Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pri nas je…..

Pri nas je…..

…. očitno toliko težav zarad snega, da so tud kabli pregorel. Naj vas samo obvestim, da tuki še kar mede, nebo je črno ko hudič in jest čakam… da se mi odpre forum… pa n’č.. očitno težave na kablih :))))

Jani želo vsem skupaj.. srečnega pa zdravega in vsaj še pol metra snega. Tud na primorsko :))))

Sej tud men že počas vleče.
Zraven tega se moram pa še poslovit za en cajt, me ne bo tja do dveh.

Mejte se.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

čaki, da skidam, pa pridem kuj!

No tko..jest sem se v snegu izgubila…grem svojega miškota ven zglancat!!
lepo s emejte se čujemo kasneje..miškolin…upam da si se pogrel…in le pazi da te kaka snezna kepa ne zadane…
lubije vsem..za lepo jutro!!****
Papapa..muca bo zdej vzela štraufiks v roke…in šla prat miškota…papa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ajd mišon, pa če greš ven, pazi na cesto.. danes je vse neki čudn.. k so zapore zarad….. snega :)))))))))))

Uf … ste priklicali hudiča … Sedaj je tudi pri nas začelo snežit … Kar naenkrat je zametlo 5 cm snega … in se kar ne misli vstavit … Mraz je stisnil, tako da v moji bogi mali pisarnici se stiskam ob računalnik, ki oddaja nekoliko toplote … da se segrejem … Sicer mi pa z nosa že štrlijo ledene sveče in lasje so zmrznili …

Ne vem kaj bo s tem … zgleda da bom mogla zakurit pečko ..

:))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja vrag je…. so naredili zmedo tile prezidenti.. da je padlo tolk snega….. Bgv.. predlagam eno moško persono za ogreti premrze ude :)))

….. čakam…. :)))

Jani tud zdej gre.. kidat.. ampak, tokrat pa res :))))))

enako Jani … sej kresa tko ne rabimo .. ker je kljub snegu .. vročeeeeeeeeeee :))

Lep dan gmajnici !!!

B.

Eh … kaj ko je enih 9 km oddaljen od mene … in ravno tako zaprt med štirimi zidovi (in ga pred 16. uro ne bodo spustili ven) … hm … sicer pa … A ti si kej frej danes? :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Uh 🙂 jest sem pa mislil, da je danes.. vroče sam pr’ meni :)))))

Pozdrav tud z moje .. dežele :)))))))

No ja.. frej ne … edino, mene bodo spustili okoli 14…. pa če pogledam… naka…. do 17, k bi jaz lahko do tebe prišel….. boš ti že…. ogreta :))))))

Jani dela danes do 14., pol pa jutri, v nedeljo je frej in potem…. drug teden jovo na novo :)))

Eh … Jani … pol si pa tko kot jst … z edino razliko, da delam jaz do 15h … :))))
Ob 14h imam še sestanek (in ob tem bom mislila na Janija kako veselo že mahedra proti domu in mu bom takooooooooo foušna … )

:((((

:))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

A kdo ve, koliko časa bo še tako močno snežilo. ??

Hja.. jaz imam to srečo, da lahko delam od 6 do 14… če ne bi me tudi čakalo še tisto.. do 15. :)))) In, seveda, sestanki, ki jih je zadnje čase malo manj… hvala bogu :))))

Bo Jani pomislu na Bgv ob pol treh, ko bo še na sestanku :)))))

Zajček po zadnjih napovedih in po tem kaj kaže tuki zuni, se že izboljšuje. Tko da, verjamem, da nas bo popoldan grelo toplo sonce, sneg pa nam bo izvabljal mladostne spomine :))))

Jani bi zdejle zajčka…. mal omaužal :))))))

He, he, pa me omaužej…….
ampak bo se zajček lepo tebi skril :)))))))))))))))))))))))))))))))

No… pol bom mel pa delo.. najprej zajčka v vsem tem snegu odkrit, pol pa še omaužat :))))))) Yessssssssssss

Jani se že trošta tega :))))))

Sneg je bel,
zajček je bel,
zima kima,
kako me boš ujel?

Uh … upam da bom ob pol treh že frej … da bo sestanek kratek … (hm .. upanje umre zadnje) … :))))))))

Pa hvala hvala hvala da se boš spomnu name … mi bo dosti lažje …

PA ŠE ZJASNIIIIIIIILO SE JE … JST PA ČEPIM TLE NOT!!!!

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

No sej sem rekel, da je nehalo snežiti in nas bo popoldan grelo sonce :))))

Jani želi Bgv čimkrajši sestanek in lep popoldan :)))))

Kaj je z vami, folk, jaz nimam toliko časa, da se prebijem skozi vse to.

Najraje bi prašal po obnovi, he, he……….

Čeprov je zajček bel
in zima kima
sonček posije, snega ni
pol pa zajček…. evo me :))))))))

Jani bi kar po domače.. zajčka za uhke pa.. oooooooo pol mi pa ne uideš več :))))))))

he, he, pozabila sem na izdajalskega sončija:))))

te bom kar počakala:)))))))))))

ja ja ja 🙂 čakam tud jest :)))))

Jani pozdravlja zajčka in mu želi full lep popoldan :))))

New Report

Close