Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Preveč mi je všeč prijatelj mojega partnerja

Preveč mi je všeč prijatelj mojega partnerja

Jaz sem bila tudi že v taki situaciji (no, podobni), draga avtorica … pač, hormoni, če smo se pred resno zvezo zatrapali v koga, se bomo tudi med njo, brez dvoma. Saj imamo oči in ušesa in srce (hormone, heh) – imamo pa tudi pamet, na srečo.

Jaz se zavedam tega, da je to zatrapanost in idealiziranje in nič drugega, če pomislim, vem, da sem tisočkrat raje z mojim, kot bi bila s temi, v katere sem se zatrapala, tako da realno gledano ni šans, da se kaj zgodi … je le naval hormonov, ki prej ali slej mine. Se v bistvu kar zabavam od tem, da podoživljam trenutke oz. občutke iz osnovne šole 🙂

Verjetno je lažje izgubiti glavo in se zaplesti, če nisi zadovoljen s svojo zvezo … Jaz na srečo sem. Če ne bi bila, bi jo itak že zaključila!

Od moža zahtevaj prekinitev stikov s tem njegovim prijatljem takoj! Če bo vztrajal po razlogu, mu enostavno priznaj, da se ti dopade in konec. Boš vidla, da te bo mož spoštoval. Izkaži mu spoštovanje. Če pa bo mož obdržal stike z njim, pa ne smeš tega mopkega NIKOLI IN NIKJER več videti. Skupaj z možem poskrbita, da bo temu tako!

Zmedeno srce, lepo prosim, stopi na realna tla.Imaš otroka, imaš partnerja, življenje ti lepo teče naprej, kaj bi še rada.
Hormoni in domišljija ti delajo na polno! Veš, zaljubljenost je samo trik narave. Verjemi, da metuljčki v trebuhu zelo hitro minejo in lahko zelo hitro pristaneš na trdih tleh. Je vredno uničiti življenje otroku, partnerju in konec koncev tudi sebi? Zaposli se, prični študirati, beri knjige, začni se ukvarjati s športom (za začetek s hojo ali tekom) in nehaj misliti na neumnosti. In ne, svojih občutkov ne zaupaj nobenemu. Naj to ostane tvoja skrivnost. Upam, da te vse to čimprej mine.

Jaz ne vidim nobenega plusa v tem, da bi avtorica šla njene misli razlagat partnerju – za kaj točno? Če ne bo nič naredila, jo bo minilo in to bo to. Partner pa bi lahko povsem napačno razumel, se užalil, ji nehal zaupati, itd – in to povsem brez razloga! Ker je pomislila na drugega moškega, ker ji je bil nekdo bežno všeč?

Ja, vem, da tudi moj partner lahko ima/je imel kako simpatijo in me ne zanima, to je njegova stvar, dokler ostane vse v domišljiji … tako, kot pri meni.

prekinitev
stika: Od kje ta nuja ‘povedati vse’? Ne razumem. Je partner njen spovednik, nadzornik, starš morda, da mu mora vse povedati? Kaj bo dobrega iz tega nastalo? Če avtorico čez en mesec ta zatrapanost mine (kot jo najverjetneje bo), bo lahko nenadoma vse tako, kot je bilo prej – vsi bodo še naprej samo kolegi, zatrapanec si bo našel partnerko in avtorica se bo smejala sama sebi, kako je bila zacopana vanj. Če avtorica pove možu o svojih mislih, ne bo nič iz tega, namesto tega pa skrhani odnosi in razprtije (zavoljo MISLI!!!),
Mož ji itak nikakor ne more preprečiti, da bi ga prevarala, če se ona za to odloči … saj vendar živimo v dobi interneta, ne v dobi, ko je mož zaklenil ženo v hišo, da nikamor ni mogla. A zdaj če se bo možu zaupala in mu povedala svoje ‘grešne misli’, jo bo on pravično obvaroval pred skušnjavo in se skregal s prijateljem, ki v resnici sploh ni nič kriv? Jezusmarija, bohnedaj.

Avtorica, hormone pod kontrolo, misli zadrži zase in po pameti.

Ne, ne, to kar imaš ni dovolj, je treba iskat težave … in vse pokvarit.
joj ženske, in potem se čudite ko vam razpadajo zakoni.

Situacija tukaj ima veliko spremenljivk, ki jih je potrebno upoštevati. Poznam pare, ki so super klapali, pa so šli narazen zaradi ponorelih hormonov in takšnih nedolžnih začetkov, ker se niso znali in mogli več ustaviti. Če je privlačnost vzajemna, partner slep za dogajanje in se pojavljajo priložnosti za večje povezovanje, se lahko hitro kaj zgodi, kar zavestno niti nočeš storiti. Se strinjam s teboj, da za vsakega ki ti je simpatičen in zanimiv je brezveze razlagati partnerju in ga po nepotrebnem vznemirjati. Ampak obstajajo simpatije in Simpatija. Avtorica sama najbolje ve, kako resno je vse skupaj, če je res že zelo hudo, vseeno svetujem pogovor s partnerjem.

Preberi si o zaljubljenosti in ljubezni …
https://www.sensa.si/osebna-rast/10-custev-prepletenih-z-ljubeznijo/
Vem, da je prijeten občutek, vendar se prosim skuliraj, saj imaš doba fajn moškega, s katerim pa sta pozabila negovat ljubezen …
Pa malo bodi empatična: si predstavljaš, da bi tvoja prijateljica, ki bi se vrnila iz tujine hodila k vam, tvoj mož pa bi po forumu pisal o tem kako živi samo še za njene obiske?!

Glede na podčrtano in boldano, nam prosim razloži svoj stavek:
“V ZVEZI SEM ZADOVOLJNA.”

Zadovoljstvo nima veze in je kontradiktorno napisanemu.

Dajta se dol in bo mir. Ocitno rabis k**ca.

Tkole je mene nosil
Ene 3mes.pizda kome je spustil jz tega moskega organsko nisem mogla videt.tesno
Tako na jetra ko mi je pa on sel mi pa ne vem ce kdo kdaj kr tko cez noc brez veze.
In dans vem da trajajo takele zacopanosti 3mes al pa manj
Ko pa spusti ojojojjj

Se pravi, da nič ne šteje dejstvo, da je tvoj mož dober in ljubeč že 7 let.
To zate ni kompliment.
Ti večjo pomembnost pripisuješ tistemu, ki ti ga je en navrgel usput, iz čiste vljudnosti najbrž.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Monogamija uničuje še 3 življenja, nič novega…

. Ti si bolana. Nikol ne sme nič rect. Kaj teb ni jasn???jaoooo noro

Hmm, bi ti rekla le to, da poglej sirso sliko. Ce imas doma lep zakon, tja vlagaj energijo. Ne pa navzven.

Ti si pač ena na pofukana kurba ,cipa,lajdra več!!!!
Goni se pizda nepotešena!!!
Pizda!!

Kaj si jaz mislim o tebi?? Da si nepotešena!!!
Tvoj te naj pofuka,d ati oči ven padejo!!
Prekleta radodajka!!
Polij se z hladno vodo ,ali si jo zdrkaj,gnoj babji!!!

Takšne in drugačne lahkoživke bi samo trebalo primiti fajn za lase in jih fukniti čez prag!!
To so res kurbe od kurb!!

V življenju ali skozi zivljenje nam ni všeč samo ena oseba. Všeč nam je lahko več oseb v različnih obdobjih. Zato pa imamo ljudje se eno stvar ki se ji reče razum. Tega je treba uporabljati. To da je prijatelj luskan in privlačen – ni prvi ne zadnji, takih je kar nekaj in se jih bo. Poslušaj razum in ne trenutnega hrepenenja. To mine.

V kolikor je tvoja veza takšna kot praviš, verjamem, da bi bilo le težko bolje. Okej zaljubljenost, zmeraj sladka ampak navadno ne traja ravno predolgo. In če narediš neumnost se lahko pol vse življenje tepeš po glavi, ker veš, da vrnitve ni.
Okej, seveda bi se spodobilo, da ti tvoj kdaj pa kdaj poda kompliment ampak od drugih jih boš po daljši zvezi verjetno deležna več, saj se človeka navadiš in zagotovo s tem prijateljem kasneje ne bi bilo dosti bolje, vsaj ne toliko, da bi se splačalo postavit družino na kocko.
Če pa mi lahko odgovoriš še na tole, pa toliko bolje: koliko spolnih partnerjev pa si imela pred zdajšnjim? Namreč navadno se tistim z manj izkušnjami takšne zadeve pogosteje zgodijo. (Še enkrat, navadno, da me ne bo kdo obsojal).

Pa ta avtorka je prismojena in potrebna kot Sahara vode.
To naj bi bila odrasla oseba?
Očitno razmišlja le s ta malo.
Taka bo slej kot prej padla , seveda ne pred možem ,ampak pred kakim njegovim prijateljem, ali poštarjem ,ali sosedom.
Zaljubljena??
Ha,ha vic dneva. Potrebnost in srbečica vagine je zaljubljenost?!
Baba neumna vzemi se v roke,ali pojdi pod hladen tuš,da se ti mednožje ohladi.

Moja beseda za tebe: k u r b a si

Moja beseda za tebe: k u r b a si
[/quote]
Ne ni!

Je samo oseba, ki ne razume lastnih čustev.

Tudi ti jih ne, zato take pišeš…. :/

No, no moškim je velikokrat druga privlačna poleg zene pa se pol tolk ne sekirate. A on pa ni kul rba. Ku rba je samo ženska Al kako. Dvojna merila spet.

Niso dvojna merila.
To temo je odprla ženska,gre se za njo in o njeni potrebi ,zato je dobila naziv kurba.
Enako velja za moške.
Če bi se rad,ali se naokoli goni je kurbir.

Moja beseda za tebe: k u r b a si
[/quote]
Ne ni!

Je samo oseba, ki ne razume lastnih čustev.

Tudi ti jih ne, zato take pišeš…. :/
[/quote]

Ostaja pa lahka in to ne bo nič ne spremenilo.
Pač ena mona več,ki jo pička srbi grdo napisano.

New Report

Close