Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pri kateri starosti prvič v kino?

pri kateri starosti prvič v kino?

Se strinjam.

od 2 let naprej

zakaj:
zato,ker mu je všče,je tiho in lepo sedi na miru

Frca moj otrok lepo razloži kaj je videl v kinu( skoraj celotno risanko)
In tudi gleda druge predstave-lutkovne itd in mu ni nič dolgčas
Tako da ne govori klamfe

In kaj ti veš kaj je moj otrok sposoben razumet???

da nadaljujem zakaj:
zato,ker mu je všče,je tiho in lepo sedi na miru -tako da ne moti ostale,kot ste ene zgoraj napisale.
lepo doma obnovi vse kar je videl,doma vedno nariše nekaj kar je gledal,se lepo zabava …..

hahahahahahaha, ja seveda! moj enoletnik tudi! obnovi vse in nariše, kaj je gledal. me prav zanima, kaj pove tale tvoj genij.:)))))))))

seveda obnovi, da je videl da je una hiša eksplodirala, pa da je en stric kričal, pa da je una muca hitro tekla….

ne boš pa srala klamf da ti celo zgodbo zna obnovit, no. Pa tale internet res vse prenese,:))))) Še v prvem razredu imajo težavo z obnovo preproste pravljice v 10 preprostih stavkih. tvoj pa to že pri dveh letih, pa še to za cel film, ja ja hahahahahah.

če bi prebrala sem napisala skoraj!
In če ne verjameš tudi ne rabiš
A misliš da te bom silila??
Misli si kaj hočeš!

skoraj, ja.:))))) a tistega, da skoraj je zajca ujel, pomeni da ga ni ujel še nisi slišala?

Moja hči, sicer ultra živahna je pri slabih treh letih kot pribta sedela 1,5 ure in gledala od začetka do konca Hortona, pri 3,5 Wallyja, malo kasneje še Bolta, potem pa je itak ni nič več ustavilo.

Torej moj nasvet:
1. Izberi risanko, ki je sinhronizirana v slovenščino
2. Risanka ne sme biti grozjiva
3. Če boste šli v Kolosej, vstopi v dvorano najmanj 15 minut po začetku predstave – tako dolgo, morda še kakšno minuto več namreč vrtijo reklame in raznorazne predfilme pri katerih se 3-letnik neizmerno dolgočasi.
4. Ne pozabi vzet pri vratih podstavek za pod rito, tako da otrok normalno vidi na platno.

Pa veliko užitkov.

ja, še ena pametna.:) in potem vas niti najmanj ne zanima koliko motite vse ostale s tem ko hodite do sedežev in se nameščate med predstavo. pa saj to je višek, no.

Spet enkrat sem zelo vesela, da imamo predaleč do Koloseja. Res.

Po prebranem se ne sprašujem več, zakaj so kinodvorane svinjaki. Dobesedno.

[url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/u506550.png[/img][/url] [url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/p506563.png[/img][/url]

Očitno ne veš pomen te besede kajne 77

Odvisno od otroka. Starejši je šel prvič okoli 5. leta, po tem, ko je lahko doma sedel in gledal nekaj časa. Mlajši je bil v kinu pred tremi leti. In ne, ni bil moteč in ja, je razumel zgodbo. Nekakšnih trajnih posledic nima, sedaj je star 3 in pol, v kinu je bil kakšnih 4. krat. Risanka mora biti pač primerna. Predvsem pa moraš poznati otroka. Če primerjam njuna prva obiska, v samem sedenju in spremljanju zgodbe ni bilo hudeee razlike. Res mogoče v samem razumevanju. Mali je užival. Mogoče za primerjavo, Mali princ je odlična zgodba, všeč je lahko 8 letniku in 25 letniku, čeprav si ju bosta vzela in razumela drugače.

ampak dveletnik je ne bo razumel. In za to tukaj gre.

ja, še ena pametna.:) in potem vas niti najmanj ne zanima koliko motite vse ostale s tem ko hodite do sedežev in se nameščate med predstavo. pa saj to je višek, no.[/quote]

LOL.

Ljubica draga – ti si pa prva, ki javno priznava,da zbrano gleda reklame;)

Saj dveletnik tudi marsikaj od vas ne razume ,pa še vedno delate ene in ta iste stvari
Torej???
A ker ne razume ne sme v kino??
Potem ve otroke tudi še ven ne bi smele peljat in tudi ne govori ,saj vas drage dame ne razumejo :)))

ja, še ena pametna.:) in potem vas niti najmanj ne zanima koliko motite vse ostale s tem ko hodite do sedežev in se nameščate med predstavo. pa saj to je višek, no.[/quote]

LOL.

Ljubica draga – ti si pa prva, ki javno priznava,da zbrano gleda reklame;)[/quote]

najbrž ne veš, kdaj bodo reklame končale in ali je film že začel, če si zunaj z otrokom, a ne, miškica sladka?

kaj “od nas pa ne razume”? Če se z njim pogovarjam, se pogovarjam tako, da me razume.:)) kvantne fizike mu pa še ne razlagam, ker je ne razume.

Točno! Očitno malo manjka, pa bodo še igrala namontirali v kinodvorane, da se zdolgočaseni otročki, pa še tisti mlajši od dveh let, za katere nimajo varstva in “morajo” z njimi v kino, malo poigrajo. Saj pijejo in jedo že, samo še par igral pa res manjka.

Super tržna niša, morda razmislim kaj v tej smeri, hehe.:)

New Report

Close