Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek PREŽIVELA,….

PREŽIVELA,….

,…prvi dan na novem delovnem mestu.In moram povedat,..da je bil moj strah odveč,….Lepo so me sprejeli,….rešpekt imajo pred mano,….jest sem pa carica v svoji pisarni,…..

***************************************************************************************************** Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni,a če je iskreno,je vredno polovico nje!!!

važička.
:))

Pa sem res,……Že kot mala sem sanjala,da bom imela svojo pisarno,..in zraven dela,si bom,v pisarni lahko privoščila čik,….to mi je zdaj omogočeno.Yesss,…..
Edin po netu ne morem skakat,….

***************************************************************************************************** Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni,a če je iskreno,je vredno polovico nje!!!

hehe……….uživaj!

Hvala,…bom!

***************************************************************************************************** Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni,a če je iskreno,je vredno polovico nje!!!

TOOOOOOOOOOO………ČESTITAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@----->----->---@----->------>---- Vsak da je izgubljen, če življenje ni v njem,če iskrenih ni nasmehov in nekaj majhnih "lušnih" grehov! manatea

…cestitam.. in naj obcutek ostane..

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

… sm ti reku …. pej nisi verjela oštja tvoja …. :))))

No super samo,da so te lepo sprejeli.Svoja pisarna je pa zakon.

si si že kupila kakšno rošco za na okensko polico? :))

…ne ,…so okna previsoko,…..žal,….Bom pa si naštimala vazico,…pa narciske zdele cvetejo,….

***************************************************************************************************** Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni,a če je iskreno,je vredno polovico nje!!!

New Report

Close