Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Primožu

Primožu

Lep zgodnjejutranji pozdravček iz MB!

Mene zanima ali se da ugotoviti, koliko nas je v nekem trenutku “na obiskih” v forumih. Koliko nas je v enem dnevu?

Ven, da sem radovedna, ampak, ali mi lahko odgovoriš?

Lep poprazničnii dan ti želim
Senka

Seveda se da :))))

taki podatki so zelo pomebni, da vemo kako naj se obračamo, kaj naj pričakujemo in tako naprej. kadarkoli želimo lahko pogledamo, koliko je v nekem trenutku uporabnikov, koliko jih bere, koliko jih dela in tako naprej. Podrobna statistika je ključnega pomena, da veš ali imaš še kaj prostora ali sta ponudba in povpraševanje zadovoljivi.

To je tako, kot če bi v svojo hišo, ki ima samo en vhod sprejemala goste in bi jih štela, koliko jih gre noter in koliko jih gre ven, tako vedno veš število, koliko jih je v hiši. Če veš koliko je zgornja meja obiska, veš koliko jih lahko še spustiš notri. Če tega ne bi vedela, bi kar naenkrat moral nekdo čakati pred vrati, ker je notri vse polno. No ja primerov je lahko še veliko, v glavnem da se ugotoviti vse.

ne vem zakaj te to zanima, če bolj podrobno vprašaš, ti lahko bolj podrobno odgovorim.

Primož

Ah, na tole vprašanje tebi,sem že skoraj pozabila.

Torej: katere so najbolj frekventne ure in kdaj nas je najmanj? Kolik je bil najbolj množičen obisk in kolik najmanjši? Če boš moral izdati kakšno “vojaško skrivnost” lahko tudi brez številk, le tisto o frekventnosti me zanima.

lp
Senka

New Report

Close