Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Prijatelji

Prijatelji

Tole sem dobila po mejlu:

Preberi vsak stavek in razmisli o njem.

1. Ljubim te ne zato, kar si, ampak zato, kar postanem jaz, ko sem s teboj.
2. Noben moski ali zenska ni vreden tvojih solz, tisti, ki pa jih je, pa te ne bo pripravil do joka.
3. Če te nekdo ne ljubi na tisti nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubijo z vsem, kakor znajo.
4. Pravi prijatelj je tisti, ki ti poda rokoin se ti dotakne srca.
5. Najhujsni nacin, da nekoga pogresas, je da sedis poleg njega in ves,
da ga ne mores imeti.
6. Nikoli ne ne mrsci, niti, ko si slabe volje, saj nikoli ne ves, kdaj se nekdo zaljublja vate zaradi tvojega nasmeha.
7. Celemu svetu si ti le ena oseba, eni osebi pa si ti ves svet.
8. Ne izgubljaj casa za moskega ali zensko, ki noce prebiti casa s teboj.
9. Mogoce hoce Bog, da spoznamo nekaj napacnih ljudi zato, da smo
takrat, ko spoznamo pravega, zares hvalezni.
0. Ne joci, ker je konec, bodi vesel, da se je zgodilo.
11. Vedno bodo obstajali ljudje, ki te bodo prizadeli. Ti moras se naprej zaupati, pazi le na to, koga spoznas v prihodnje!
12. Postani boljsi clovek in se dobro spoznaj in ne pricakuje, da te bo nekdo drug poznal namesto tebe.
13. Ne trudi se prevec, najboljse stvari se zgodijo, ko jih najmanj pricakujes.

ZAPOMNI SI: KAR KOLI SE ZGODI, SE ZGODI Z RAZLOGOM!
Kdo ima v resnici 8 pravih prijateljev?

Skoraj nihce! Imamo pa prijatelje ali pa dobre
prijatelje.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Točno tako!

Zato se pa mamo tako radi kajne?
men je pa tale pesmica zmeraj bolj in bolj všeč..prav zdejle se vrti po radiju..

srce veliko kako svet…
nasmeh in iskrica v očeh…in beseda,poznaš jo tudi ti…
V živlenju mnogo je poti..
ne išči sreče ,kjer je ni..
le poslušaj kaj, srce ti govori…
Lahko ti podarim samo ljubezen…
eno in edino upanjeee
poglej me v oči in lahko si brez skrbi..
vem da isto čutiš tudi ti…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja kaj pa je taka tišina tuki..kje ste vsi…ste šli ven na dež??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja seveda :))) Sestre :)))

men so the best .. besedilo je pa sploh 1A .. super .. se vidi da so ful pozitivne .. khm .. ženske :)))

Lili .. dobri nasveti .. zdej se mormo sam še potrudit, da nam ostanejo nekje v glavah :)))

lep dan vsem !!

B.

Ja ja sem mislila izključno na besedilo…sej nebi rada nič čez njih rekla..ampak sej so lahko tiho..pa zarad mene je vseen al je ženska al moški..al če so v grupi..al pa ..no naj bo kakorkoli..kazat in pompirat se pa ni treba! je bolj prijetno nekje iz varnega ozadja..marsikaj počet??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muska pa spot.. erste klasse :))) Tipi.. majo jajca.. da so se pokazal v javnosti…… svaka jim čast!

Jani jih glih zato… lahk posluša :):):):)

Janiiiiiiiii!!! POglej prejšnjo temo..jaz pa že skrbim kje si danes?…Pa nikitke tudi ni..nekaj malega je natresal in zmaglila…

Jani si v redu?? A kolen še buba!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Lili, 13 zapovedi, ki bi jih moral upštevat vsak človek…. Verjamem da imam nekaj prvih prijateljev.. nekaj zeloooooooooooo dobrih prijateljev in.. nekaj prijateljev.. med vsem i temi je tudi veliko nasprotnega spola 🙂

Jani se bo še naprej trudil.. za vse…. vrste prijateljev in prijateljic 🙂

Ej dober komad tole , vsaj meni .
Čeprav so tipi mal bljak.

Nikitko bo Brusek spet sklincal , da nima pojma , kaj je muzika

Nikita kaj pa Cukero..ma koncert v Kopru..ti je všeč??!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja , Zucchero mi je full všeč , imamo vse njegove CD-je.
Čeprav se mi zdi , da se je že mal izpel in se samo še ponavlja.
Ampak , še zmeri je kul , posebej tastari komadi.

Nikitka pa na koncerte ne hodi , he , he vam bom enkrat povedala štorijo o tem , kako je gospodar šel v Benetke na Pink Floyde

uuuuu ja tastari komadi ja so zakon…nova mi je baila morena všeč…juj jest bi pa koj šla..tud če še nikol nisem bla na nobemu koncertu..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

veš kako .. men sploh ni važno kdo pa kaj pa kje in to … face so .. to je bistvo .. pa še dobri in neobremenjeni 🙂 .. ko bi bili vsi tako odprti .. bi bil svet lepši :)))

hehehe .. zdej pa že mal nabijam :)))

B.

hehehe .. Nikitka ma že pojma kaj je dobra muzika :))))) .. če te komad spravi v dobro voljo .. potem je muzika sigurno kuuuuuuuuul 😉

B.

:))))) ampak spot je pa res .. uh .. tist hladilnik je čist nor :))) sami srčki in hahahahaha ….. ma res so dobri … in ja .. to da so neki novega prinesli v to zaplankano Slovenijo .. ej, meni je to full všeč 🙂

živjo Jani 🙂

B. ima tudi nekaj zeloooo dobrih prijateljev in prijateljic … pa ful jih imam rada .. čisto vse .. tako kot vse vas :))))

no, spet sem se raznežila :)))

B.

no sej to je to :)))) nekja novega v tej.. pocukrano zaplankani Sloveniji :))))

Jani vrča Živjo nazaj :))) Barbari :)))

Čak.. pol maš zdej spet.. kako je že Marija zadnjič rekla… smejoče oči :))))))

He, he, tuki samo še pikico pritisnem !

…..

Joj, kako lepa pikica 🙂

Jani, nekaj mi dolguješ !
Zadnji mail !
Sem hud zajček!
ZTLC!

New Report

Close