Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek “Prijateljica” osvaja mojega moža?

“Prijateljica” osvaja mojega moža?

če bi bilo kaj resnega v zraku, ti tvoj tega ziher ne bi razlagal, kar brez skrbi.

njur, s tem se ne strinjam čisto. Včasih je tako kot ti praviš, včasih pa moški raje nekaj povedo, da se potem, ko vse skupaj pride ven lažje ven vlečejo in lažejo, da nič ni bilo…

To je sicer neodvisno od primera Nezaupljive, ampak:

Hja, tako ravna 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} varalic. Zato jih je tudi tako lahko razkrinkat. Ker to, da je “nekaj v zraku”, prikrivajo. In to, da se dobivajo z neko tretjo osebo, tudi. Zato je igre konec, ker morajo naplesti vsaj majhno mrežo laži, da prikrijejo svoje druženje s tretjo osebo. Prvič, ko jih partner dobi na laži, je heca konec.

Najbolj podla varanja so zmeraj pripravljena vnaprej. Tudi to, da nekdo celo vnaprej ve, da je njen partner neki tretji osebi všeč. Samo za take igrice, ki presegajo navaden skok čez plot iz šibkosti, moraš biti že malo sadista.

Ne namigujem, da se to dogaja Nezaupljivi, zavračam pa tezo, da varajoči ne bo nikoli prostovoljno povedal, da je nekomu všeč. Seveda pa ne bo izdal, da je tudi ta oseba njemu, ravno nasprotno, naredil bo vse, da bo ustvaril vtis, da ga ta oseba ne zanima ali celo odbija.

Ja, npr. joj, kako mi gre na jetra tista moja sodelavka, ki se meče za menoj že nekaj mesecev. A, da so ti povedali, da so jo videli z menoj na kosilu? Madona, baba je prišla za menoj, ker dobro ve, kje kosim. Kar prisedla je za mizo, si moreš misliti? Me je skoraj kap zadela, ampak kaj pa naj naredim, sem bil že sredi kosila. In vedno si zmišljuje, da mora ravno takrat delati nadure, ko jih delam tudi jaz. Nič čudnega, če ti bo kdo povedal, da sva bila samo midva popoldan na firmi. zadnjič sem se celo zaklenil pred njo, ker je tako najedala. Pa kaj naj naredim? Sem že omenil šefu, pa se je samo smejal.

Ja, tole so najhujše možne vrste prevaranti, hehehe.

Sploh nima veze ali je to tvoja “prijateljica” ali čista neznanka…..če bo partner za-to,da te prevara bo to naredil, pa ni važno ali jo poznaš ali ne.

Za to moras imeti veliko jajc. Ampak res veliko. Potem ti ne sme biti prav veliko mar za ljubico, da jo lahko tako blatis. Pa se malo sadista moras biti. Ko pa so koncno razkrinkani, taksni najslabse pridejo skozi. Ker cetudi bi zenska hotela oprostiti, taksno zajebavanje v glavo … To pa res tezko katera pogoltne.

************************************************************************************************** Your fifteen minutes are almost up. Mine have lasted a lifetime. (Denny Crane)

Za to moras imeti veliko jajc. Ampak res veliko. Potem ti ne sme biti prav veliko mar za ljubico, da jo lahko tako blatis. Pa se malo sadista moras biti. Ko pa so koncno razkrinkani, taksni najslabse pridejo skozi. Ker cetudi bi zenska hotela oprostiti, taksno zajebavanje v glavo … To pa res tezko katera pogoltne.[/quote]

jaz mislim podobno, takih je 0,1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. ostali so tihe vode…

Mislim, da ti v tem primeru ni prav veliko mar niti za ljubico niti za ženo. Spoštuješ ne nobene. Taki tipi so ponavadi polni sebe in mislijo, da držijo boga za jajca. Ne vem, če so ravno sadisti, ampak imajo pa idejo o sebi, da lahko vsem čisto vse bedarije strobezljajo, pa jih vseeno ne bodo dobili. Če pa jih kljub temu dobijo, pa prav groznega manjka ne bodo trpeli, če jih ženšče brcne v rit. Bodo že našli drugo kozo, ki jim bo verjela. Dokler bo pač šlo.

Ce ne drugace, potem pa so polno denarnico. Ce se ta sprazni, trebuh pa napolni, na glavi pa vsak dan manj las, se lahko zgodi, da tak donzuan kmalu ne bo imel vec komu lagati. Ker na dobro srce in postenje druzice ne bo dobil.

************************************************************************************************** Your fifteen minutes are almost up. Mine have lasted a lifetime. (Denny Crane)

Najbolje, da mu kar takoj začneš težit in si zaradi tega stalno slabe volje. Ni vrag, da je potem enkrat le ne bi podrl.

Ve razvijalke nekih teorij ste prav neverjetne na koliko nivojih ste sposobne razmišljati o varanju, a hkrati vse tupe

New Report

Close