Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Pri nori 24 so naročili anketo, Šarec jih je povozil

Pri nori 24 so naročili anketo, Šarec jih je povozil

Ta zakon so podprli oboji. Rok si pa samo desni ne smejo oprat. So bili le 5 let od 27 na oblasti.
Bo šlo? Dejstva so dejstva. Četudi jih zanalašč nočeš razumet.
Mogoče pa ni zanalašč.
[/quote]

Samo desni tukaj si želijo glede te zadeve roke prat na tako prozorno butaste načine – češ da zakon ni kriv in je kao ok, da je takšen, kot je. Zakon je bil sprejet točno na določen trenutek in se točno ve, da so ga tudi desnaki podprli. Lajne o 5 od 27 čisto nič ne pomagajo, če desnaki še takrat, ko niso v vladi, podpirajo škodljive zakone in za njih glasujejo. Ve se pa tudi, kdo tega zakona leta 2013 ni podprl. LMŠ, ki je še takrat ni bilo.

Si ravnokar zapisal vse omenjeno. Kje je zdaj policija, da te odpelje? Boš moralo svojo paranojo malo uskladit z realnostjo in malo manj fantazirat, češ kako da so ti prepovedane stvari, ki jih ravnokar počneš.

Kalimero jokcavi, ravno za k Janši si.

Mogoče je pa fora v tem, da ta agencija izvaja verodostojne ankete, nova je pa tako poštena, da to tudi objavi. Za razliko od nekih drugih agencij, pri katerih rezultati volitev vedno zelo odstopajo od njihovih anket.
[/quote]

Se ti verodostojna anketa? Ker nekdo je že v tej temi zapisal, da so jo ponaredili, ker hočejo aktivirati SDS bazo. A potem meniš, da bi Šarec tudi na volitvah pometel SDS s 33{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} proti 19{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, če ta ne odstopa?

Nisi še videl ankete Ninamedie, Mediane z SDS na vrhu? Ker jaz sem jih polno. Je pa to res prva anketa Nove24, ki jo vidim brez SDS na vrhu.

Se ti verodostojna anketa? Ker nekdo je že v tej temi zapisal, da so jo ponaredili, ker hočejo aktivirati SDS bazo. A potem meniš, da bi Šarec tudi na volitvah pometel SDS s 33{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} proti 19{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, če ta ne odstopa?

Nisi še videl ankete Ninamedie, Mediane z SDS na vrhu? Ker jaz sem jih polno. Je pa to res prva anketa Nove24, ki jo vidim brez SDS na vrhu.
[/quote]

Za Slovenijo je edino zdravilo (oziroma šansa, da folk dokončno dojame) še kakših 15 let levičarjenja nato pa bo, če kdaj, folku toliko dopizdilo, da desnica dobi ustavno večino. Vsaj 2 mandata zapored.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Za Slovenijo je edino zdravilo (oziroma šansa, da folk dokončno dojame) še kakših 15 let levičarjenja nato pa bo, če kdaj, folku toliko dopizdilo, da desnica dobi ustavno večino. Vsaj 2 mandata zapored.
[/quote]

Desnica bi lahko zavladala že v naslednjem mandatu, če bi se poslovila od Janše. Dokler bo desnica v Sloveniji Janša, lahko pozabi, magari mine 30 let.

Desnica bi lahko zavladala že v naslednjem mandatu, če bi se poslovila od Janše. Dokler bo desnica v Sloveniji Janša, lahko pozabi, magari mine 30 let.
[/quote]

..to mi deli..
.. a niso eni v eni vojni jedli… “koru s drveča”..
..hahaha..

…ma daj mi pet karti..

Desnica bi lahko zavladala že v naslednjem mandatu, če bi se poslovila od Janše. Dokler bo desnica v Sloveniji Janša, lahko pozabi, magari mine 30 let.
[/quote]

Sramotno je takšno govorjenje, ki ga lahko sproducirate samo komunisti. Brez gospoda Janeza Janše ni ne slovenske desnice in niti Slovenije.

Zame ste vsi, ki se kregate za leve in desne, enaki bedaki.

Desnica bi lahko zavladala že v naslednjem mandatu, če bi se poslovila od Janše. Dokler bo desnica v Sloveniji Janša, lahko pozabi, magari mine 30 let.
[/quote]

Verjetno bi desnica prepričljivo zmagala torej 45+ glasov že na zadnnjih volitvah, če bi se poslovial od Janše. Omenjeni pač noče sprejeti dejstva, da (pa niti ni sam kriv) zaradi medijske gonje trajajoče skoraj 30 let pač marsikdo misli, da je on vir vsega zla. Pa levico bi kap, če bi se umaknil, saj bi za umazati naslednika potrebovali vsaj 5 let in velikoooo evrov.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Nekdo v Grosupljem je zadel sedmico. SDS si bo sedaj opomogla in zopet bomo lahko kurili brezplačnike. Reklame, ki jih dobiš v nabiralnik niso vredne počenega groša!

Verjetno bi desnica prepričljivo zmagala torej 45+ glasov že na zadnnjih volitvah, če bi se poslovial od Janše. Omenjeni pač noče sprejeti dejstva, da (pa niti ni sam kriv) zaradi medijske gonje trajajoče skoraj 30 let pač marsikdo misli, da je on vir vsega zla. Pa levico bi kap, če bi se umaknil, saj bi za umazati naslednika potrebovali vsaj 5 let in velikoooo evrov.
[/quote]

Revež ima smolo, da volivci nimamo spomina zlate ribice še in dobro pomnimo njegovo “vladavino”. In vso žlahtno iz petega Urškinega kolena s srednjo šolo, ki jo je navlekel od povsod. Najbolj pa se spomnimo arogance, zmerjanja s trenirkami in drugega žolča, ki ga je pljuval. To ni bila nobena gonja, to je bilo “jaz sem tukaj, kaj mi pa morete”. Prst v rit na volitvah ti moremo. Nekateri so pozabili, velika večina pa ne. Pred volitvami je bil ves lep, že po enem tednu je pa obrnil ploščo in pokazal pravi arogantni obraz. V svoji karieri se je tolikokrat ustrelil v koleno, da čudno, da sploh še hodi. Nazadnje, ko je pred volitvami zaj, Šarca, s katerim bi lahko sicer komot skupaj ustanovila koalicijo.

Miiik mik.. zviiiizzzz

https://www.youtube.com/watch?v=Jd_41tM6H2Y

Čas je, da se enkrat zbudiš. Pravzaprav zelo malo veš.

Revež ima smolo, da volivci nimamo spomina zlate ribice še in dobro pomnimo njegovo “vladavino”. In vso žlahtno iz petega Urškinega kolena s srednjo šolo, ki jo je navlekel od povsod. Najbolj pa se spomnimo arogance, zmerjanja s trenirkami in drugega žolča, ki ga je pljuval. To ni bila nobena gonja, to je bilo “jaz sem tukaj, kaj mi pa morete”. Prst v rit na volitvah ti moremo. Nekateri so pozabili, velika večina pa ne. Pred volitvami je bil ves lep, že po enem tednu je pa obrnil ploščo in pokazal pravi arogantni obraz. V svoji karieri se je tolikokrat ustrelil v koleno, da čudno, da sploh še hodi. Nazadnje, ko je pred volitvami zaj, Šarca, s katerim bi lahko sicer komot skupaj ustanovila koalicijo.
[/quote]

Hja, no… Ampak kako, da ti spomin ne zataji samo pri janši?

Nima smisla debatirat. Levakarji so preko medijev programirani, da kokodakajo kot jim naročijo. Če ne bi bil Janša, bi pa kaj drugega našli. Pri njem iščejo račune za zobotrebce, medtem ko jih pri nekaterih nič ne motijo ukradeni (beri odpisani) milijoni. Pač posledica tega, da je levičarstvo ideologija za manj inteligentno drhal, ki ni sposobna razmišljanja preko partijskih parol.

Tako bo, zato ima levica toliko medijev, ki so v lasti levičarskih strank, desnica ima pa nevtralne medije brez strankarskih povezav.

Jajo in SĐS sta skurjena. Nkul več ne bodo na ablasti, bomo volivci za to pokrbeli.

SDS bi doživela renesanso, če bi krmilo prevzela Irglca in Janšo blokira na tviterju.

SDS bi doživela renesanso, če bi krmilo prevzela Irglca in Janšo blokira na tviterju.
[/quote]

Nobene renesanse ne bi doživela, ker če pogledaš, poslušaš najbližje satelite, ki tvorijo jedro in krožijo okrog Jajota ti je to takoj jasno.

Nobene renesanse ne bi doživela, ker če pogledaš, poslušaš najbližje satelite, ki tvorijo jedro in krožijo okrog Jajota ti je to takoj jasno.
[/quote]

Pa tile sateliti so samo repetitorji brez lastnega procesorja. Potem bi krožili okoli Irglce in ponavljali njene besede.

Pa tile sateliti so samo repetitorji brez lastnega procesorja. Potem bi krožili okoli Irglce in ponavljali njene besede.
[/quote]

Brez Jajota se SDS sesuje oz. razbije na najmanj dve frakciji. Brez Jajota ni SDS-a. To se najožje jedro dobro zaveda, trenutno najožje jedro lahko eksistira samo v primeru da je Jajo v centru.

V SDS je veliko intelektualcev na visokem nivoju kot sta recimo gospod Branko Grims ali gospod Vinko Gorenak pa gospod Žan Mahnič iz mlajše generacije. Res je pa gospod Janez Janša daleč največji med vsemi.

KTZ Kaaj To Zdaj je…., pametuje o inteligenci, pa isto nabija kot njegov kolovodja…,, strici iz ozadja, strici iz ozadja….., jaka intelegenca desnega inteligentneža, ki ne zna vklopit osnovne logike v možganih in ta je, da je vaš vodja preprosto zoprn človek, ki ga ene 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} volilcev ne more videti, to je teb pretežko razumeti, to, da so vse stranke poudarjale pred volitvami, da ne gredo v koalicijo s SDS om, dokler je JaJa na aaaablasti te stranke, takrat ste utišali zvok, k n de…

Hja, no… Ampak kako, da ti spomin ne zataji samo pri janši?
[/quote]

Kaj pa ti veš, kje meni zataji ali ne? Kaj veš, koga volim? Če te zanima – na volitve ne hodim že vsaj 15 let.

New Report

Close