Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prijateljicin fant laže, da sem ga osvajala

Prijateljicin fant laže, da sem ga osvajala

Pa še kak s svojo pojsteljo, saj nikam negre če me ni poleg dobro ve da ga takoj pustim če migne ali se meni s katero jaz imam njega pod kontrolo ker ga je čisto lahko imeti samo v kot ga postavim in bo tam stal in dal mi je vedet takoj na začetku če ga pustim o naredil samomor jaz sem dala vedeti me prevara bo res delal samomor. Kot veste je moj fant rahlo invalide ljubim njegova bo invalidnost ker vem da on nebo šel z nobeno drugo in ker imam jaz tolk problemov z ljubusumjem ni to paše in še nekaj ni on reko da ga je osvajala ampak je to zrastlo na mojem zelniku, ker se mi je vedno bolj preblizevala on je do nje hotel biti samo prijazen reko je da se mi zdi da je avtorica zelo osamljen. Ja jaz sem kriva in sem n nič ni kriv meni samo misel da bi katera druga ženska blizu njega prišla mam s tem problem. Ja in se tut zdravim zaradi ambiciozne motnje pri psihjatrnji in tut antidepresive jemljem že tri mesece in ja neprenasam imeti več prijateljice ker so me elektronski samo za svojo korist in potem zavrgle… Jaz nerabim nobenega razen mojega fanta brez njega sem nakoncu spet čisto sama in osamljena. Skoz ga opazujem tut in kontloriram kaj dela nič je ni poslatal vedela bi ker skoz ga opazujem in v letu dni kaj sma skupaj ni ene poslatal ali je osvajal tu gor še tak menite koda sma komaj tri tedne skupaj. Eh če se že izpovedujejo avtorica še par mesecev ni javila in potem me je naenkrat na kopanje povabila mi je to bilo malo čudno ker sem mislil da se nebo več javila in javila se je samo ker rabi prevoz mi je bilo čudno zdaj to in tut to mi je čudno če bi rabila družbe bi se šla zasebe v drug bazen kopati in to mi je tut čudno če jo je on nadlegoval bi mi lahko rekla lej tvoj fant me nadleguje ali pa kaj podobnega ves čas je bila tiho in se zabavala koda ji nič ni naredil zakaj potem ga je šla obratno obsoditi če je na moj zeljniku zrastlo. Res noro kak se eni branijo z lažjo. To je moje zadnje pisanje želim da me avtorica pusti na miru in zelm živeti tako kot meni paše pa se glupi mi je da je o tem pisala na netu za mene so foruma brezveze ker se ljudje vtikukejo v nekaj pa jih sploh zraven ni bilo in nepoznano ne ene in ne druge osebe in ne tretje kako lahko obsojati nekoga, ki ga nepoznate.

a tale Ulla je slučajno Doroteja iz Ljubezni po domače? Glih tak stil ropotanja in ravno tak nivo :)))

New Report

Close