Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Primož zakaj?

Primož zakaj?

Sem res napisal kaj preveč takega, da me takoj zbrišeš? Očitno imaš dvojna merila, saj nekateri lahko žalijo vse povprek, medtem ko se drugi sploh brant ne moremo.
Kljub vsemu ti želim lep dan!

Čak zdaj bos dobil drago našo Evo1, katera bi bila bolj primerna brisanja…z svojimi zaljivkami..in ona ti pove zakaj Primoz to dela…ker si pacek..ker pišeš take besede, ki na ta forum ne sodijo..in tko dalje ona bo bolj stroga v svoje žargonu…

Primož..je res cajt..da mal zaropotaš kle med nami..in poveš..kar nam gre…kritika..graja..pohvala..vedno dobrodošla..sploh če gre za tvoj rejon…rada bi slišala tvoje mnenje..spoštujem ga..smo res tako moteči tu???…predlagam..da dodas besedam o razlagi tega foruma…se tole…kar je napisano z velikimi črkami…pa bo zadovoljstvo za vse..kajti če das vse nas na ignore..ki smo baje moteci tu..ti je jasno da bo forum tišina….mi bomo uzival kje drugje…tukaj pa jim spet ne bo okej…ker bo ziv dolgcas!

Sex v mestu
Forum namenjen vsem, tudi tistim s podeželja:-))). Tisoč informacij o spolnosti, zaščiti, tehnikah, nove ideje za izboljšanje spolnega življenja…DOBRODOŠEL PA TUDI KLEPET IZ KATEREGA SE LAHKO VCASIH IZVE MARSIKAJ NAGAJIVEGA,KAR SE SPOLNOSTI TIČE SEVEDA, KI VSEKAKOR POPESTRI NAS VSAK DAN.
Kultura pa je na prvem mestu!

Morda bo pa le odgovoril?!? Primož, če boš, ti dam za eno superco UNION ali LAŠKO, če ti je ljubša!

Sara, jaz sem rekla, da se ne bom več ukvarjala z vami, ti pa tudi pusti mene na miru. Jaz ne trosim packarij in bedarij, povedala sem samo svoje mnenje. In, verjemi, če se boste foruma izognili od zdaj naprej, ne bo nobene škode. Pejte na privat čvek in se zabavajte, da ne bo vsaka druga tema na tem forumu vaša. Očitno uživate samo v tem, da drugi berejo vaše “domišljijske izlive”.

Bolš da nč ne rečem, sicer…

Eva1..daj odpri kaksno pametno temo..ali podaj kaksn pameten odgovor..nism zasledila se nikjer nic kaj tazga…namest..da tulis vedno eno in enako!

Joj ljudje a nimate boljšega za počet kot da pljuvate en po drugem.
Ta forum se meni zdi sprostitev pa še kaj pametnega izveš.
Ne vem nisem zasledila nič žaljivega in nesramnega.
Če pa je to, da se govori, kako bi kdo seksal žaljivo, potem pa hitro dol iz foruma in računalnika!!!

KIR jaz sem s tabo!!!

Dragica, sam jaz še čist nč ne čutim!

Dej rajš mail pa boš čutu!

A kar preko maila? Jaz neznansko uživam sam neposredno

blabla Sarica

Ha ha, ne upaš!

to je itak vse kar znas mala..dej še ..ker mi paše…;)

sorry, z ženskami se ne ukvarjam na tak način, ni tako kot pri tebi, ki bi kar vse po vrsti.

Upam, ja, kar probi!

kako če ne daš?

Eva1..dej napiš že kaj pametnega no…

Jaz dam, pa še popust je dons! Le kje je vrsta ženske, če kakšne cote prodajajo…, tu pa nč!

Treba znat, pa še upat si! Poljubček zate – ma kar tam na tisto tvojo talepo sredinsko zvezdico!

Mislim da se mal bojijo zdej ko vsi nekaj moralizirajo.
Pojma nimajo če mene vprašaš!

kaksne zvezdice imas rad..kosmate..mal manj..al cist nc..ko sva lih pri zvezdah;)

Srečo imam, da vedno znova srečam pametne ženske in taka si ti. Kaj bi šele pri sexu delala…

Nikol ne boš vedu, razen če prideš ven iz računalnika:

KIR a greva v klepetalnico?

Ti bom kar naroči skoču! Zakaj ne poveš?

New Report

Close