Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Prijatelj ne želi povedati kdaj lahko pridem

Prijatelj ne želi povedati kdaj lahko pridem

Imam potni list. Potrebujem vizum za vstop v državo, kamor me je povabil prijatelj. Prijatelj me je povabil, a ne želi povedati, kdaj je doma. Pravi, da naj kar pridem in počakam. Letalska karta tudi ni poceni. Rada ga imam, rada bi ga videla, a on je ves čas na poti, ves čas trenira košarko in tekmuje na tekmah. Nikdar ga, sodeč po objavah na fb, ni doma. Sprašuje me že nekaj časa, zakaj še nisem prišla, ko pa mu rečem, da naj mi pove, kdaj bo doma, mi reče, da naj se kar oglasim. To ni kar čez ovinek, ampak je dolga, dolga pot z letalom, na drugo celino.

Tukaj lahko vidite, da sem lahko 144 ur na Kitajskem brez vizuma, če sem dlje, pa rabim vizum vnaprej.

https://en.wikipedia.org/wiki/Visa_requirements_for_Slovenian_citizens

Omg kok si stara? 16?

Če ni tole lari fari pravljica pol si res usekana u glavi. Komu se vsiljuješ za vraga? Kakšen frend? Zajebava te u mozak ti pa nasedaš. Kar pojdi na letalo brez cilja, boš pač v hotelu.

Res obstajate take vrste žensk da vas lahko kdo tko nateguje?

Ja pa pojdi že vendar!  Če boš imela srečo, bo doma. Če ne, pa v kakšen poceni hostel in ga počakaj.

Če pa še za hostel nimaš, pa ne hodi!

Stara sem 44 let, srečala sem ga v Ljubljani enkrat, ko smo imeli poslovno kosilo. Dal mi je vizitko. Zdaj pa me vabi na Kitajsko.

Pameten na tako povabilo ne bi šel ti pa zgleda pač . Zgleda , da bomo spet brali o kakšnem reševanju iz tuje države v sili al pa mogoče celo izgineš za vedno . Daj se vsedi in še enkrat premisli zakaj ne pove niti tega kdaj je doma  mogoče pa le nisi čisto smotana .

Odgovor na objavo uporabnika
uhlkjčl, 09.05.2024 ob 09:37

Stara sem 44 let, srečala sem ga v Ljubljani enkrat, ko smo imeli poslovno kosilo. Dal mi je vizitko. Zdaj pa me vabi na Kitajsko.

Odlično srečno na poti 😆😆😆 Pa ostani tam.

Kje so izvirne zgodbe, katerim vsaj delno lahko verjamemo da so se dejansko nekomu zgodile?

Tako dolgočasno postaja tukaj……

 

Jasno kot beli dan. Noče , da prideš , a nima jajc, da ti direktno pove.

Torej, v vas se zagleda, vi vsi srečni, da ste končno par (nikdar nisem bila v resnem razmerju, ker so vsi želeli biti samo prijatelji, pa ne vem, zakaj), tako da… Zdaj pa naj to jemljem kot nateg? Ko sem prvič v resnem razmerju… Žalostno, da sem v življenju dobila same take – bodisi samo prijatelji, bodisi samo za čas kakšnega projekta (npr. mladinska izmenjava, študij, potem pa konec, čeprav so mi kazali naklonjenost in jaz sem vračala – takrat še z denarjem staršev, ker do štipendije nisem bila upravičena, študij pa je terjal toliko časa, da si nisem mogla privoščit, da bi ob študiju še delala, pa še časa zanj ne bi imela. Po študiju pa se ugreznil v zemljo – brez slovesa. Potem spoznam drugega, spet samo za čas, ko so bili prazniki, potem se ugreznil v zemljo. Potem spoznam tretjega, želi biti samo prijatelj. Ok. Četrti, peti, šesti – samo prijatelj. Spet naslednji mi izkazuje ljubezen za čas koronavirusa preko zoom, potem, ko bi lahko končno enkrat brez maske bila skupaj, ponikne.  No, zdaj pa spet ista zgodba – tokrat s tujcem z drugega dela sveta. Moja biološka ura je že skoraj odbila, nisem uspela spočeti nobenega otroka, lahko, da je moja biološka ura že odbila, pa še nisem seznanjena, ker še ni tistih znakov mene, sem pa že toliko stara… ne vem, če je katera pri 44+ rodila… Tako da lahko, da je za otroka prepozno. Na starost bom sama. Žal. Poslušala bom, kako se nisem trudila. Ja, kaj bi pa še lahko naredila?

1x si ga videla, ste zenske res tako naivne, ce je vse to seveda res in se odpravljas na pot pa se sama ne ves kam.

raje ne it, da te tam ne razkosajo in prodajo tvojih organov al pa pojejo😁 .. moški so lažnicvi, tko da čim dlje stran od njih ne pa rinit za nekim neznancem na kitajsko.

44 let stara… Skoraj bi ti verjeli.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose, 09.05.2024 ob 11:41

raje ne it, da te tam ne razkosajo in prodajo tvojih organov al pa pojejo😁 .. moški so lažnicvi, tko da čim dlje stran od njih ne pa rinit za nekim neznancem na kitajsko.

Stara je 44 let in nihče je ne bo razkosal, ker ni več uporabna za rezervne dele!

Odgovor na objavo uporabnika
Ali341, 09.05.2024 ob 11:54

Stara je 44 let in nihče je ne bo razkosal, ker ni več uporabna za rezervne dele!

pa dobro, malo sem se pohecala glede tega.. čeprav za 70letnika bo tak organ še prav prišel..

dejsvo je da se ne rine za nekim neznanim tipom v nek neznan kraj, sploh ker tipi so lažnivci vedno bojo.. ma to še ust ne odpre pa se zlaže!

Srečala sem ga enkrat, dal ji je vizitko in potem je že prijatelj, ki ti je dal morda pravi naslov, kje v neznanem se nahaja. Za vsak slucaj si rezervnega pri kakšnem kitajčku rezerviraj. Če seveda greš.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose, 09.05.2024 ob 11:57

pa dobro, malo sem se pohecala glede tega.. čeprav za 70letnika bo tak organ še prav prišel..

dejsvo je da se ne rine za nekim neznanim tipom v nek neznan kraj, sploh ker tipi so lažnivci vedno bojo.. ma to še ust ne odpre pa se zlaže!

Jaz jo pa razumem! Bije ji biološka ura in bila je ljubezen na prvi pogled (vsaj z njene strani).

Pa zaboga, kaj imate ženske s to besedo “prijatelj”, ki praktično vedno pomeni, nekdo, /ki me je/me/ali me bo/ pofukal?

A lahko rečeš normalno, ne mešaj besede prijatelj notri, prijatelj je nekaj drugega!

In realno, si ena izmed mnogih, ki bi jo rad nategnil, ampak se nebi nekaj pretirano potrudil. Razmišljaš pa kot 16 letnica. Bog pomagaj

Upam, da je to samo zafrkancija. Eno srečanje, vizitka, nikoli doma, pa je že kar kandidat za očetovstvo?
Ma dajte ga no biksat s temi vašimi biološkimi urami, ste čisto brez razuma?
Ko bo otrok na maturi, bo ta “mama” že v penziji… če bo še živa.

Kdo bo pa semenodajalca vprašal, ali je pri volji postati oče? Pa če ne? Bo stara koka obsodila ubogega otroka na glupo mater?

Ma, za zjokat.

Po moje je tema izmišljena in tudi komentar avtorice izmišljen. Skup razne stvari nametane v eno zgodbico.

 

Torej, v vas se zagleda, vi vsi srečni, da ste končno par (nikdar nisem bila v resnem razmerju, ker so vsi želeli biti samo prijatelji, pa ne vem, zakaj), tako da… Zdaj pa naj to jemljem kot nateg? Ko sem prvič v resnem razmerju… Žalostno, da sem v življenju dobila same take – bodisi samo prijatelji, bodisi samo za čas kakšnega projekta (npr. mladinska izmenjava, študij, potem pa konec, čeprav so mi kazali naklonjenost in jaz sem vračala – takrat še z denarjem staršev, ker do štipendije nisem bila upravičena, študij pa je terjal toliko časa, da si nisem mogla privoščit, da bi ob študiju še delala, pa še časa zanj ne bi imela. Po študiju pa se ugreznil v zemljo – brez slovesa. Potem spoznam drugega, spet samo za čas, ko so bili prazniki, potem se ugreznil v zemljo. Potem spoznam tretjega, želi biti samo prijatelj. Ok. Četrti, peti, šesti – samo prijatelj. Spet naslednji mi izkazuje ljubezen za čas koronavirusa preko zoom, potem, ko bi lahko končno enkrat brez maske bila skupaj, ponikne.  No, zdaj pa spet ista zgodba – tokrat s tujcem z drugega dela sveta. Moja biološka ura je že skoraj odbila, nisem uspela spočeti nobenega otroka, lahko, da je moja biološka ura že odbila, pa še nisem seznanjena, ker še ni tistih znakov mene, sem pa že toliko stara… ne vem, če je katera pri 44+ rodila… Tako da lahko, da je za otroka prepozno. Na starost bom sama. Žal. Poslušala bom, kako se nisem trudila. Ja, kaj bi pa še lahko naredila?

_____________

Človeka si enkrat videla, pa sta po tvoje že par in furata resno zvezo?

Mislim, da je tipu nadvse žal, da ti je dal tisto vizitko. In povsem jasno je, zakaj so tudi vsi pred njim pobegnili pred tabo. No, on ima vsaj to srečo, da je tako daleč, da je manj možnosti, da se res naslikaš pri njem.

Dijomijo – se ravnaš morda po resničnostnem ameriškem  šovu 90 days fiance ?

Tam so take situacije namreč pogoste 🙂

Kljucno vprasanje je, te je povabil, da bivas pri njemu doma ali te je povabil kar tako malo, oglasi se, ko bos tu?

 

Imam veliko prijateljev sportnikov in ko smo bili mladi, smo jih obiskovali v tujini. Ce niso bili doma, smo se znenili okoli kljucev ali pa so bili doma ob nasem prihodu, potem pa kje na gostovanju, mi smo pa spali v njihovem stanovanju.

Ce bi se tako kot ti menila s kom, bi zelela vedet, ce povabilo vkljucuje prenocisce ali samo pijacko v nekem lokalu na drugem koncu sveta.

Pa kok je star da kosarko igra in hod na spile.

A si ga vpr. Kak bos not prisla ce ga ne bo.

Njemu se to ne zdi nic zazga. On non stop potuje in mu je cudn kaj cakas.

Ti cakas kljuc ce ga ne bo. Poln hladilnik tv. Pa neki gnara.pol ko pride se resn zmenita.

Se ti zdi primerno, da gre gospa v zrelih letih na drug konec sveta v državo s precej drugačno kulturo kar tako k nekomu, če bi se jo slučajno morda hotel usmiliti? Glavo pokonci in pamet vanjo.

New Report

Close