Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pride gospod in kupi 7 prenosnih klim, ter jih odnese v Klinični center!

Pride gospod in kupi 7 prenosnih klim, ter jih odnese v Klinični center!

Moj sorodnik je tudi umiral na onkološkem. Ko so videli, da gre h koncu, so ga iz razmeroma urejenega novega dela onkologije premestili v stari del na t.i. paliativni oddelek. Češ da si ne morejo privoščit, da ostane v novejšem delu, ker je pomanjkanje prostora. Jokal je, da gre v hiralnico, v sobo za umiranje. Tudi če smo govorili, da to ni res, je bilo očitno, da je. Že po dotrajanem videzu sten in vsem skupaj. Tam je bil samo nekaj dni. Če mu ne bi cele dneve stali ob strani in skrbeli za vodo, hlajenje itd. bi umrl kot navadna smet!

Moj sorodnik je tudi umiral na onkološkem. Ko so videli, da gre h koncu, so ga iz razmeroma urejenega novega dela onkologije premestili v stari del na t.i. paliativni oddelek. Češ da si ne morejo privoščit, da ostane v novejšem delu, ker je pomanjkanje prostora. Jokal je, da gre v hiralnico, v sobo za umiranje. Tudi če smo govorili, da to ni res, je bilo očitno, da je. Že po dotrajanem videzu sten in vsem skupaj. Tam je bil samo nekaj dni. Če mu ne bi cele dneve stali ob strani in skrbeli za vodo, hlajenje itd. bi umrl kot navadna smet![/quote]

Lahko bi ga pa peljali domov. Upam, da vam je zapustil konkretno premoženje!

Moj sorodnik je tudi umiral na onkološkem. Ko so videli, da gre h koncu, so ga iz razmeroma urejenega novega dela onkologije premestili v stari del na t.i. paliativni oddelek. Češ da si ne morejo privoščit, da ostane v novejšem delu, ker je pomanjkanje prostora. Jokal je, da gre v hiralnico, v sobo za umiranje. Tudi če smo govorili, da to ni res, je bilo očitno, da je. Že po dotrajanem videzu sten in vsem skupaj. Tam je bil samo nekaj dni. Če mu ne bi cele dneve stali ob strani in skrbeli za vodo, hlajenje itd. bi umrl kot navadna smet![/quote][/quote]

Lahko bi ga pa peljali domov. Upam, da vam je zapustil konkretno premoženje![/quote

Bil je moj oče. Umiral je z morfijem in v bolečinah. Takšnega bolnika ne moreš odpeljat domov, edino če ga doma nameravaš ustrelit z lovsko puško!! Prekleti kreten!
Upam, da ti tega ne bo treba nikoli doživet. Ali pač. Vsaj neumnosti ne boš pisal/a!

Moj sorodnik je tudi umiral na onkološkem. Ko so videli, da gre h koncu, so ga iz razmeroma urejenega novega dela onkologije premestili v stari del na t.i. paliativni oddelek. Češ da si ne morejo privoščit, da ostane v novejšem delu, ker je pomanjkanje prostora. Jokal je, da gre v hiralnico, v sobo za umiranje. Tudi če smo govorili, da to ni res, je bilo očitno, da je. Že po dotrajanem videzu sten in vsem skupaj. Tam je bil samo nekaj dni. Če mu ne bi cele dneve stali ob strani in skrbeli za vodo, hlajenje itd. bi umrl kot navadna smet![/quote]

Lahko bi ga pa peljali domov. Upam, da vam je zapustil konkretno premoženje![/quote]

3x premislil preden napišeš takšno neumnost

Moj sorodnik je tudi umiral na onkološkem. Ko so videli, da gre h koncu, so ga iz razmeroma urejenega novega dela onkologije premestili v stari del na t.i. paliativni oddelek. Češ da si ne morejo privoščit, da ostane v novejšem delu, ker je pomanjkanje prostora. Jokal je, da gre v hiralnico, v sobo za umiranje. Tudi če smo govorili, da to ni res, je bilo očitno, da je. Že po dotrajanem videzu sten in vsem skupaj. Tam je bil samo nekaj dni. Če mu ne bi cele dneve stali ob strani in skrbeli za vodo, hlajenje itd. bi umrl kot navadna smet![/quote]

Lahko bi ga pa peljali domov. Upam, da vam je zapustil konkretno premoženje![/quote]

Sicer pa, kje misliš, da smo ga imeli pred zadnjo hospitalizacijo, ki je vsega skupaj trajala 8 dni? Pri sosedih?
Marsikaj smo naredili sami in to lahko razume samo nekdo, ki je imel kdaj v družini onkološkega bolnika. Ti ga zagotovo nisi. Ampak kemoterapij pa sami nismo delali in tudi usodnih zapletov po kemoterapiji nismo mogli reševat doma. In če te že zanima, kretenček, nič mi ni zapustil, ker smo se po njegovi smrti otroci vsemu odpovedali v korist mame.

Iskreno upam, da človek kot si ti, takšnih življenjskih nazorov, ni zaposlen v zdravstvu!!
Me pa ne bi čudilo, če bi bil! Kako že gre, viski, kafa, traperice? Staro “Hipokratovo” zdravniško načelo še iz časov jugo zdravstva!

Pohvale vredna gesta. Vendar s tem se daje državi signal, da oni še vedno lahko po svoje zapravljamo, saj se pravzaprav ljudje znamo sami znajti. In zato bo država še vedno skrbela za svoje interese in še toliko bolj pozabljala na dobrobit ljudi v državi. Ne mislim tu na razne socialne, ampak to, da bodo oni skrbeli za svoje posle, mi kot ljudje, ker se znamo znajti, pa lahko tudi sami zase poskrbimo, tudi če nam bo še naprej jemala in jemala. Nekoga postaviti za premierko, ki pozna luknje takšne in drugačne, kjer se da skoz priti zase, je pač zgolj velika napaka. In pa bančnika na drugi strani. Kjer ga nikdar ni brigalo za ljudi v tolikšni meri, da ne bi pozabil na vplive dejanj s potezami, ki vplivajo na ljudi tako ali drugače.
Oni ne rešujejo nastale situacije, ampak le navideznost reševanja situacij, pri čemer rešujejo svoj položaj in sebe in pri čemer si bodo navzven pisali usluge, da so nekaj želeli narediti, pa čeprav ne bodo uspeli. Ker je pomemben image. Dajejo denar za podjetja, prav, ampak kaj, ko bo podjetje spet pognalo svoj denar in bodo v bližnji prihodnosti spet na istem, ker ne bo racionalizacije pri razporejanju denarja. In bodo šli po stopinjah največje banke še nekaj časa, dokler se pipa ne bo zaprla s polnimi riti denarja glavnih ljudi v podjetjih, delavci pa spet na bremenu proračuna. In krog se bo vrtel, vzemali bodo še, kar lahko, do zadnjega postrganja kože. Ko ne bodo imeli kaj več vzeti, kaj bodo pa potem? Delovali kot navadni državljani, ko jim pomagajo drugi. In bo odpadel tisti “mi zmoremo tudi brez vas”, ki je bil v zadnjih časih tako poudarjen.
Denarja ima Slovenija več kot dovolj, le napačno so razporejene prioritete in pa zelene luči, kam bo nekaj šlo, kam pa ne in kje se bo kaj vzelo in kje ne.

Kar se pa tiče klim, pa niso zdrave. Meni prehodi iz 35 stopinj na tja nekaj nad 20 ne pašejo, ker pravi tako organizem – me glava boli, trga po zobeh, trga po žvotu. Pa dobim nato predlog, da naj si oblečem jopico, pa dam na glavo kakšno kapo in šal. Lansko leto me je po ledvicah vsekalo, ko v službi niso verjeli, da klima pač ni tako nedolžna stvar.
Dve leti nazaj sem bila v bolnici poškodovana, kjer že od samih bolečin težko živiš, ampak me je veselilo, da klime ni bilo. Strinjam pa se, da je potrebno zagotoviti ugodnejše razmere tistim bolnikom, kjer je njihova vročina pogojena tudi z boleznijo npr. srca ali bolnikom, ki so šibka točka, kot so starejši in otroci. Mislim, da nek del razvajenosti prinese tudi svojo težo, ko človek ne zna niti malo več potrpeti in bi morali nekateri sredi poletja skakati celo v zimski opravi zaradi klim.

Se strinjam le v delu, da bi morali v zdravstvu, ker ne paše vsem vse, zagotoviti vsaj osnovne stvari in najti vsaj približek tega, da bi vsaj v neki osnovi tudi bivanje ustrezalo nekako vsem, pa čeprav bi šlo za malenkostna odstopanja. In kot je opaziti, se zatakne že pri osnovah in je klima res še najmanjši problem, če so bolnišnice že trepetale, da bo na voljo manj sredstev pri pomembnejših stvareh, kjer bo klima res še najmanjši problem, ko boste ostali v drugih stvareh na suhem.[/quote]

Dobro napisano.

Ja, ja, po eni strani se en tip žrtvuje in na lastna sredstva nabavi klime v vrednosti nekaj tisoč €, po drugi strani v našem zdravstvu tedensko kradejo miljone in bodo to nadaljevali dokler jih ne bo narod vrgel v reko, to se bo pa zgodilo takrat, ko bo narod dodobra naveličan životarjenja pod korupcijo in takšni dobrotniki ta proces le upočasnjujejo.
Osebno sm si iz teh razlogov prišel na čisto, da NE SMEŠ pomagati na svojo pest razreševati sistemskih nepravilnosti in moraš pustiti ljudi da znorijo. Edini smiselen zaključek je, da takšni dobrotniki pitajo kleptokrate.

Ko boste nekateri enkrat na tem, da boste sredi poletja v bolnišnici, ki ne bo imela klime in se boste kuhali v 35 stopinj vroči sobi, boste drugače razmišljali in cele dneve jokali kje je klima.

Kolegica ima te dni moža v bolnišnici in pravi, da je cela katastrofa. Totalno vroče. Ljudje se kuhajo, komaj dihajo v vročini in sopari.

Res svaka čast temu gospodu, ki jim je kupil klime.

New Report

Close