Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Primožu in Svetilniku !!!

Primožu in Svetilniku !!!

Ja Svetilnik potem pa prav ne…ti vedno vsakomur poveš kaj mu gre, si vedno pravičen in pošten, nikoli ne paziš na jezik in direktno poveš,…

verjetno ne poznaš tega: “ne govori kaj misliš ampak misli kaj govoriš” ali pa “govori počasi, misli hitro”? Verjetno ne poznaš, ker pač, se ne učiš prave komunikacije in bontona.

Veš, da včasi bolj zaleže, če rečeš: “to mi pa ni všeč in sem prizadet” kot pa “pi… ti m…, m…. ti j…, govedo, kva misliš da si, ti bom že pokazu…” ampak verjetno imaš že tako dosti problemov sam s sabo, da enostavno ne premoreš normalne komunikacije-ker pač nisi normalen in zrel!

Lep dialog še naprej ti želim!

Mogoče so res to jajca, ampak prej umešana!

Zame ima moški “jajca” takrat, ko se zna lepo obnašati in z mirnim tonom jasno povedati svoja stališča, in verjemi, takrat ima zares orng jajca.

Kdor pa opleta z jezikom povsod naokrog, je zame kot klopotača, ki zaradi strahu sika vse glasneje in glasneje-ampak to je že biologija, kjer so drugi zakoni.

Bodi natančnejša – misliš na število, količino ali na kvaliteto jajc?

dej si raje mal meda na ščegi :)))boš boljše volje.
men se zdi da ti nimaš pojma kak se svet vrti

ne glede na tvoj stil pa moram priznat, da sem se že velikokrat ornk nasmejala ob branju tvojih pripomb…in zdajle zopet…

a ni lepo da te spravim v smeh:)

paše…

napisala si:
nuova…
Zame ima moški “jajca” takrat, ko se zna lepo obnašati in z mirnim tonom jasno povedati svoja stališča, in verjemi, takrat ima zares orng jajca

Vidiš kako smo si ljudje različni, z različnimi pogledi na svet, zame pa je tak moški, kot ga opisuješ ti, rekoč, da ima jajca, ena copata…

Vedno miren, vse lepo mirno, bog ne daj, da povzdigne glas, lepo obnašat, nc lumparij, ej, ej, ej, to je en sam dolgčas, jaz z takim ne bi mogla žvet.
Ja, se strinjam je potrebna poznat bonton… ampak včasih na njega tudi mal pozabt, sam včasih no;)) je življenje prec lepše.

dej ljubica meni svojo sliko pošlji a bi?
me zanima s kom si tukaj dopisujem

tole si pa tako lepo napisal, da si me čist omehčal…drugače pa, slik ne pošiljam, ne iščem posebnih stikov, ti pa mogoče kaj kdaj kar tko mal napišem, če se mi bo zdelo in če bo časa več…pa me zanima na kter mail, glede na to, da si nekje omenjal še mail386???…
pe lep dan še naprej…
…btw. ti je všeč ta zadnji komad od Tinkare Kovač…spezza…ne znam napisat?…men je ful…

no lepo bi bilo če mi pises na [email protected], potem pa ti od tam napišem čisto pravega osebnega od siola. no saj ta je tudi moj toda pošta ne pride direktno na siolovga. komad mi je pa kar všeč sam za moje pojme se tale tinkara mal preveč dere-tak občutek dobim ne vem no.

o.k., ob priliki se ti pa res javim…

upam da čimprej. l.p.

na vse troje

New Report

Close