Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pride vaš mož kdaj pijan domov in koliko je pijan

pride vaš mož kdaj pijan domov in koliko je pijan


Spet ena ki testira recimo slovensko populacijo, obenem je pa tiho kot miška. No pa nam zaupaj od kje ti to vprašanje. Sumim, da je tvoj dragec ni blizu tvoji trditvi in sedaj preverjaš stanje v SLO. Daj napiši tvojo osebno izkušnjo, ali pa izjavi, da ti je to padlo v glavo sredi vročega poletnega dne. No, a si upaš ??? Iskrenost s tvoje strani. No morda ti bomo celo verjeli.
[/quote]
Diploma.

no, pa smo tam.
dvakrat tedensko po eno do dve pivi je približno dvesto na leto:-)))

no, pa smo tam.
dvakrat tedensko po eno do dve pivi je približno dvesto na leto:-)))
[/quote]

…še daleč od tega, to sedaj kak teden, ko je peklensko vroče, sicer niti ne… ! In, če se že obesaš na moje napisano, tisto bi pomenilo min 1do max 4 pive tedensko, torej če upoštevamo povprečje cca. 130 letno !!? :), ampak, kot rečeno, podatek v sedanji vroćini, tako, da ta letni podatek še pade… tistih 200 pa ob upoštevanju, da nekateri nič, dobijo še bolj strašljiv prizvok !


V redu, še moj odgovor na vprašanje v postu. Vsak dan popijem pol litra vina. In “so what bi rekel” naš predsednik. Pa ste se mogoče vprašali v kakšni funkciji nastopa naša “davčna” država v tej vlogi. “DVOJNI” !!!!!!!!!!!!!!!! Razlaga preko svojih dobro plačanih in drugačnih ” medijev in agencij”, kako je to škodljivo, mislim na zdravstvo, obenem pa preko davkov in trošarin “kasira velik denar ” in to vsekakor posredno podpira. Rezultat: stanje tako kot je je .
PUSTIMO EN DRUGEGA PRI MIRU IN to je to.
Prohibicije ni več, če pa to uvedejo, pa gremo to kupovat k sosedom, ker smo pač v Evropi
Torej po svoje “igre brez meja “.
Rešitev je torej kot povsod ne v Evropi, ampak v glavi posameznika.
Grem takoj na dva deci finega vipavskega “zelena” v klet. Zakaj ravno tega ???? Ja ker je dober in ga imam v kleti. Na zdravje primernosti !!!!!!!!!!

Ja če pa ne znaš drugače uživati življenja kot tako, da se ga nacediš, potem si prav bedna in tvoj dedec tudi, če mu je užitek gledati pijano kokoš ob sebi. Prav imaš, življenje je kratko in marsikomu se še skrajša, ker ga na cesti zbije ena taka pijana golazen kot si ti za volanom.

Moj je dolenjc, iz dežele cvička in šmarnice. Pije kar pogosto. Sem pa vesela, da kolobari med trgovinami, da ga prodajalke in sosedje ne označijo za pijanca. Bruha nekajkrat na leto, ko je pijan ne govori, ampak se umakne. Drugače pa tudi sama nisem nič kaj drugačna, tako da bi bila zamera neumestna. SE pa imava rada, veliko časa porabiva za skupne sprehode, toplice in potovanja.

Call it what you wanna call it i’m a f. alcoholic
https://www.youtube.com/watch?v=hgWDcrocmSo


V redu, še moj odgovor na vprašanje v postu. Vsak dan popijem pol litra vina. In “so what bi rekel” naš predsednik. Pa ste se mogoče vprašali v kakšni funkciji nastopa naša “davčna” država v tej vlogi. “DVOJNI” !!!!!!!!!!!!!!!! Razlaga preko svojih dobro plačanih in drugačnih ” medijev in agencij”, kako je to škodljivo, mislim na zdravstvo, obenem pa preko davkov in trošarin “kasira velik denar ” in to vsekakor posredno podpira. Rezultat: stanje tako kot je je .
PUSTIMO EN DRUGEGA PRI MIRU IN to je to.
Prohibicije ni več, če pa to uvedejo, pa gremo to kupovat k sosedom, ker smo pač v Evropi
Torej po svoje “igre brez meja “.
Rešitev je torej kot povsod ne v Evropi, ampak v glavi posameznika.
Grem takoj na dva deci finega vipavskega “zelena” v klet. Zakaj ravno tega ???? Ja ker je dober in ga imam v kleti. Na zdravje primernosti !!!!!!!!!!
[/quote]

Alkoholik, pa še hvališ se s tem, ja, take mamo…

no, pa smo tam.
dvakrat tedensko po eno do dve pivi je približno dvesto na leto:-)))
[/quote]

…še daleč od tega, to sedaj kak teden, ko je peklensko vroče, sicer niti ne… ! In, če se že obesaš na moje napisano, tisto bi pomenilo min 1do max 4 pive tedensko, torej če upoštevamo povprečje cca. 130 letno !!? :), ampak, kot rečeno, podatek v sedanji vroćini, tako, da ta letni podatek še pade… tistih 200 pa ob upoštevanju, da nekateri nič, dobijo še bolj strašljiv prizvok !
[/quote]

verjamem:-)
še noben pijanec ni priznal da pije…

Full dobro sexa takrat, ko je pijan, zato mu nič ne očitam, če pije.

Tako postaneš alkoholik… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Moj partner pije alkohol, ampak ne redno, ne vsak teden. Včasih ne pije po več mesecev, v drugih situacijah pije več dni zapored (npr. na dopustu, na poletnih druženjih s prijatelji, itd.). Nikoli ga še nisem videla tako pijanega, da ne bi vedel, kaj govori, ali da ne bi znal do stranišča.

Nekajkrat na leto se napije do “prijetne” okajenosti (običajno takrat pijeva skupaj), drugače pa sem in tja spije kak glaž v družbi. Ampak kot že omenjeno, slednje ni neka tedenska navada niti ne gre za enormne količine alkohola.

V resnici imava oba dokaj podoben vzorec pitja in odnos do alkohola, zato eden drugega pri porabi alkohola ne omejujeva. Rekla bi lahko, da sva situacijska pivca. Pijeva, kadar nama zapaše in je situacija primerna, v količinah, ki nama takrat ustrezajo. Vsak zase presodi, koliko je prav, in sledi svojemu občutku.

Zgodilo se nama je že, da sva alkohol pila manj kot trikrat v letu, od tega samo enkrat v več kot priporočenem odmerku. Zgodilo pa se nama je tudi, da sva alkohol pila prakrično vsak večer (na dopustu). Ali pa da so bila tri praznovanja v enem tednu, kjer se je pilo prekomerno. Ampak to so pač posebni dogodki, ne redno nacejanje v najbližjem bifeju.

Partner mi še nikoli ni šel na živce ali me kako drugače motil, ko jo kaj popil. Pozna svojo mejo, okajen ne počne bedarij in je samo malo bolj veselega razpoloženja.

Po alkoholu po žganem,!

Avtorica, še to: glede na to, o čem pišeš in kaj sprašuješ, sklepam, da imaš doma alkoholika. Oz. moškega, ki drvi v to smer.

Njemu bi prav prišel kakšen dodaten cilj v življenju, oz. hobi ali šport, vama obema pa družinska terapija. Malo si preberi o alkoholizmu in o odvisnosti. Če se s tem še nisi srečala, ti bo odprlo oči.

Če ste imeli v primarni družini (tvoji ali partnerjevi) kakšnega pretiranega ljubitelja alkohola, je to praktično nujno, ker boš drugače vedno imela iste težave. Ni namreč naključje, da se težave z alkoholom prenašajo iz roda v rod.

Pije pivo, nikoli pijan, ve kje je meja.


V redu, še moj odgovor na vprašanje v postu. Vsak dan popijem pol litra vina. In “so what bi rekel” naš predsednik. Pa ste se mogoče vprašali v kakšni funkciji nastopa naša “davčna” država v tej vlogi. “DVOJNI” !!!!!!!!!!!!!!!! Razlaga preko svojih dobro plačanih in drugačnih ” medijev in agencij”, kako je to škodljivo, mislim na zdravstvo, obenem pa preko davkov in trošarin “kasira velik denar ” in to vsekakor posredno podpira. Rezultat: stanje tako kot je je .
PUSTIMO EN DRUGEGA PRI MIRU IN to je to.
Prohibicije ni več, če pa to uvedejo, pa gremo to kupovat k sosedom, ker smo pač v Evropi
Torej po svoje “igre brez meja “.
Rešitev je torej kot povsod ne v Evropi, ampak v glavi posameznika.
Grem takoj na dva deci finega vipavskega “zelena” v klet. Zakaj ravno tega ???? Ja ker je dober in ga imam v kleti. Na zdravje primernosti !!!!!!!!!!
[/quote]
Nit ti pomoči, predvem v glavi ne. Nisi najbolj razumela vsega skupaj napisanega. Dobro vročina pada, pada že tudi dež in to ti bo ohladilo razgreto glavo, predvsem pa razmišljanje. Imaš srečo.

Alkoholik, pa še hvališ se s tem, ja, take mamo…
[/quote]

Mal grozno je brat,
– da se odraslim to, da se ga natolčejo na mrtvo, zdi normalno, ker je pač življenje kratko
– da je v vinorodni deželi kultura pitja na tako nizkem nivoju, da odrasli ne znajo uživati v občasnem kozarcu res kvalitetnega vina ampak morajo stankat cel sod neokusne žlobudre.

Res upam, da tisti, ki redno ali občasno pijani prihajate domov, nimate otrok.
Ker se taki nedorasli kreteni nikakor ne bi smeli ploditi, saj drugega kot nove nedorasle kretenčke ne bodo znali vzgojiti.

V začetku nove službe je bil skoraj vsak dan malce čuden- saj veste, ženske takoj zaznamo, ko mož kaj spije.
Potem sem mu malo zatežila in rekla, naj se malo zamisli nad sabo. Je bolje.
Najslabše je, ko popije 2 piva in pride domov siten, da je le kaj. Rajši bi videla v tem trenutku, da pride čist gotof in gre samo še spat.

Kajo butasto vprasanje..od .avtoric moz ocitno veckrat pride pijan domov pa kaj..ocitno bo avtorica poiskala drugega moza, ker se ne zna sama napit in uzivat lajf

Nikoli še ni šel sam in se ga natolkel. Če je na kakem pikniku preveč pove, da ne bo peljal ampak je še vedno dovolj trezen, da avto doma zapelje v garažo. Torej ni neke panike. Pa še to samo ob kakih praznovanjih.
V vseh teh letih do sedaj se ga je dvakrat natolkel. Drugič ga je neslo mešanje pijač, bil je pa doma na praznovanju svojega rojstnega dne.
Popije pa vsak dan kozarec ali dva vina.

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

New Report

Close