Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pri 24ih nimam razvitih prsi

Pri 24ih nimam razvitih prsi

Verjetno genetika, vse je ok bi dejal. Če imaš nakvihtane noge, je pa to sploh kul, vsaj meni.

Tole bomo prijavili na POLICIJO!

Tudi za podojit ni.

Men je to najbl seksi,sm istih let djva se dobit 😉

Tudi moje mnenje je, da je edini pravi naslov zdravnik. To še ne pomeni, da si pohabljena, samo zdravnik bo lahko odkril vzrok in te pomiril, če te skrbi

Obstajajo tudi oblekice za majhne prsi, da lepše stojijo, samo malo se pozanimaj po internetu. To, da imaš boke širše, je pač normalna ženska postava. Jaz je nimam, pa sem se sprijaznila s tem. Če te pa skrbijo hormoni, se pa pozanimaj za pregled hormonov. Ni glih poceni, ampak vsaj izveš hitro.

Ej jst mam identicno postavo tebi… samo da sm stara 22…
Ma jst se ne sekeram, nosim ful podlozen modrc, ucasih majckeno prevelik (ce obleces bol zaprto majcp se ne vidi)…
Z tem da kasnih oblekic z velikim dekoltejem ne morem oblect sem se sprijaznila…
Probaj oblect bol zaprte majce, spodaj pa pajkice ali hlace ki pac poudarijo rit..
Vecina moskih bo tako opazila da mas dobro rit in bodo pozabili na prsi… za zenske k skos neki gobcajo pa pac nimas kaj.. ignoreras..
Drugace sem pa slisala za neko ,metodo jelen, ki kao pomaga..

Najbolje da se z WC-papirjem vsak dan malo podrgneš med joški. Pa ti bodo zrasli.

Če ti pri riti deluje, zakaj nebi tudi pri joških?


Narobe.
Da nosiš prevelik modrc je fail, kakšen širok dekolte pa tudi pri majhnih joških deluje sexy. Seveda če je tudi postava ok.

Naj ugibam, imaš majhne joške? 😛

Meni je sicer za velikost prsi bolj ali manj vseeno.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Rit je sekundarnega pomena, ti bumbar! A čez rit mleko pricurlja? Al so tebe kot dojenčka z drekom futral pa si mal zamešu? XD
[/quote]

Rit je primarnega pomena oz. bolje rečeno široki boki. Najprej morš dojenčka ven stisnit, da ga lahko futraš.

Kako ste smešni tisti ki trdite, da smo povečale prsi zaradi moških, ha ha. Povečale smo si jih izključno zaradi sebe.
Primer: Jaz dolgo samska, a sem si jih dala povečat. Kolegičin mož pa rotil, da jih ne da povečat, pa jih je vseeno in je srečna.

Dojemite že. Butci neumni.

Zakaj? Da si si všeč v ogledalu? Da obleke lepše padejo?

Sedaj jih imaš že 25. So kaj večje?

S hormoni najbrš ne, ker pol bi bila cela suha. Najprej sprejmi telo. Nato se loti vadbe. Z vajamo, kot so skleci in vaje za sprednje mišice, se da nekaj naredit. Na internetu najdi vaje jelen. Vse pomaga. Hodi, teci za noge. Cela vadba pač, boš imela bolj sorazmerno telo.

Odgovor na objavo uporabnika
Niti A košarica, 16.09.2020 ob 19:16

Rit imam ja, samo je neproporcialno velika glede na zgornji del, kjer sem ravna.

V družini imam ženske, ki imajo velike prsi in prav one non stop komentirajo, kako da nimam nič.

Včasih mi je težko, ker bi rada oblekla kakšno obleko ali bluzo pa mi dosti oblačil ne stoji prav.

Če te moti samo zaradi bluze? Ej, sej prodajajo podložene modrce? 2 blazna. Kaj se sekiraš. Za tisto družinsko srečanje je tole čist o.k.

Obstajajo moški, ki ne marajo oprsja. Pa kaki geji. Dobiš takega, ki si mu všeč in je.

Odgovor na objavo uporabnika
Tajanstveni, 17.09.2020 ob 05:59

Pri meni recimo ženske, ki so ravne kot fosn nimajo sanse. Nekaterim pa vem, da so ravno takšne všeč.

No tecimo, jaz sem 45, sedaj si ljudje ze povemo po pravici. Glej, jaz imam velike prsi. Enim moškim je to top, drugim blek pojdi stran. Pač migaš pred unim, ki si mu všeč unemu, unemu ki nisi, greš pa po jopico, da ni dodatnih komentarjem. En tip mi je rekel, da mu je grozno, če mu ženska tlači joško v usta. Evo, takega napadi in bo. Res imamo različne okuse. Jaz ko grem tečt, si dam 3 modce. Prihranila boš keš na modrcu.

To ni noben pokazatelj problemov s hormoni. Geni pač. Jebiga, daš tiste 3 tisoč € pa si zrihtaš to. Sej če maš kokrtok službo vzames na obroke pa odplačaš. Alpa greš na terapijo, placas psihiatra, da se boš znala sprijaznt z njimi. Ne delej drame pa slona iz muhe.

PReveč se živciraš. Je že fajn če malo skače med seksom.

Ampak če imaš vsaj rit dobro se nimaš kaj živcirat. Moški prihajamo v 100 in eni obliki. Pusti se razvajat.

Odgovor na objavo uporabnika
Niti A košarica, 16.09.2020 ob 18:35

Stara sem 24. Niti za v 70A košarico nimam. Bradavice so se mi razvile, so itak majhne, ampak drugačne kot pred puberteto. Same maščobe pa praktično nimam nič, sem čisto ravna. Imam pa debele noge glede na celo telo tako da nisem suhica…
Ali je to normalno da imam tako majhne? Ali bi bilo možno, da imam probleme s hormoni?

Je rekel en kolega enkrat eni punci s podobno težavo, da za usta zapret moškemu je hitro dovolj😊 tako, da, ce bos želela jih lahko daš povečati, lahko pa imaš take kot so.

Lp

Za gobec zamašit imaš ziher dovolj, če pa kdo hoče zizat si naj pa kravo nabavi…😉😘😉😂

Ne sekiraj se, bodi kar si in kakršna si, si edina …edinstvena…

Kdor te ima rad, oziroma te bo imel rad, te ima/bo imel zaradi tega kar si…

Zlobnim jezikom pa le nasmešek ter jim povej: Jaz se pogovarjam z moškimi, pa mi vsi med pogovorom gledajo v oči….me spoštujejo, kam pa gledajo pri vas? Samo v oči ne….

Be cool….😉😘😉😁

 

New Report

Close