Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pri tridesetih celulit

pri tridesetih celulit

Zaradi endometrioze oz nihanja hormonov sem dobila res velik celulita

sicer sem 163/54 postava in oblika je vse super,edino celulit ob in pod ritjo ter zadaj po nogah pa mi je preprecil da bom letos sploh v kaksni kratki oblekici

Kaj dejansko pomaga pri celulitu?

teze nocem zgubit samo napet in zgladit kozo da celulit ne bo viden

 

se ga tezko znebis verjemi

ali pa pij samo vodo samo potem bodo sle tudi kile dol

Odgovor na objavo uporabnika
celi, 26.05.2022 ob 13:04

Zaradi endometrioze oz nihanja hormonov sem dobila res velik celulita

sicer sem 163/54 postava in oblika je vse super,edino celulit ob in pod ritjo ter zadaj po nogah pa mi je preprecil da bom letos sploh v kaksni kratki oblekici

Kaj dejansko pomaga pri celulitu?

teze nocem zgubit samo napet in zgladit kozo da celulit ne bo viden

 

“celulit ob in pod ritjo ter zadaj po nogah pa mi je preprecil da bom letos sploh v kaksni kratki oblekici”

A ni škoda, da zamujaš lajf zaradi celulita? Da se odpoveš kratkim oblekicam po tej vročini zaradi celulita? Ni treba odgovoriti, samo razmisli. Popolni ljudje ne obstajajo, vsak ima kaj, na kar lahko drug s prstom pokaže..da ti pa to dirigira lajf je pa za moje pojme nedopustno in nesmiselno. Imej se rada in uživaj v življenju. Nikogar ne zanimajo ne tvoj celulit ne kilogrami ne kosmate noge ali roke ali brki, obrvi, oblika, … Človeka gledamo v oči in dušo, človekov doprinos je v njegovih dejanjih, ne obliki telesa. Grow up

nova
Uredništvo priporoča

oh.. res nč tazga. Ga imam veliko,poleg tega pri 35ih se že barvam,ker imam sive lase!! Sem se s tem zelo težko sprijaznila,kar na tleh sem bla en mesec. Preveč se ženske obračate na te lepotne vplive iz revij. Niso vse tako popolne kot se kažejo. Občeli kiklco,ne sekiraj se,postavco imaš top.

Odgovor na objavo uporabnika
Đizs, 26.05.2022 ob 13:10

“celulit ob in pod ritjo ter zadaj po nogah pa mi je preprecil da bom letos sploh v kaksni kratki oblekici”

A ni škoda, da zamujaš lajf zaradi celulita? Da se odpoveš kratkim oblekicam po tej vročini zaradi celulita? Ni treba odgovoriti, samo razmisli. Popolni ljudje ne obstajajo, vsak ima kaj, na kar lahko drug s prstom pokaže..da ti pa to dirigira lajf je pa za moje pojme nedopustno in nesmiselno. Imej se rada in uživaj v življenju. Nikogar ne zanimajo ne tvoj celulit ne kilogrami ne kosmate noge ali roke ali brki, obrvi, oblika, … Človeka gledamo v oči in dušo, človekov doprinos je v njegovih dejanjih, ne obliki telesa. Grow up

Bravo,full dober zapis! Točno tko 🙂

a to se tebi zdi normalno da si siva pri teh letih? glede celulita bo pa treba jest bolj zdravo in vec piti !vode seveda.,

Odgovor na objavo uporabnika
Rednamay, 26.05.2022 ob 13:12

Bravo,full dober zapis! Točno tko 🙂

lepa oblekica ji ne pomaga kot tudi ne lepa postava ce je potem celulit po nogah

sori

Odgovor na objavo uporabnika
ja348, 26.05.2022 ob 13:19

lepa oblekica ji ne pomaga kot tudi ne lepa postava ce je potem celulit po nogah

sori

koza 😡si ti cisto brez?

Odgovor na objavo uporabnika
ja348, 26.05.2022 ob 13:18

a to se tebi zdi normalno da si siva pri teh letih? glede celulita bo pa treba jest bolj zdravo in vec piti !vode seveda.,

žal pri meni je normalno,ker imamo to v družini. Moj oče je bil popolnoma bel pri 40ih,moj dedek pri 35ih čist siv,moja babica se je barvala že pri 35ih. Imamo to v genih,zelo zelo hitro osivimo. Škoda da nisem po mami,k ma črne lase ko oglje 🙁

Treba je živet realnost življenja,ne pa revije. Sej ni noben reku da če ma 100kg nej se da v mini kiklco. Ampak glede na njene mere,so what če ma celulit.. Meni je res lepo,res lepo videt na plaži,mama dvem otrokom,sicer ni debela suha,ampak pač pozna se ji po trebuščku od poroda,pa strije pa celulit pa jo mož tko prime pa poljubi pa ji reče moja bajsika. To je realnost. ne obstaja popolno telo. dej nehi no.

brezveze.. ti ponosno pokaži postavo 😀 res noben se ne bo ubadal s tem da imaš celulit, kdor pa se, je pa njegov problem.

meni je še bolj simpatično na ženski če ga ima malo, pa še malo trebuščka 😛 ne favoriziramo vsi tiste “popolnosti”, ker deluje umetna.

sploh pa, energija je tista, ki najbolj privlači 😉

Uživaj življenje ker je tako kratko, če greš v kakšno bolnico in vidiš kako so nekateri ubogi je tvoj celulit nula.Šele takrat boš videla da se brez veze obremenjuješ.Bodi zdrava malo športaj in se imej rada.

Lahko je normalno! Sama sem 37 in sem začela sivet pri 30. Mama še prej! Normalno je tudi, da so fantje pri 25 plešasti. Temu se reče genetika!


@avtorica
…jaz se ne bi obremenjevala z malo celulita. Je čisto normalno! V kolikor te pa res moti, pa predlagam kakšni trening za krepitev mišic, z utežmi, da si okrepiš mišice. Obstaja nekaj čemur se reče “skinny fat”. To so punce, ko so po naravi suhe in jim glede velikosti oblek ni treba skrbeti, ampak imajo nekaj podkožne maščobe in malo mišic. Ko sem sama trenirala kick box (rekreativno), se je celulit dobesedno stopil, stegna in zadnjica pa so bila čvrsta in napeta.

Jest Sem imela prve sive lase že pri 23-h. Moja hči pa pri 21. Pri 35 je še ok.

Jaz imam pa žilice na nogah, na zgornjem delu narta so. Tako imam zmeraj bolj moško obutev, da kdo ne vidi.

Pomagajo moški hormoni.  Še noben moški ni imel celulita. Preprosto, ker jih narava ni tako inakazila.  Skratka, ni lepo, zato moški nimajo celulita.  Berite to kot šalo.

Celulit je maščoba, ki se nabira pri ženskah na vidnem mestu. Pri moških je to v pivskem trebuhu. Ja žal, tudi moški imajo problem. Kaj je grše in zakaj bi se nekdo skrival je odvisno od samopodobe in samozavesti. Dovolj močne in zavestne osebe se ne skrivajo.

 

Nehaj konzumirati preproste OH, to najbolj pomaga, pa seveda vaje za mišice oz. dovolj miganja.

Odgovor na objavo uporabnika
Genetika, 27.05.2022 ob 19:08

Lahko je normalno! Sama sem 37 in sem začela sivet pri 30. Mama še prej! Normalno je tudi, da so fantje pri 25 plešasti. Temu se reče genetika!


@avtorica
…jaz se ne bi obremenjevala z malo celulita. Je čisto normalno! V kolikor te pa res moti, pa predlagam kakšni trening za krepitev mišic, z utežmi, da si okrepiš mišice. Obstaja nekaj čemur se reče “skinny fat”. To so punce, ko so po naravi suhe in jim glede velikosti oblek ni treba skrbeti, ampak imajo nekaj podkožne maščobe in malo mišic. Ko sem sama trenirala kick box (rekreativno), se je celulit dobesedno stopil, stegna in zadnjica pa so bila čvrsta in napeta.

ja tako imam jaz

nic misic

163/54 vitka ampak celulit

Obstaja veliko krem. Masaža s temi kremami. Telovadba. Kakšno sredstvo za odvajanje vode. Kak dec naj ti za predigro z tako kremo iz lekarne rit zmasira.

Odgovor na objavo uporabnika
Antonija545, 27.05.2022 ob 19:49

Jaz imam pa žilice na nogah, na zgornjem delu narta so. Tako imam zmeraj bolj moško obutev, da kdo ne vidi.

V lekarni Lioton mazilo. Vprašaj za Lioton mazilo v lekarni. Proti modricam, krčnim žilam in oteklinam.

Kaj je celulit, maščoba, ki se nalaga direkt pod kožo, in je posledica “nepravilnega ” delovanja jeter! Zakaj jetra “nepravilno” delujejo, zaradi hrane, zdravil, nepravilnih “signalov” drugih organov, zaradi stresa…..

Ko najdeš vzrok, najdeš rešitev.

 

Odgovor na objavo uporabnika
HALOŽANKA, 27.05.2022 ob 20:58

Kaj je celulit, maščoba, ki se nalaga direkt pod kožo, in je posledica “nepravilnega ” delovanja jeter! Zakaj jetra “nepravilno” delujejo, zaradi hrane, zdravil, nepravilnih “signalov” drugih organov, zaradi stresa…..

Ko najdeš vzrok, najdeš rešitev.

 

Haložanka, kakšne kozle pa ti streljaš, nisi ti neka farmacevtka, ker to pa je žalostno na stopnjo izobrazbe bi človek pričakoval več razgledanosti. Na srečo nimaš punc, ker če bi tvoja najstnica imela kak kilogramček preveč ali “nepopolno” kožo, bi ob takšni materi, ki ima toliko predsodkov, padla samozavest pod pozitivno ničlo.

Cellulite is very common. Between 80% and 90% of all women who’ve gone through puberty have cellulite. Less than 10% of men have cellulite. Genetics, sex, age, the amount of fat on your body and your skin’s thickness determine how much cellulite you have and how visible it is.

Kdor se sekira zaradi zunanjosti, je izvor vseh problemov izključno psihološki. In takšnemu ne pomaga nobeno hujšanje ali popolna postava, če se bo še naprej sam sebi zdel grd.

 

Pri 30 si kot cunt že granny pa itak nisi več stuff za fukat tko da je pretty much vseen.

Brezveze zamujaš življenje zaradi nekaj čisto naravnega. Kdo te je prepričal, da je celulit nekaj, kar bi se moralo skrivati?

Pač ne jemlji poleti dopusta in ne hodi na plažo. Počakaj na zimo in pojdi smučat, tam se ne bo videlo.

New Report

Close