Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek PRIJATELJI… LEPO POZDRAVLJENI …

PRIJATELJI… LEPO POZDRAVLJENI …

čas je, da moje utrujeno telo zapusti tele uničujoče prostore in se položi v varstvo mehke odeje počitka !! Odločila sem se, da bom to tumorno popoldne krčevito in z vsemi močmi varovala svoj kavč, da mi ne spremeni oblike !!! In da bom v mislih s svojimi prijatelji… in če mi bo uspelo, se vam proti večeru s poročanjem, kakšno delo je “varovanje kavča” in “gledanje pod kožo” oglasim, če ne bom ostala v “komi”.

Lepo se imejte, prijatelji. Včeraj je bil materinski dan. Če ste zamudili svojim najdražjim povedati, da to veste, jim danes recite, da je bila včeraj gužva, ker so se pred vami v vrsti stali drugi, da se niste hoteli “drenjati” in da ste želeli svoje sporočilo in čestitko podati umirjeno. Naredite to danes, nič še ni zamujenega. In zaradi vašega dobrega spomina vas bo oblika svetniška aureola ….

Skratka, imejte se skrajno lepo. In če želite videti mavrico,morate gledati dež in … sonce!!

Pacmakam vas vornih, bi rekla SeVeKdo in pozdravljam.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marija.. fajn počivej pa.. fajn vikend!!

Obema nad menoj lep , predvsem pa blažen in odpočiti vikend .
Jani tebi in Mariči tebi…

Barbki odgovor tale podam …počivaj in le pozitivne misli ok ? Ker tako bo kot smo ti rekli , vse bo OK. In ponedeljek bo naš dan veselja . Sem vedela da mi bodo še všeč enkrat no evo .

Mariči podaj poročilo o ” popolni okupaciji kavča ” :))))))

no , jaz še polno delam do 16 ure …posteljo pa bom okupirala okoli 22 ure .

Vsem papa
zajček
:)))))

ps..v ponedeljek ne bo več deževalo anede..

Marička, a si še na kavči ??????

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Pismomene tud vabi..pa kaj je to zadnje case jebela…a res pomladna utrujenost???

Pomladna poseksanost,hehe!
😉

Še zajci bodo počas pondelke vzljubili!
;-)))

Ne…ponedelk bo ziher sončen!!!
Garantiram jaz.
🙂

New Report

Close