Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu prijatelj za seks

prijatelj za seks

Matjazko ima že prav. Ne moreš žensk in njihovega dojemanja spremeniti tako, v par letih ali desetletjih. Ženska je še vedno tista, ki si VEČINOMA želi resne zveze, poroke ali skupnega življenja in otrok. Prav ženska je tista, tako kot je bila tisočletja prej, ne moški.

Ženske so v procesu emancipacije prevzele nekaj moškega obnašanja, na primer: tale tip pa dobro izgleda, ga bom dala dol. Tako moško obnašanje ženskam ne pristoji, kar je žalostno, je to, da same ne vidijo, kako jih to ponižuje.

A če ženska ni za seks brez obveznosti in za one night stande – mar je potem čisto preveč zaostala? Dajte potem take ženske emancipirano prevzeti še kakšno drugo moško obnašanje, na primer pijanost v javnosti ter začnite še scati, naslonjene ob najbližje drevo.
[/quote]

Miško, časi se spreminjajo, ženske napredujemo v mišljenju, smo neodvisne, izobražene, ne rabimo več toliko pretrpeti in začele smo uživat. To ne pomeni, da imamo vsak mesec drugega, temveč, če začne moški izkoriščevat, manipulirat, poniževat, nam ga ni težava zapustiti. Lahko sproščeno uživamo tudi v spolnosti, se pustimo razvajat, dvorit, kar je nekaj najlepšega. Minevajo tisti časi, ko je ženska na silo morala dati noge narazet, ker si je moški malo zaželel seksa. In tvoja omemba, naj prevzamemo moško pijanost ter scanje v javnosti, oprosti, takšnega niti povohamo ne.

V katero kategorijo pa ti spadaš?

Jaz bi rekla, da vsak dela kar mu paše in misli, da je zanj/zanjo najboljše.
Glede tega, da ženske skušamo prevzeti moško obnašanje, se absolutno ne strinjam…no, vsaj na mojem osebnem primeru. Se mi še nekateri vulgarni komentarji tu gravžijo, kaj pa šele, da srečam kakšnega takega “moškega” v živo – adijo! 🙂

Glede tistih pa, ki me prijazno označujejo kot “cipo”, bi se naročila pri njih, ki so moralno superiorni, da bi me podučili o bontonu obnašanja v družbi in o pravilih dvorjenja. :* : *

ljudje smo čustveni, prej ali slej se bo nekdo navezal na drugega (tako tudi po navadi je).

tak seks brez obveznosti je nek slab nadomestek za intimnost. sprejmi resnico – da si v resnici želiš biti in seksati z nekom ki ga ljubiš, mu zaupaš, se popolnoma prepustiš. samo volje nimaš, in ponavadi je po koncu večletne zveze noben nima.

problem so odnosi danes. vse je tako površinsko in posiljeno, ljudje se bojijo imet odnosov, drugi se trudijo neke kvazi zveze imet, pa sploh niso za skupaj, ogromno ljudi se med seboj sploh zares ne spozna in ni iskrenih drug do drugega.. grozno težko je spoznat iskreno osebo – in kako ne bi bilo, če pa spoznavanje namesto s pogovori poteka s čekiranjem profilov na fbjih, instagramih in vseh teh bedarijah?? neverjetno je kok površinsko je vse skupaj.. tok neke povezanosti pa prijateljstev, hkrati se pa skoraj vsak (tudi tisti v zvezi!) počuti osamljenega in nima nikogar za pogovor..

ljudje so sfukani, površinski in nemogoči za spoznavanje, in prijatelji za seks so posledica te čustvene odmaknjenosti in izoliranosti.

ženske so vedno bolj nesrečne. in moški tudi. ker odnosi med spoloma propadajo, iz neke harmonije različnosti spolov v neko tekmovanje enakosti.

ženska sreča je v tem, da ima pravega moškega, in obratno. bluzenje o tem kako eni moški ravnajo z ženskami je čisto brezveze. ženski spol je tisti, ki izbira, in to je biološko dejstvo že od nastanka samih dvospolnih bitij. če ženske niste zadovoljne z moškim, ki ste ga spustile v svoje življenje, ste si same krive. tako kot si je moški, če v svoje življenje spusti psihopatsko babo ki mu žre živce in denar (čudno, taki moški se pa nobenemu ne smislijo? 😀 )

Potrebno je izkoristit in zadoviljit potrebe. Če ti paše, kar naprej izkoristi in se ne oziraj, kaj bo če bo. Strah loh prnese nevščečnosti. Sam gasa pa spontano in bo vse ok! Pa srečno.

Jst sem tud za to.

Sama sem že precej let in tudi meni je zapasalo to, da se dobim s tipom samo za to. Najprej samo enkrat, potem pa bomo videli. Zakaj? Paše mi, želim si, dolgo že nimam moškega in bi rada prekinila to. Najlažje je vsepovprek obsojat, ampak ni lahko partnerja dobit, ko si že dolgo sam in “starejši”. Zakaj ne bi uživala v tem ob ustrezni zaščiti?

Si za srečanje? Tudi jaz si že dolgo želim. O podrobnostih raje vidim, da piševa zasebno. Si registrirana?

Jas sem zelo pameten moški zato mi lahko zaupaš .
Draga Lučka če imaš željo mene spoznati na zabavi ti lahko povem da ti ne bom nič naredil .
Če boš pijana in se bi rada poljubila z menoj ti rečem da boš presrečna ko te bom poljubil .

Če si kakšna dama zaželi prijatelja za sex, zakaj pa ne. Če si želiš, si tudi vzameš, ne glede na spol. Če si kakšna želi klepeta na to temo, se oglasi.
[email protected]


Ja pac poves mu ,da pac noces neke zveze…ce je vsaj malo malo normaln te bo razumel.

Če se na zabavi ti in prijatelj napijeta se imata rada ter ne vesta kaj delata .
Ko je glasba te prijatelj povabi na ples prijateljstva in če mu rečeš da bi sla rajši na ples z poljubom ljubezni .
Vendar če primeta v objem sta že zelo fejst pijana .
Č e se med plesom poljubita na lice se zagledata v uči mladosti .
Ko je pavza gresta v park ter se začneta poljubljati in stiskati .
Če ti prijatelj prime za rit začne porivat v luknjico in ti reče da bi rad prvič seksal .
Ko se naslanjata po ograji nama je prav lupo zato se začneta še bolj poljubljati dokler se ne zalizeta .

New Report

Close