Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Primož zakaj?

Primož zakaj?

To je prekletstvo tega foruma! Nikoli neveš kdaj boš pobrisan, jaz sem živčen že od jutra naprej :-)))

Vse so mi všeč, kakor kdaj. Trenutno taka, kot jo maš ti!

saj ne ves kaksno mam..pa sm te..1:0 zame;)

Mislim si, pa si ne upam več! Smrk.., pa tako lepo je blo. Zdej lohk sam še resne teme, no ne vem

Avtor: KIR
Datum: 21-10-04 11:40

Plazil bi se do tvojih prečudovitih nog, te sezul, masiral vsak prstek posebi, pa meča, poljubljal kolena, oh stegna…in kar proti mucki – lizal ti klitoris, s prstom prijemal vročo vagino… Piz… , men bo glih kar pršlo, pazi, špricnlo bo—

————————————————————————————–

Morda zaradi tega, da ne bo potrebno niti zapirati ?

Malo se je potrebno včasih kontrolirati, veš !

No, vidiš Kren, sam ne sekiri se, vsega sem vedno jaz kriv! Ali zato, ker sem živ?

Saj sem obljubil da se bom!
Pač tisto je bilo namenjeno eni tak prijetni ženski, sploh ne veš!

japaja..ti kr dej..od jutri dalje pa smo pridni in na resnih temah nema vise zezanja..;)sam se na eni..nasi;)..hihi

dragi ne bodi zivcen..naju pobrisat se ne da..saj ves..kako si ninal..mmmmmmmmm

Kje jo sploh najdeš? Nimam časa brskat

lu..kaj mislis da si ga on res kr tm za mizo..da mu bo res spricnilo..ma nehi no..to je zezanje..dokler ne boste to kapiral in jemal forum tko za res..kot ga…ubogi vi!
Iz tega bi morala prebrati mogoce tole..en nacin kako bi te doma lahko toj…ce ti kaj tazga se ni nikoli..ne pa da je to neka packarija…

Prav simpatičen si mi in škoda, da je potrebno toliko brezveznih besed. Ti bodi nežen naprej, zlezi kakšni pod kiklco, ampak …očitno moreš to narest na “nam prijazen način”…..očitno preveč mencamo, hehe:))

Ne, doma ne sme, mora bit kulturna! In pri seksu čist tih, ne pa kot jaz, k sm eni take packarije pisu! Kaj ko bi jo lu vprašala ali so se ji res zdele packarije, kaj praviš Sarca*?

Kar izzivi me, pol ni čudno, da take klaftam

od jutr naprej bo tema “br jutr seks v mestu”..odpre jo tisti, ki bo prvi na forumu..da nam zazeli lep dan..vsem unim, ki se znamo tud mal pohecat na to temo..pa umes bit se zmer pametni..in to je naše..dokler nam Primoz ne vzame se tega..pol se ze kaj zmislimo drugega;)..haha

Zdaj ne vem komu to

nehi seksat al dr..al kar ze delas..mal pozab na seks in kaj pametnega napis..hihi

Razen seksa mi nč pametnega ne pade na misel, ha ha

Sicer pa: DEMOKRACIJA PA TAKA!

Dva ali tri dni je neka dama napisala (morda Samantha, ne vem): “Hvala bogu, hvala vsem vam in predvsem Primožu za tale forum, se tako prileže”

Pa nihče ni ugovarjal, ko pa se je pojavila ga. ali gdč. Eva 1, pa je vse narobe! Marsikaj se da sklepati…. Bom raje tiho

glej sara*, vse mi je jasno, popolnoma vse ….meni osebno se to ne zdi popolnoma nič takega, samo…..nismo samo mi tukaj gor in včasih je potrebno koga zaustaviti. Naj bi dobil KIR na svoj post še bolj “vroč “odgovor ???

Zakaj ne greste na chat, saj ga imate tudi preko med.over.neta in se mirno lahko zafrkavate. Lahko skupaj ali pa z vsakim posebej.

In ..jaz osebno vas zelo rada prebiram..dokler ne postate preveč osebni, potem neham…nasmejim se vam….toda , prav dam tudi Primožu. On stoji za vsem tem in on odloča. In mislim, da je fajn fant.

Pišite, hecajte se še naprej…

New Report

Close