Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prijateljica oblekla BELO poročno obleko, čeprav sta šla čez njo dva avtobusa

Prijateljica oblekla BELO poročno obleko, čeprav sta šla čez njo dva avtobusa

Dve radodajki .)))))))))

Kok ste vse zapele?!

Ona je lepo anonimno objavila, kaj v resnici čuti. A ve o takih prijateljicah, ki poservisirajo več nogometnih ekip ne govorite enako. Ne govorite? Aja, ker ste tudi ve take. Samo v tem primeru človek ne bi komentiral ene radodajke, ki se poroči v belem. A to pa ni hinavščina?!

Ne, me ki poservisiramo več nogometnih ekip, nimamo težav s folšijo :p

Fovš? Ćemu?

A je to neka umetnost, da ste vse pof… Ali je kakšen problem dobit deca, ali kako? Ali je to uspeh?!

Za take vrste žensk imamo ustrezna imena, in prav nobeno ni lepo.

Se ti še zdi, da bi lahko bil kdo radodajkam (najlepših izraz) fovš?

Očitno ja, glede na prebrano. Zakaj, se pa same vprašajte.

Ne, tebe je ena sama skrb in strah, ker boga reva ne bo mogla krvave rjuhe na dvorišče obesit v znak, da se je res ”šparala” za ta pravega.

Se pridružujem drugim mnenjem – pri takih ”prijateljicah” kot s ti, človek ne rabi sovražnikov.

Kdaj že je bila bela nevestina obleka znak nedolžnosti? Pred sto leti?
Po tvoje pol itak (skoraj) nobena nevesta dandanašnji ne bi smela nosit “deviško bele” obleke. Ker najbrž (skoraj) nobena ni več devica, ko se gre poročit. In če ženska ni devica, je pol čist vseeno, a je z enim al sta šla pa dva avtobusa čez. Ali je en partner še dovoljen za deviško belino? Al pa mogoče dva, trije… kaj praviš, kolk bi ti še dovolila?

Itak pa ne vem, kaj se je treba sploh vtikat v barvo prijateljičine (v kar malo dvomim) poročne obleke.

Se isto sprašujem. “Radodajke” nimajo nobenih problemov z moralnimi in deviškimi, kolikor vem. Mogoče zaradi tega, ker imajo dovolj drugega dela. Tiste, ki so nedolžne in poštene in pošlihtane, imajo pa strašno enih problemov z “radodajkami”. To mi nekako ni logično. Če si tako fajn in moralna in imaš vse pošlihtano v glavi, zakaj imaš toliko težav s tem, kaj imajo drugi ljudje med sabo? Pa od kod ta jeza in zakaj?

fora je v temu da v naši družbi dandanes obstajata le 2 vrsti psevdo-morale:
1.)puritanska “morala” torej “morala” tako ali drugače zafrustriranih, zastolčenih, versko blaznih in omejenih ljudi ki mislijo da so nekaj več in ker tega ne počnejo zgolj iz svojega bolnega in spranega prepričanja da je gnusno in grešno seksat z več partnerji

in
2.)t.i. prisilna “morala” ki je sveto načelo vrste ljudi ki so zaradi takšnih ali drugačnih telesno-umskih hib onemogočeni tega da bi se gonili z celimi “nogometnimi moštvi” a čeravno bi to še kako radi počeli če bi imeli možnost..in so podzavestno foušljivi takšnim ki to počnejo…
3.vrste “morale” pa enostavno ni…

avtorica, pod katero točko spadaš ti, najbrž ne bo vedel nihče drug kot ti sama….
drži pa kot pribito da si na to žensko besna kot ris ker ona zoba žito na njivi medtem ko ti tičiš v ptičji hišici pred blokom, odvisna zgolj od tistega zrnja ki ti ga (če ti ga) nasujejo dobri stanovalci

pejt spat s takimi

Jaz o prijateljicah NIČESAR ne govorim okoli, kot prvo. Niti jih anonimno ne opravljam po forumih. Če imam kateri kaj za povedat, povem direkt.
Kot drugo pa ni niti najmanj moja stvar, kolk partnerjev “poservisirajo” moje prijateljice ali katerakoli druga ženska na svetu. Kolikor jim paše, v intimo drugih se ne vtikam kot tudi pričakujem, da se v mojo nihče ne bo. Pa če te že glih tko žuli, imam že več kot 20 let enega in istega partnerja. Dolge bele poročne obleke so mi pa itak mimo (meni bolj zgledajo nedosanjane sanje o princeskah…) in če bi se že imela namen poročilt, se prav gotovo ne bi v dolgi beli čipkasti obleki s kakšno vlečko pa kronco na glavi…

A to sebe opisuješ? Poglej kako se izražaš primitivka pa potem komentiraj. Jaz sem za razliko od tebe uglajena in poleg tega ne dam nog narazen vsakemu, ki pride mimo, kar ti očitno zagovarjaš.[/quote]

Jaz pa ne razumem, kako si ti, uglajena in čista, lahkoprijateljica ženski, ki je dala noge narazen dvema avtobusoma. Tole mi pa resnično ne gre skupaj…

Ob prebranem naslovu sem si rekla: boga reva, bog ve, s kakšno zmečkano in umazano obleko je šla pred oltar.. 🙂

Sicer pa – kaj pa koga briga barva obleke. Če je bila njej všeč – zakaj pa ne!

No, ja. Moški najbrž vriskajo, saj je v SLoveniji še vedno veliko takih, ki rade dajo, ki obdelajo cele avtobuse, cela nogometna društva in pri tem mogoče še mislijo, kako so super.

Dedci, blagorček. Kurbic še ni zmanjkalo.

Meni se zdi cel cirkus okol teh ohceti tragikomičen, obleke še najmanj.


Ji zavidaš ker tebe ni noben povohal, ali ……………….??????

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Bela obleka je izraz veselja.
Črna obleka je žalna.
Zato imajo neveste bele obleke, ženini pa črne.

Ti pa si zavistna trola be pa prijateljica.

Sploh pa moški hočejo izkušene ženske, po možnoti nedolžne…

Ne razumem zakaj si šla na poroko te prijateljice (tudi ne zakaj jo imenuješ prijateljica in zakaj je tvoja prijateljica), če imaš o njej tako slabo mnenje?!
Tvoje obiranje je zame nesprejemljivo.
Je pa res, da se ene ženske zelo dobro znajdejo (jaz še zdaleč nisem takšna), ampak kar se mene tiče se v življenju marsikaj pogliha. To je tisto, ko včasih ne znamo odgovoriti zakaj. Zato ne bi bila na njenem mestu, pa če je bila poroka še tako sanjska.

Na Kitajskem gredo pa v belih oblekah na pogreb. So what?!

Poroka je njena in pravico ima, da je na poročni dan oblečena točno tako, kot si sama želi. Škoda pa, da si ji ti v ta dan vnesla svojo negativno hinavsko energijo. In še vedno se drzneš imeti za njeno prijateljico…

Če bi se samo nedolžne poročale v belih oblekah, potem ta posel ne bi tako cvetel. Lahko bi zaprli vse izposojevalnice, za tistih par pa ne bi bilo problema zašit sproti 🙂 S čim vse se ljudje obremenjujete. Če bi vsak namenil vsaj 10 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} te energije, ki jo porabi za šimfanje in čekiranje drugih, zase in za svoje probleme, potem bi bil svet veliko lepša. No, žal ni veliko upanja.

sem ža enkrat pisala, da imajo eni ljudje tolk dela s tujimi porokami, da ne morš verjeti.

na poroko si povabljen in eno figo te briga kakšno obleko nosi nevesta, lahko je tudi v polivinil vrečko oblečena…

sicer se pa modri sploh ne poročajo več, ali pa zelo skromno.. sicer potem razne primitivke itak spet najdejo razlog za opravljanje,ampak vsaj veš, da je zaradi užaljenosti, ker niso imele priložnosti za “firbcanje” in obiranje

jaz sem se poročila v tirkizni obleki, pa ni šel konvoj čezme, pa jim tudi ni bilo všeč… ker taka barva pa res ni za nevesto
mogoče, ampak zame je pa bila….

Kaj porečejo psi, ki ne ločijo barv?

Jaz tud nosim črno, pa nimam dveh avtobusov na britofu?!

nimaš prave prijateljice, ki bi ti to povedala. 🙂

Bela obleka na poroki pomeni, da greš v zakon s čistimi mislimi in da začneš nekaj povsem na novo. Da obrneš nov list, pa karkoli se ti je v lajfu dogajalo.
A je to tko težko razumet?

Moja si je pa izbrala roza obleko, pa bi brez zadržkov lahko tudi belo, saj sem bil njen prvi….

New Report

Close