Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Primož, Andreja: nedopustno izkoriščevalsko prikrito oglaševanje

Primož, Andreja: nedopustno izkoriščevalsko prikrito oglaševanje

Tvoje mnenje ni pomembo, temveč so pomembna pravila, ki veljajo glede prikritega oglaševanja.

Obstaja namreč Listina o nedopustnosti prikritega oglaševanja, ki jo je novinarsko častno razsodišče že uporabilo v sodnem postopku.

http://www.razsodisce.org/razsodisce/arhiv.php?nid=92%5B/quote%5D

O kakšnem sodnem postopku ti govoriš? Postopek pred NČR ni sodni postopek.

Pardon, se opravičujem – postopek pred razsodiščem, ne sodiščem.

moderatorji so izbrisali moj post (danes zjutraj) v tej temi, kjer sem se malo hecal iz dotične gospe, ki vsiljuje svoje izdelke. OK, razumem, forumi niso demokratični, ampak podvrženi samovolji moderatorjev. to razumem in sprejemam, ampak …

pregledal forum antistresne strategije in ugotovil, da je res grozen.
do zdaj 7 odprtih temin sicer:
– če ti umre oče, če imaš multiplo sklerozo, če te daje stres in si pred infarktom, če te daje anksioznost – žri domidor,
– 2 x hvalospevi novi moderatorki,
– pa še kak “neodvisen” post, kjer “nekdo” sprašuje, ali je ta dominor res tako čudežen.

je to vredno resnega spletnega vozlišča, kar bi medovernet naj bil?

Ja, tudi jaz sem bila zbisana, ko sem ‘pokomentirala’ moderatorje.
Se je pa ista stvar zgodila s temi knjigami, ki so jih reklamirali ves mesec. 7 pohval, pa na koncu ugotoviš, da vsi delajo na med-over-net.

Na ringaraji so pravila sodelovanja, kjer piše, da so neprimerni komentarji brisani :)))

Kot vidim niso 🙂
Bejba mi je všeč, da ni brisala komentarjev.

Ta je pa dobra!
Ti samo tiste vidiš, ki jih niso brisal, za ostale, pa ne veš :)))
Kot vidiš, eni pravjo, da so jih celo tukaj nekaj brisal.

p.s. no bejba se pač znajde in služi denar na tak in drugačen način, tukaj ji ni kaj za očitat 🙂

Zakaj pa ni potem brisala teh, ki tudi niso nekam blazno njej na mlin???!
Vsi služimo, vsak se znajde. Na žalost, smo v recesiji in v potroštništvuin vsi nekam norijo.

Pa ja, dejmo se vsi včlanit v MON in podprimo volonterske moderatorje!

Pozdravljeni!

Na kratko bi želela pokomentirati tole temo:

Gre za sponzoriran forum, kjer je strokovnjak pod pokroviteljstvom podjetja Carso. Na vsakem koraku je to očitno in jasno, saj je že barva foruma drugačna kot na drugim MON forumih.

Oblika oglaševanja na Med.Over.Net je tudi sponzorstvo foruma. Podobno, kot imajo na radiu ali televiziji komercialne oddaje, ker predstavljajo določen izdelek.
Svetovalka Mia je strokovnjakinja – magistra psihologije, ki predstavlja svojo stroko in svetuje iz področja stresa. Za to podorčje se je specializiralo podjetje, v katerem je zaposlena. Seveda svoj izdelek dobro pozna in tudi ve, kdaj ga priporočiti.

Vsak, ki želi njen nasvet, ga lahko dobi. Kdor ne zaupa njenemu nasvetu, ga bo poiskal drugje. To je jasno.

Od vsakega človeka in situacije se lahko kaj naučimo in kaj koristnega za sebe uporabimo. Prepričana sem, da bo tudi tukaj tako. Vabljeni k prebiranju in ne se preveč jezit.
Jasno je in še enkrat povem, če kdo morda ni vedel. Gre za forum, kjer se odkrito reklamira Dominor – to ni mogoče spregledati. Svetovalka prihaja iz tega podjetja. Na voljo je za vse, ki potrebujejo pomoč in nasvet. s kakšnimi strategijami se spopasti s stresom.

P.s. Še nekaj o MON, kaj je in kaj ni.
Mislim, da smo že dokazali, da smo neodvisen portal v zasebni lasti, ki se trudi narediti nekaj dobrega za ljudi. Za to pa potrebujemo (očitno se še vedno najde kdo, ki tega ne verjame) denar.
Verjetno pa so ti ljudje že slišali, da elektro in T2 nič ne zanima, če Stanko zastojn odgovarja.
Konec meseca nam pošljejo položnico za storitve, ki so jih opravili za nas. In mi jih plačamo, saj so jih dobro opravili.

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

Jaz verjamem, če bi bila res slaba podjetja iz katerih potem moderirajo jih po moje http://www.med.over.ner sploh ne bi pustil moderirati.

Mon pa res ne more živeti iz lufta. Bodite hvaležni koliko koristi imate sploh od mona.

Hvala mon, da obstajaš in hvala podjetjem, ki ga finančno podprejo. Hvala dominor in vsa druga podjetja, da ste lahko Mon sponzorirali. Če takih ne bi bilo, ne bi bilo Mona.

Če želite, da se ne bi oglaševala ta podjetja pa potem vi vsi obiskovalci dajte vsak mesec nekaj denarja pa bo lahko MON še naprej počel svoje poslanstvo.

Očitno ne razumeš v čem je “point” !
Nihče ne govori, da MON ne potrebuje sponzorje in sredstva ali karkoli drugega.

“Velikokrat se zgodi, da je za naše notranje stiske, nepotrpežljivost, utrujenost in razdražljivost krivec stres. Se mu lahko izognemo, lahko postane naš zaveznik? Najdite odgovore, rešitve, znanstvene dokazi in skrivnosti.”
S temi besedami te forum vabi k sodelovanju. In kaj sledi? Ne glede kakšne težave kdo navede, je odgovor moderatorke, da priporoča da jemljete in poskusite “dominor” :)))

Sicer pa če kdo noče razumeti, ne bo razumel. Nočejo razumeti le tisti, ki moderatorko osebno poznajo, a ni to čudno?
Ostali so vsi razumeli :)))

Nisem gledal moderiranja. Tako da točno ne vem zakaj se je šlo. Prebral sem samo dva tri vaša mnenja in sem po tem sklepal

Iz česa pa sklepaš na osebno poznanstvo, dear?
Meni se zdi korektna. Sploh pa, če greste brat zdaj, niti ni samo in izključno o Dominorju!!!!!!!!!!!!!

OČITNO SI SLEPA!!!!!!!!

New Report

Close