Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek PRIMORKE -prosim pomoč

PRIMORKE -prosim pomoč

Pozdravljene,

upam, da sem med vami najde kakšna dobra dušica, ki mi je pripravljena narediti uslugo.

Doma imamo obsedno stanje. Mali (4m) ima tako zabit nosek, da sploh ne vem več kaj naj storim. Izpiranje s fiziološko ne pomaga, k inhaliranju ga ne spravim, tuli kot bi ga s kože dajali, pumpice so za en d…

Kolegica mi je priporočila tale aspiratorček za nos:

ki pa se ga dobi menda v vsaki italijanski lekarni. Mi pa smo doma daleč od ita meje.

Če je katera med vami tako dobra, da bi mi ga šla iskat in poslala po pošti, ji bom takooooo hvaležna. Denar nakažem vnaprej, ali plačam paket po povzetju… Karkoli, samo da dobim to zadevo.

Torej, je katera za?

lp,

ewy

lp, ewy

Ti pomagam, ker gre za zdravje. Bom moža poslala čez mejo in ti pošljem. Pusti tvoj mail, da kontaktirava.
lp,

Pa še nekaj. Samo resni bodite, da ne bom zastonj hodila v Trst.

lahko, superca, prosim pišite mi na moj mail: [email protected]

najlepša hvala, se slišimo

lp,

ewy

lp, ewy

No super, da si že rešila. Če se pa slučajno kaj zatakne lahko tudi jaz pomagam.

Dokler čakaš na pumpico, pa poskusi še it v kopalnico pa naredi moooooooooooooooočno paro … sleči sebe in malega … in ostanita tam noter, da se mali nadiha te pare in mu mogoče vsaj nekoliko odmaši nosek. Dobro je recimo tudi, če greš v lekarno po neko Smrekovo eterično olje in pač kapneš par kapljic v vrelo vodo v prostoru kjer se otrok zadruje. Če imaš kakšno kolegico, ki ti lahko priskrbi J.u.s.t izdelke je zelooooo dobra njihova krema Materine dušice (4m dojenčku namažeš to zadevo po majčki, ki jo ima oblečeno) … … pa še imaš varjant … …

Je pa res … s temi ta malimi, ki ne pihajo je res hudič. Ampak tisti s paro v kopalnici res poskusi … mogoče skupaj z tistim eteričnim oljem Smreke … in mislim, da bi vsaj za silo moralo pomagati. Pol pa čistit z fiziološko itd.

Kaj pa Bronhopulmin svečke?

Delujejo tako, da posrkajo sekret iz noska. Pri nas pomagajo.

Daš jih v ritkico tako kot ostale svečke.

‘lahko’, zakaj se ne javiš na mail?

lp, ewy

A nima tudi chicco tako pumpico, sem menda vidla v enem katalogu.Škoda,da nisem vidla prej glih danes zjutraj sem bila v Trstu v lekarni.

ojla, sem ravno prišla iz službe ti pišem mail.
lp,

Mi tako tamali že 1 leto čistimo nosek in ni imela 1 vnetja ušes od takrat. Sva pa zato midva z možem kdaj tako kakšen bacil vsrkala in se prehladila, na to je treba biti pozoren.
Vsekakor priporočam tudi jaz tole napravico. LP.

New Report

Close