Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Preživnina – kaj vključuje?

Preživnina – kaj vključuje?

Nehaj s tem tvoj bivši, vsakemu predlogu da bi bilo drugače nasprotujete tako agresivno, kot bi vas hotel kdo iz kože dat. Torej je edini zaključek, da lažete kot pes teče, hinavite in zlorabljate in vam še kako paše tako kot je, kar je pa dejansko najslabše za otroke in tudi očete otrok.
[/quote]
In zakaj uporabljaš ti otroka, ki ni tvoj?
Aja za inat , za potešitev lastnega ega in iz maščevanja do bivše. Jaki foter.


In zakaj uporabljaš ti otroka, ki ni tvoj?
Aja za inat , za potešitev lastnega ega in iz maščevanja do bivše. Jaki foter.
[/quote]O lej ga capla, si se že prisesalo name, zamujaš, si zaspalo? 😁

pojdi v KIK in nabavi par cot po 1€. pa bo tebi lažje. jaz moja otroka ( cca. 8 let) spakiram komplet – nazaj prinese gospod umazano. ni panike, razen če mu dovoli igrat nogomet v lepih hlačah 🙁
tudi to sem rešila in sicer tako, da sem ateju dala nekaj slabih oblačil (dobila od prijateljice), ki jih imata potem za na kmetijo, recimo.

ata sicer sproti napiše kaj vse potrebuje, če gredo v planine, kopanje.

drži se in poskusi razmišljati v smeri, kako bi si poenostavil, če le gre. vprašaj koga. če ima kakšne cotke za podarit.

In tebi je zelo težko otroku kupiti oblekice, plenice, igračke? Seveda, da moraš imeti pri sebi vse potrebno za otroka. Eni res mislijo, da so s tisto bogo preživnino naredili vse. Sram te je lahko, da si oče.

Pa zakaj govorite, da se ga preživi z 200???? A ženske pa ne rabite dat denarja??? Preživnina je 200, torej če da mati 200, se otroka preživi s 400 EUR. Jaz sem zaposlena, služim lasten denar, pa porabim max. 500 eur na mesec, a da pa en otrok ne bi mogel preživeti s 400 eur….to razlagajte komu drugemu.

Pa zakaj govorite, da se ga preživi z 200???? A ženske pa ne rabite dat denarja??? Preživnina je 200, torej če da mati 200, se otroka preživi s 400 EUR. Jaz sem zaposlena, služim lasten denar, pa porabim max. 500 eur na mesec, a da pa en otrok ne bi mogel preživeti s 400 eur….to razlagajte komu drugemu.
[/quote]

Vrtec je na mesec 200 eur, šola pa 100 eur, brez stroškov izletov, taborov in potrebščin.

Vrtec je na mesec 200 eur, šola pa 100 eur, brez stroškov izletov, taborov in potrebščin.
[/quote]Ja pa ja, kar tako za vse počez… Tu se vidi v takih temah, koliko so ločenkam pomembni otroc. Nič, popolnoma nič, otrok je le sredstvo za zlorabe. Le lastna rit in čimveč škode drugim in okoriščanja zase.


A do takrat ni? Ta je pa svetovna in celo na monu preseneti.😁 To je ženska neumnost in prozornost hinavščine leta? Se pravi, dokler ženske lahko zlorablajajo, ki serijsko dobivajo skrbništvo, ni jamranja, ko pa tega ne bodo mogle več počet, pa bo razloga za jamranje?
[/quote]
Preživnina se vsepovsod upošteva, ne moreš se ji odpovedati, ne vem zakaj bi se ji. Glede na to, da so stilki 1 vikend v mesecu. Sicer pa je moj delež 2/3 stroškov, pa me noben ne vpraša ali imam ali nimam. Če bi bili stiki vsak polovica, potem tudi preživnina ni potrebna ter vsak plačuje sam.
Glede na to, da ne kupi darila za rojstni dan, ne torte. Bi morala biti preživnina višja vsaj za 80 €.


Preživnina se vsepovsod upošteva, ne moreš se ji odpovedati, ne vem zakaj bi se ji. Glede na to, da so stilki 1 vikend v mesecu. Sicer pa je moj delež 2/3 stroškov, pa me noben ne vpraša ali imam ali nimam. Če bi bili stiki vsak polovica, potem tudi preživnina ni potrebna ter vsak plačuje sam.
Glede na to, da ne kupi darila za rojstni dan, ne torte. Bi morala biti preživnina višja vsaj za 80 €.
[/quote]Eh, brez veze nabijat o zneskih, to vrabci vedo, da se preživnini ne da odpovedat. Potrebne bi bile spremembe, ki se postopoma uvajajo po vsej Evropi, pri nas se pa zlorabe otrok kot sredstva za manipuliranje in okoriščanja le še stopnjujejo. Menda smo specifični je rekla bivša varuhinja in zato niso možne spremembe, po drugi starni povsod povedo, da se moramo držat evropskih direktiv, le kadar gre za okleščanje babjih privilegijev in babjih zlorab, potem to ni potrebno.

Ja pa ja, kar tako za vse počez… Tu se vidi v takih temah, koliko so ločenkam pomembni otroc. Nič, popolnoma nič, otrok je le sredstvo za zlorabe. Le lastna rit in čimveč škode drugim in okoriščanja zase.
[/quote]

hude so to klevete viharc, sicer si danes malo besednjak spremenil, te je strah, da te bivša sodno preganja, glede na to, kaj si pisal o njej tukaj?

hude so to klevete viharc, sicer si danes malo besednjak spremenil, te je strah, da te bivša sodno preganja, glede na to, kaj si pisal o njej tukaj?
[/quote]
???…to je dejstvo, saj pokažete v vsakem pisanju to. Kaj bi spet ti nekaj na osebni ravni, tak imamo sistem, ki to podpira, vsaka ločenka pokaže isto, ki tu piše, v reali prav tako.

Jaz imam podoben primer. Plačujujem 380eur preživnine, bivša mi ne da za otroka ničesar (rolerjev, kolesa, skorija, oblačila – samo nujna, nobenih krem itd.). Za vse to imam nepotrebne dvojne stroške, ki mu seveda kupim, ker kot pravi, mamica mi je kupila to in to to, isto hočem pri tebi. Mu pojasnim, da tisto sva oba kupila, da sem polovico evrčkov dal tudi jaz, a si želi iste stvari še pri meni.  Sem ji napisa, da vse to sva skupaj kupila in ne samo ona in naj mi vse to izroči na stikih izroči, ker je sestavni del preživnine, a dobim odgovor, da je vse to kupil dedek in babica….pač kur**, ki ne ve, da s tem dela največjo škodo otroku in ne meni. Mene zgolj hebe v živi mozak.

Ali je že kdo na takšen način uspel z znjižanem preživnine na sodišču? Če res vse to kupijo tretje osebe, to pomeni, da 760eur+50eur otr. dodatka= 810eur/ na mesec ne porabi in denar ostane na računu….

ok stara tema pa samo še to se odpira…
sam stari moj…
kva vi to jeebete? šta vi to svojim zovete??? skim vi to djecu pravite???
pa model… ne se zajebavat

eeee moji vi… pač ja. zarečenga kruha se največ poje…
a niste nič brali hadisev?
ljudi su stradali kad god su bili opčinjeni ženama

čuvaj se ljepe djevojke lošeg porekla i lošeg vaspitanja

ma nečemo bit radikalni gremo se malo igrat z svojim življenjem

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Odgovor na objavo uporabnika
miha, 26.05.2021 ob 08:42

Jaz imam podoben primer. Plačujujem 380eur preživnine, bivša mi ne da za otroka ničesar (rolerjev, kolesa, skorija, oblačila – samo nujna, nobenih krem itd.). Za vse to imam nepotrebne dvojne stroške, ki mu seveda kupim, ker kot pravi, mamica mi je kupila to in to to, isto hočem pri tebi. Mu pojasnim, da tisto sva oba kupila, da sem polovico evrčkov dal tudi jaz, a si želi iste stvari še pri meni.  Sem ji napisa, da vse to sva skupaj kupila in ne samo ona in naj mi vse to izroči na stikih izroči, ker je sestavni del preživnine, a dobim odgovor, da je vse to kupil dedek in babica….pač kur**, ki ne ve, da s tem dela največjo škodo otroku in ne meni. Mene zgolj hebe v živi mozak.

Ali je že kdo na takšen način uspel z znjižanem preživnine na sodišču? Če res vse to kupijo tretje osebe, to pomeni, da 760eur+50eur otr. dodatka= 810eur/ na mesec ne porabi in denar ostane na računu….

glede na to, da otrok raste, pa naj sam napakira stvari za k tebi.

Tako se bo naučil samostojnosti. pa kakšno stvar naj mu še tvoji starši kupijo, pa jo naj ima samo pri tebi.

daj odpri si svojo temo.

nihče ne bo povohal tvojega vprašanja, vsi se obesijo na prvi post, da potem sledi 5 strani flanc, nikogar več ne briga.

Slovenke so itak svinje!

New Report

Close