadzorniki da imate vse niti v rokah, daleč od tega veš 😉Saj vi mislite če je ena tiha in siva miška da ni možno. Se zelo motite dragi moški 😂😂 Mislite da imate doma naivno žensko pa je daleč od tega 😉Vse za oba urejeno.

Glupi in trdi ko klada so eni. Eni nabijajo ko neki fukjenci kot bi porival newem kaj vse samo žensko ne. Uglavnem slabi so za popizdit. Najdemo druge rešitve res so za en k taki res in jih je velik. Tud poslušam zgodbe punc. Crkne jim prehitr. Pogori takoj ajoj. Eni bi samo analne. Uglavnem slabi a domišljajo si da so oh in sploh oni sami in je res za crknt od smeha kaj vse si v svojih glavah naslikajo zaboga oni bruh hhhhh

V bistvu je še ni ta pravi dobil v roke, da bi v njej prižgal ogenj. Imaš moške, ki s svojo strastnostjo tudi mrliča zbudi. Res je, spremeniti se bo morala. Svetovala bi ji, naj išče drugo mnenje toliko časa, dokler ne bo naletela na pozitivno. Postati mora sebična, bolj kot ti, se bolj cenit, da bo znala ločit zrno od plevela. Begajočega lulčka pa tako našutirat, kot Ronaldo našutira žogo.
[/quote]

Si prebrala za seboj, ti babo nagovarjas naj se kurbari tak dolgo dokler ne najde

Avtor ti si debil sory pa sem moški pa tega ne razumem varanja na sploh ne razumem. Sam ko sem bil samski sem imel na izbiro 2 se dobival z dvema ampak bil sem samski naj ti povem še to da je ena bla ekstremno dobra v sexu ampak je to to ostalo čista praznina, druga malo slabša pri sexu ampak sem se z njo ujel karakterno, miselno v več stvareh privlačil me je njen nasmeh njeno obnašanje do mene kaka oseba je in najbrž ne rabim razlagat katera je sedaj moja že dolgoletna partnerica. Kaj naj ti rečem drugo kot da tvoja ženska z tabo ne more bit sproščena pri sexu če si jo varal in zato z tabo tudi ne uživa v tem upam da te zapusti, in da najde nekoga, ki ji bo zvest in z katerim se bo lahko prepustila v pravem pomenu besede. No pa kljub temu da je ženska z katero sem sedaj katero noro ljubim bla na začetku zadržana, ko sma se začela več pogovarjat o tem kaj ji paše kaj jo vzburja kaj mene vzburja sva postala kot ista oseba v postelji in nikoli nisem niti pomislil na to, da bi jo prevaral tudi ko je tu pa tam zaradi hormonov kako sušno obdobje.Verjetno se te je tvoja naveličala kot vidiš tudi po ženskih komentarjih redkokateri ženski odgovarja vedno en in isti sex sploh, če je to samo nabijanje v prazno ob katerem je ženski občutek približno tak (naj mu že pride da bo konec) v postli je treba spreminjat stvari se trudit popestrit začinit stvari in žensko vedno 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zadovoljit. Če se tako potrudiš pol je ni ženske, ki bi bla brezvezna v postelji, ker so njene želje zadovoljene je pripravljena pol tut za moškega marsikaj nardit izpolnit marsikatero fantazijo. Tvoji želim, da najde takšnega moškega ki prebudi strast v njej tebi pa želim, da do konca življenja drkaš preden z prevaro razočaraš še katero…

Brigaj se zase in za posledice svojih dejanj ter škodo, ki jo delaš tistim, naj bi jih imel najrajši. Pa še po prsih se trkaš, #${04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}&!

Aja pa še nekaj sem pozabil dodat, če svoje ženske nisi sposoben spoštovat in je glede na tvoje besede tvoj sexualni objekt, ko ni druge, se ne čudim da je hladna tako v postelji kot drugače ampak spoštovanja itak ne poznaš neveš kaj je to, če bi vedel bi vedel tudi kaj je zvestoba. In pol se z tem še hvališ da si jo prevaral nevem kolikokrat moški sem ampak to se mi zdi bolano.

Dajte nooooo…zakaj pa moski niso do zen “ljubimci” in igrajo dolgocasni sex doma. Vsaka zenska se tega navelica, pa postane v dolgocasnem zakonu dolgocasna. Na zunaj ji ni do sexa, ce pa pride do “druge” moznosti, pa postane divja. Dragi moski, vprasaj zeninga ljubimca, kaksna je tvoja zena v postelji.

Zakaj so pa prevarani krivi,če eni ne morete svojih tičev v hlačah zadržati, ali pa ženski del svoje muce obvladovati.??!!! Bi prej napisala, da ste eni tako egoisti,da vam je vseeno za vaše partnerje!!!

Ne vidijo vsi tipi samo seksa. Imaš tudi take, ki jim je dovolj enkrat letno. Ja, obstajajo taki.

Zaka nimam takega kot si ti?

Odgovor na objavo uporabnika
iz prve roke, 13.11.2020 ob 10:50

Priznam, svojo sem varal. Ona ve za par primerov, če bi vedla koliko je bilo tega, mi verjetno ne bi niti verjela. Tudi njen bivši jo je varal mi je povedala. In vem tudi da jo bo tudi vsak naslednji. Ona je tako zelo dolgočasna v postelji, da ne prostane drugega kot si poiskat še kaj za zraven. Tako je, to si zapomnite. Ne trdim da je to prav, trdim da je to posledica. Samo malo v razmislek ženskam ki so prevarane, da kaj spremenijo če želijo, da se to ne ponavlja.

ali pa če ga ti ne bi tiščal v vsako luknjo k jo srečaš? Lahko si iskren z njo poveš kaj te utruja če pa se stvar ne razreši jo pa pustiš in ji prihraniš tvoje gnojne laži? A si kdaj na to pomislil? Mogoče pa ni vedno problem v njej ampak v vas moških,ki nimate jajc da se pogovorite z nasprotnim spolom mate pa dost polna da se vlačite okol? Katastrofa.

katera budala vleče ven stare teme?

imam isto zensko ze skoraj tri leta ,isto spolno partnerko…

In najin sexs, je vedno boljsi,nikoli ni dolgocasna.

vedno pa probavama kaj novega. Se sem nor nanju ,kot na zacetku..

 

Ženske bi morale vzeti za normalno, da se moški pač radi rekreiramo. Včasih grem res na tenis, včasih pa grem rajši kakšno novo muco spoznavat. Rekreacija rabi raznolikost.

Tuki noben ni zadovoljen. Diši po čemu – drugi p…? Glivična infekcija vsak drugi dan, ker si ga niti opere ne. Komaj čakam … se skozlat.

Odgovor na objavo uporabnika
Monalisa, 28.11.2021 ob 11:36

Tuki noben ni zadovoljen. Diši po čemu – drugi p…? Glivična infekcija vsak drugi dan, ker si ga niti opere ne. Komaj čakam … se skozlat.

Krive ste ženske, ker ne skrbite dobro za vaginalno zdravje. Če bi vse imele bp vagine brez glivic, jih tipi ne bi mogli na lulčku nositi od ene k drugi.

naj se ti curak vname, peče, srbi in oluši.

Ste mi res smesni moski, kako ste prepricani vase, da si edino vi privoscite kaj za ob strani. Ce zenski doma ni za seks, sem 99% prepricana, da ji misli sibajo po kom drugem, ni nujno, da bo sla varat, ampak ko zaspi ob vas, si predstavlja, kako bi jo drug pocartal, zato je nekaterim zenam seveda poleg materialne varnosti vseeno, ce ga moz svira okoli, ker ima tudi sama v glavi drugega princa. Ampak moski rabite lep cas, da vam to kapne.

Odgovor na objavo uporabnika
pravična kazen, 28.11.2021 ob 15:10

naj se ti curak vname, peče, srbi in oluši.

Odvisno od tebe. Pa daj dobro skrbeti za sanitarno izpravnost svojega pičkinega zosa. Pridem spet kmalu na obisk k tebi. Poljubček vnaprej!

Odgovor na objavo uporabnika
Isti ptici, 28.11.2021 ob 15:33

Ste mi res smesni moski, kako ste prepricani vase, da si edino vi privoscite kaj za ob strani. Ce zenski doma ni za seks, sem 99% prepricana, da ji misli sibajo po kom drugem, ni nujno, da bo sla varat, ampak ko zaspi ob vas, si predstavlja, kako bi jo drug pocartal, zato je nekaterim zenam seveda poleg materialne varnosti vseeno, ce ga moz svira okoli, ker ima tudi sama v glavi drugega princa. Ampak moski rabite lep cas, da vam to kapne.

Ženske mogoče fantazirate, tipi pa z lulčki zares čistimo pajčevine z različnih osamljenih vagin.

In ker je vedno več slovenskih moških pedrčkov in sorodnih pacientov, imamo pač preostali normalni tipi več dela s servisiranjem hrepenečih frač.

Odgovor na objavo uporabnika
Campari bianco, 28.11.2021 ob 15:50

Odvisno od tebe. Pa daj dobro skrbeti za sanitarno izpravnost svojega pičkinega zosa. Pridem spet kmalu na obisk k tebi. Poljubček vnaprej!

dej modi , no….. A ne moreš iz svoje kože?

Odgovor na objavo uporabnika
Campari bianco, 28.11.2021 ob 15:57

Ženske mogoče fantazirate, tipi pa z lulčki zares čistimo pajčevine z različnih osamljenih vagin.

In ker je vedno več slovenskih moških pedrčkov in sorodnih pacientov, imamo pač preostali normalni tipi več dela s servisiranjem hrepenečih frač.

In vse te hrepeneče frače so samske ane? 🤣 Če ti natepavas vso hrepeneco, od nekoga zeno, se ne pomeni , da tudi tvoja zena ni hrepeneca za koga drugega 🤫

New Report

Close