Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prijateljica me izsiljuje, da bo mojemu možu povedala, da sem ga prevarala

Prijateljica me izsiljuje, da bo mojemu možu povedala, da sem ga prevarala

Znašla sem se v zelo kočljivi situaciji. Že dobri dve leti prijateljujem z žensko, ki se je izkazala za zelo problematično osebo. Ne vem, ali ima nemara duševne motnje, ali je preprosto tako slaba oseba. Ko sva se spoznali, je bila zelo zabavna, znala je poslušati, pa tudi polno zanimivih prigod je imela, tako da sem se v njeni družbi počutila sproščeno in sva se začeli pogosto družiti. Kmalu sem ji zaupala tudi svojo veliko skrivnost, ki je nisem povedala še nikomur, in sicer, da sem pred poroko prevarala svojega moža z neznancem.

Šlo je za seks za eno noč, spoznala sva se na zabavi, pomenilo mi ni nič, samo nekako zgodilo se je, ker sem imela občutek, da je to moja zadnja priložnost, da sem z drugim moškim, preden se zaobljubim mojemu do konca življenja. O svoji odločitvi nisem nikoli podvomila, bilo je in šlo je, možu pa seveda nisem nameravala tega nikoli povedati, ker bi ga samo prizadela in naredila škodo. In zakaj? Zaradi nečesa, kar mi ni pomenilo ničesar. Moža ljubim, odkar sva poročena sem mu zvesta, ne vidim več potrebe po varanju, tako da je moja vest glede tega čista. No, zdaj pa se stvar zaplete. Prijateljica je bila zelo razumevajoča, ko sem ji povedala to skrivnost. Obljubila mi je, da je ne bo nikomur razkrila. A odkar najin odnos ni več tako dober, mi je začela groziti, da bo mojemu možu povedala resnico. Priznam, jaz sem tista, ki se je začela oddaljevati od nje, to pa zato, ker sem začela opažati, da je zelo škodoželjna oseba. Njene zabavne zgodbice so sčasoma postajale vedno bolj polne zlobe in nesramnih opazk do ljudi, ki jih je opisovala. Zdi se mi, da sem nekako šele pred časom spregledala njen pravi obraz in ni mi bila več tako všeč. Tega ji seveda sprva nisem povedala. Upala sem, da se bo s tem, ko se bova manj videli, najin odnos nekoliko ohladil in izzvenel. Očitno pa to njej ni bilo všeč, saj je začela pritiskati name. Naposled sem ji rekla, da se nočem več družiti in takrat je znorela. Zdaj me izsiljuje s skrivnostjo, ki sem ji jo zaupala, rekoč, če bom prekinila najino prijateljstvo, je nič več ne zavezuje k temu, da mojemu možu ne pove vsega.

Prosim, pomagajte mi, imate kakšen nasvet, kaj lahko storim? Res ne bi rada, da bi mož izvedel za tako neumno stvar, ki se je zgodila pred 14 leti. A s to žensko se tudi ne morem več družiti. Počutim se ujeto, kot da me je priklenila nase. Sploh ne morem razumeti, kako je lahko nekdo tako zloben.

a ima kakšen dokaz za to? ti zanikaš, pa je.

Prikazi mozu njo kot dda je fejst ljubosumna in da ti je zaupala da je ze 3 zenskam unicila zakon s tem da se je zlagala da so spale z enim pred poroko ena pa tud po poroki

V smsjih si pista tako da ko to omeni. Ti odgovoris na nacin ki tebi ni skodljiv. Da bos pol lahko mozu dokazala s smsjim da je nora.

Napis ji tud da te moti kako grdo govori o ljudeh. Da si sigurno zmisljuje. Polpa pocak da izbruhne. In ko omentvoj skok cez plot.

Ji napisi da bi lahko kaj druzga pogrunttala ne pa to lajno.

Uglavnem najprejda imas sms izbruhe njene potem pa se da se ti ne sanja o skoku cez plot.

Ce pa ima ona pisni dokaz pol pa moras bolj drasticno postopat. Ampak recmo da nima dokaza.

Kaj sedaj pričakuješ nekakšne nasvete..Če bi bila zgodba obratna,bi se valj kritik zgrnil na moža,zakaj jo je prevaral.Če želite biti enakopravne,pa še sedaj nosite posledice.Prav ti je,naj pove.Zakaj se pa goniš okoli.

Odgovor na objavo uporabnika
Lioo, 23.01.2023 ob 15:06

Prikazi mozu njo kot dda je fejst ljubosumna in da ti je zaupala da je ze 3 zenskam unicila zakon s tem da se je zlagala da so spale z enim pred poroko ena pa tud po poroki

V smsjih si pista tako da ko to omeni. Ti odgovoris na nacin ki tebi ni skodljiv. Da bos pol lahko mozu dokazala s smsjim da je nora.

Napis ji tud da te moti kako grdo govori o ljudeh. Da si sigurno zmisljuje. Polpa pocak da izbruhne. In ko omentvoj skok cez plot.

Ji napisi da bi lahko kaj druzga pogrunttala ne pa to lajno.

Uglavnem najprejda imas sms izbruhe njene potem pa se da se ti ne sanja o skoku cez plot.

Ce pa ima ona pisni dokaz pol pa moras bolj drasticno postopat. Ampak recmo da nima dokaza.

To se pravi, da ji svetuješ, da naj tako, kot je lagala vsa leta, laže še naprej, s tem da za lažnivca s preračunljivimi igricami razglasi nekoga drugega?

Ni kaj, ene ste res rojene svinje.

verjetno je tudi ona tebi zaupala kaj kočljivega o sebi? Drugače pa ja, enemy is a friend who knows too much about you.

Odgovor na objavo uporabnika
zanimivo488, 23.01.2023 ob 15:13

To se pravi, da ji svetuješ, da naj tako, kot je lagala vsa leta, laže še naprej, s tem da za lažnivca s preračunljivimi igricami razglasi nekoga drugega?

Ni kaj, ene ste res rojene svinje.

JA seveda ji svetujem.

Kaj se pa una svinja vtika v njen zakon.

Una izdajalka je vecja svinja kot jz alpa avtorca.

Itak da bo tih in ne povedala mozu

Pa sej ni fuknena da zjebe vezo z resnico. Ja lubi bog ste upicene da se igraste resnicoljubke in poveste svoj greh mozu.

Budale.

Cez 30let bo to cist normalno da bojo mel po 2 tipa al 2zenski.

Dons pa taka rabuka.

In svinja si ti ne jz

Gnoj

Ženske ste postale prave prasice na vseh področjih

Ne govori o zaobljubi glede na to kaj si naredila. Tvoj zakon je farsa.

Če želiš poštenja, povej možu resnico, potem pa naj gre on ven in pofuka eno za eno noč. In takrat si bosta bot, oziroma boš razumela, zakaj je vse skupaj farsa.

Ja bivša kolegica je gnoj, ampak si tu tudi…

To zgodbo tvojo sem že prebrala. Čez pol leta jo spet napisi🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

    Mislim… Zakaj se sploh sekiraš? Naredi tako, kot je opisano zgoraj. Možu že prej povej s kom imaš opravka in kakšna je. Tako ne bo nobene škode. Dokazov nima, torej?

Odgovor na objavo uporabnika
Lioo, 23.01.2023 ob 15:21

JA seveda ji svetujem.

Kaj se pa una svinja vtika v njen zakon.

Una izdajalka je vecja svinja kot jz alpa avtorca.

Itak da bo tih in ne povedala mozu

Pa sej ni fuknena da zjebe vezo z resnico. Ja lubi bog ste upicene da se igraste resnicoljubke in poveste svoj greh mozu.

Budale.

Cez 30let bo to cist normalno da bojo mel po 2 tipa al 2zenski.

Dons pa taka rabuka.

In svinja si ti ne jz

Gnoj

o lej, še ena, ki se goni naokoli. obračaj kakor hočeš, ampak dejansko so vaša dejanja svinjska.

 

Nov dan, nove zgodbice.

Spet butaste mone odgovarjajo na fake zgodbice:))

Ne zagovarjam varanja, dalec od tega. Sem na lastni kozi izkusila, kako je, ce te partner vara … in ne bi se enkrat. To, da bo v prihodnosti vsak imel dva partnerja, kot nekdo omenja, tudi ne bo drzalo. Definitivno pa se svet nagiba k temu, da je vedno vec odprtih zvez, ampak tam je govora o drugacnem odnosu, ki ne temelji na skrivnem skakanju cez plot. To se pocne ze itak od nekdaj in se vedno bo.

V tem primeru ne vem, kaj bi lahko resnica dobrega prinesla po 14 letih srecnega zakona? Odnos zagotovo ne bi bil vec enak. Se mi zdi bolj smiselno, da to skrivnost nese s sabo v grob, ceprav nikakor ni prav, kar je takrat storila.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4225, 23.01.2023 ob 15:27

Ženske ste postale prave prasice na vseh področjih

Nismo postale, ampak smo že odkar ženske obstajamo. A ker se s tem ravno ne čeljustimo in hvalimo vsem kolegom za šankom, ki novice raztrobijo dalje, tega marsikateri moški ne ve. Vrtimo vas okrog prsta tako, da pojma nimaš kako.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3464, 23.01.2023 ob 14:20

Znašla sem se v zelo kočljivi situaciji. Že dobri dve leti prijateljujem z žensko, ki se je izkazala za zelo problematično osebo. Ne vem, ali ima nemara duševne motnje, ali je preprosto tako slaba oseba. Ko sva se spoznali, je bila zelo zabavna, znala je poslušati, pa tudi polno zanimivih prigod je imela, tako da sem se v njeni družbi počutila sproščeno in sva se začeli pogosto družiti. Kmalu sem ji zaupala tudi svojo veliko skrivnost, ki je nisem povedala še nikomur, in sicer, da sem pred poroko prevarala svojega moža z neznancem.

Šlo je za seks za eno noč, spoznala sva se na zabavi, pomenilo mi ni nič, samo nekako zgodilo se je, ker sem imela občutek, da je to moja zadnja priložnost, da sem z drugim moškim, preden se zaobljubim mojemu do konca življenja. O svoji odločitvi nisem nikoli podvomila, bilo je in šlo je, možu pa seveda nisem nameravala tega nikoli povedati, ker bi ga samo prizadela in naredila škodo. In zakaj? Zaradi nečesa, kar mi ni pomenilo ničesar. Moža ljubim, odkar sva poročena sem mu zvesta, ne vidim več potrebe po varanju, tako da je moja vest glede tega čista. No, zdaj pa se stvar zaplete. Prijateljica je bila zelo razumevajoča, ko sem ji povedala to skrivnost. Obljubila mi je, da je ne bo nikomur razkrila. A odkar najin odnos ni več tako dober, mi je začela groziti, da bo mojemu možu povedala resnico. Priznam, jaz sem tista, ki se je začela oddaljevati od nje, to pa zato, ker sem začela opažati, da je zelo škodoželjna oseba. Njene zabavne zgodbice so sčasoma postajale vedno bolj polne zlobe in nesramnih opazk do ljudi, ki jih je opisovala. Zdi se mi, da sem nekako šele pred časom spregledala njen pravi obraz in ni mi bila več tako všeč. Tega ji seveda sprva nisem povedala. Upala sem, da se bo s tem, ko se bova manj videli, najin odnos nekoliko ohladil in izzvenel. Očitno pa to njej ni bilo všeč, saj je začela pritiskati name. Naposled sem ji rekla, da se nočem več družiti in takrat je znorela. Zdaj me izsiljuje s skrivnostjo, ki sem ji jo zaupala, rekoč, če bom prekinila najino prijateljstvo, je nič več ne zavezuje k temu, da mojemu možu ne pove vsega.

Prosim, pomagajte mi, imate kakšen nasvet, kaj lahko storim? Res ne bi rada, da bi mož izvedel za tako neumno stvar, ki se je zgodila pred 14 leti. A s to žensko se tudi ne morem več družiti. Počutim se ujeto, kot da me je priklenila nase. Sploh ne morem razumeti, kako je lahko nekdo tako zloben.

Vse, prav vse kar počnemo v življenju, vsako dejanje ima svoje posledice.

Podleganje impulzom te pripelje le do kratkotrajnega užitka, kateremu praviloma sledi dolgotrajno trpljenje. Tega izničiš le z ustreznim ravnanjem.

Težko je tukaj soditi, kdo je v resnici zloben. Da ni to ona prva opazila :-D. Sicer pa, če je to nekaj čisto vsakdanjega in ni vredno omembe, povprašaj svojega moškega, kako se mu zdi, če bi on tebe včasih pred poroko menjal za drugo. Če sta oba ista packa se bosta pač sprijaznila. Ampak ti si ga pač hotela menjati in poskusila najti še kaj boljšega. Ne kroži zastonj rek, da ženske varate več kot pa moški…

Odgovor na objavo uporabnika
Si se ustrašil a, 23.01.2023 ob 22:40

Nismo postale, ampak smo že odkar ženske obstajamo. A ker se s tem ravno ne čeljustimo in hvalimo vsem kolegom za šankom, ki novice raztrobijo dalje, tega marsikateri moški ne ve. Vrtimo vas okrog prsta tako, da pojma nimaš kako.

Zrno resnice… 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Jo89, 23.01.2023 ob 16:07

To zgodbo tvojo sem že prebrala. Čez pol leta jo spet napisi🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Copy paste.Smo že brali.

Če si pametna in vsaj malo z možem komuniciraš o tej ženski, potem si mu tako že povedala, kako se je spremenila, da je psihič, manipulant, itd… Torej on ve, da je ženska ena zloba. Če bo šla mu povedat tvojo skrivnost, mu boš samo razložila, da se je zdaj očitno obrnila proti tebi, si vse izmislila, ker ti želi škodovati. Ti bo 100% verjel.

Če pa o njej z njim ne komuniciraš nič oz. se celo delaš, da je vajin odnos še vedno prijateljski in zaupen, potem  imaš problem, ker bo verjetno verjel, da govori resnico, saj bo v njegovih očeh ona še vedno ena super oseba.

Tako da pač poligon za razplet dogodkov si moraš postavit sama.

V bodoče pa veš, da takšnih skrivnosti ne smeš govorit naokoli, pa če se še tako zdi, kako super frendica si s kom. Tovrstne skrivnosti se nesejo samo v grob in ne razodevajo drugim osebam.

Pa kako lahko tako blesavo zgodbo napleteš in s tem vzenemirjaš ljudi. Kr nekaj….

Tocno tako, pa naj verjame njej.

kaj pa če bi bilo obratno?? bi pa bila gospa užalejan do neazvesti. ti prasica. upam da mu pove.

Če je mož normalen in zakon dober, ne bo imelo nobene veze, kar se je zgodilo pred 14 leti. Če bi pa možu to bil razlog za ločitev, pa itak nima smisla in ni nič izgubljenega.
Normalni moški itak ne palijo na babje čveke, ti si pa tudi butasta, da pripoveduješ komurkoli o svoji intimi.

Pozdravljeni. Ni lih blesava zgodba sem jaz imel popolnoma enak problem. Dva soseda nas naključno našla sta se preselila v naš blok. Prvo vse lepo druženje kavice potem pa zloba in zloba. Ženska je živ hudič na dveh nogah. Mi smo seveda umaknili stran od teh ljudi ampak niso lepo sprejeli . Na koncu se že 2 leti vlačimo po sodišču.  Pokvarjeni so eni ljudje vedite to. Če je ta oseba slučajno iz Slov Bistrice pol ti bog nebo pomagal.

Pa lep pozdrav.

New Report

Close