Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek priporočeno pismo- ni prispelo- kaj zdaj?

priporočeno pismo- ni prispelo- kaj zdaj?

No, povsod poštarji niso tako zategnjeni in marsikdo lahko podpiše pošto. Preverjeno.[/quote]

Se podpišem. Meni je pošto z oznako “osebna vročitev po ZUP) podpisal kar varnostnik iz sosednjega lokala, ki je bil ravno zraven, ker se poštarju ni ljubilo pisat listka, ker smo bili pač v službi. Ko sem se razpi… pri kontrolorju na pošti, se niso nič razburjali, še presenečeni niso bili. Pa kaj jih briga. Oni imajo svojo kraco, ti pa dokaži, da ni tvoja.

Zal se dogaja, da se tudi priporocene posiljke izgubljajo, tako v domacem kot v mednarodnem prometu. Drugega kot zaceti poizvedbo zal ne mores (poizvedbo vedno zacenja posiljatelj) in to nato traja in traja.

Meni se je taka neprijetnost zgodila lani (slo je za mednarodno priporoceno posiljko s pomembnimi originalnimi dokumenti) – nikoli dostavljeno, nikoli najdeno, rezultat poizvedbe pa je bil: ” posiljka ni bila izsledena ” (clovek bi malce vec pricakoval – npr. kaj so dejansko ugotovili – do kje se je posiljko dalo slediti in kje je izginila…).

Evo, ko zaključim s službo, grem povprašat. Čeprav danes moja mama še zmeraj “čepi doma in čaka”, če bi morda prišlo, čeprav jaz dvomim… In jaz dosedaj nekih ful slabih izkušenj nisem imela (čeprav se mi je že zgodilo, da so založili kaj, pa ja, to itak, da se poštarjem ne da nosit paketov ali priporočene pošte, pa kar listke puščajo). Pač ni se mi še zgodilo, da ne bi pošiljka prispela. Sem za vsak slučaj vseeno poslala priporočeno in ne morem verjet, da imam ravno sedaj probleme.
Ja, v manjši kraj v Sloveniji sem poslala drugače.

Ja, res je. Bi res človek malo več pričakoval kot takšen odgovor. Malomarnost.


pri nas v službi je poštar pustil pošto kar na cesti pred vhodno rampo. je izjavil, da ni mogel priti do nabiralnika.

Aja, tisto za sledenje pošiljk pa kao ne najde zapisa!


jaz nimam tako dobrega mnenja o slovenski pošti.
so prevečkrat zaj***
moji kolegici je poštar na cesti izgubil priporočeno pošto s kreditno kartico. jo je sosed na tleh našel in prinesel – še sreča.

No to pa verejtno ni kriva cela firma POŠTA Slovenije, če je vaš poštar šlampast. Pri nas je vse tako kot mora biti in tudi to mi je všeč, da ne da moje pošte možu za podpisat. Red mora biti in pri nas se ga sigurno držijo.
Upam da se pošiljka najde;)
lp

da o tem, kolikokrat najdem v nabiralniku pošto od sosedov, ne govorim. bančni izpiski in podobno.[/quote]

Ma joj, sem slabe volje… Danes seveda tudi ni bilo, je šla sicer mama na svojo pošto s to številko, pa so ji rekli, da k njim ni prišlo. Ful je zaskrbljena in joka. Ma, naj grejo nekam; komaj čakam, da končam s službo, da grem na pošto…


jaz nimam tako dobrega mnenja o slovenski pošti.
so prevečkrat zaj***
moji kolegici je poštar na cesti izgubil priporočeno pošto s kreditno kartico. jo je sosed na tleh našel in prinesel – še sreča.

No to pa verejtno ni kriva cela firma POŠTA Slovenije, če je vaš poštar šlampast. Pri nas je vse tako kot mora biti in tudi to mi je všeč, da ne da moje pošte možu za podpisat. Red mora biti in pri nas se ga sigurno držijo.
Upam da se pošiljka najde;)
lp

da o tem, kolikokrat najdem v nabiralniku pošto od sosedov, ne govorim. bančni izpiski in podobno.[/quote]

No to pa verejtno ni kriva cela firma POŠTA Slovenije, če je vaš poštar šlampast. Pri nas je vse tako kot mora biti in tudi to mi je všeč, da ne da moje pošte možu za podpisat. Red mora biti in pri nas se ga sigurno držijo.
Upam da se pošiljka najde;)
lp [/quote]

hja, storitve pošte slovenije so zanesljive ravno toliko, kot so zanesljivi njeni zaposleni. tisti, ki imamo to smolo, da imamo šlampaste poštarje (pa nas očitno ni malo), krivimo za to POŠTO, ker so oni odgovorni za dobro delo svojih zaposlenih.

Vprašaj na pošti. Nam se je že zgodilo, da poštar ni našel naslovnika in je pismo romalo nazaj na pošto, kjer se je oddalo. In tam čakalo. Po moje se bo našlo.

Ja, sploh kot da ni nikoli prišla na nobeno pošto pošiljka iz Ljubljane, od koder sem odposlala. Nič, sedaj lahko pa samo čakam, kaj bodo odkrili.

Si napisala svoj naslov zadaj…če ne drugam mogoče pride nazaj k tebi.

Kar se pošte tiče je verjetno res odvisno od kraja do kraja…pr nas jih lahko samo pohvalim…zelo fajn in ustrežljivi vsi po vrsti.

Ja, sem napisala naslov zadaj… In boga molim, da se morda vrne na mojo pošto oziroma k meni.
Sem tisti dan poslala več stvari, ostale so prišle, tole najvažnejše pa ne… Jah, nimam nič drugega kakor da počakam… Samo “baje” sploh ni prišla pošiljka na pošto v maminem kraju.

Tudi nam se je zgodilo, da se je pošiljka, v kateri je bila pritožba zoper popolnoma nezakonito in brutalno odločbo Upravne enote, “izgubla”.

New Report

Close