Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Prijateljčki……

Prijateljčki……

Prelepo napisano in ni kaj ne dodati in ne vzeti.

Severnica je pred časom udarla eno novo self-terapijo – kadar ji gre kaj narobe, se malce ustavi -pomisli za koliko stvari v življenju je lahko hvaležna – in vozi (m) Miško dalje (pa magari kot oni Miško iz kuda idu divje svinje….)

In ecola public statement: Vsi ste vsak po svoje No.1 tale zeleno škratovska novinka še ni čisto dojela da kej takega RES obstaja – sem padla notr kokr sem dolga pa šroka – ponavad povsod štrlim ven v teli gmajni pa mi je tko luštno da sem pa čist pridkana, neda? Ode moj anarhizem po gobe…….:)))

– SO I WISH YOU A HAPPY BIRTHDAY AND MANY, MANY YERS!!!!

…..doniš…..kva je men dobr….

mariči – bomo puzzle sestavljali:))

na pazlanje-YESSS

P.S. zdej sem pa jest nasrkala – morm našparčkat da bom še ponoč lohka kdaj tuki gor žnarala – orto z gmajno zasvojena vas Spet objema((((::))))

uh.. jest pa gledam kaj tko… ščiple :))))) cmoka!!!

Jani nau n’č zgasnu… ni svečka :))))))))))

Jani men en mal diši po severnjakih:)

ti sam ščipanje čutiš a ke te pa taaak lepo pocmakam – pa nč od tebe;-)

P.S. da si nov kdo kej dumišlju al pa de noom spet kermu u zelje hodila;-)

JEST POCMAKAM CELO GMAJNO PO VRSTI KOT SO HIŠE V TRSTI

tale škrat se je smrtno zaljubu u hmajno – hudo trpi ke ne more večkrat bit tukileeee – pol pa dobi še kšn leeeeep njamiiiiiiiiiiiii ……..cmak pol je pa fertik del lojze:(
jaap kazen mora bit, kazen je vzgojna (botr mesec in njegova pamet…)

z gmajno in smehom naprej!!!

S.Objem Spet

Mariči, od vraga si ! kako me moreš tako pogruntat !!!! Res se še do danes nisem ustavila….iščem…
mimogrede, hvala za lepe besede mojemu dragemu frendu tam !

Tud jest iščem iščem..iščem pa ne najdem..smrc smrc…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

..če iščeš boš našla, vpraši zajčija *******************************

prašam…KJE NAJ IŠČEM::KJEEEEEEEEEEEEE???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muce, nikjer, povsod, vsak hip, nikoli,
SAMO VRATA PUSTI MALO ODPRTA,
boš videla, nekoč bo stala med vrati …
tvoja sreča ….. in obstala boš tudi ti ….
ko bo od sreče po tebi vse gomazelo …
takrat boš vedela, da je to to in …. nikar takat vrat ne zapri, bog ne daj. Stoj in čakaj …. boš videla … sreča mora imeti prostor, da se lahko obrne, da lahko razširi roke in te objame …

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close