Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prišla iz zmenka, polomija

Prišla iz zmenka, polomija

No, zdaj pa povejte ali ni to malo odtrgano.

Prišla z zmenka s tipom. Super sva komunicirala preko SMS, klicev. V reali pa polom. Se dobiva na kavi. Potem sva šla na sprehod. Pa sva oba stara cca 40. Pa ga kliče bivša. Jo nahruli, prav nesramen do nje. Ne vem ali je hotu izpadit frajer pred mano, ko jo je poslal v tri krasne ali kaj? Nekaj me je odbilo pri njem. Pa ta moški je imel na koncu se željo, da se zapeljeva nekam na obrobje mesta, da mu ga po….m…

Pa saj ne morem verjet. Tipa sploh dobro ne poznam al gospod bi kar na hitro enega. Pa prej sploh ni tako deloval, ko sva se menila preko SMS….

Gre pa za starost ned 40 -45. si vsi taki deci okol teh let?

Res ne vem, kje naj spoznam vredu, normalnega moškega?

Pa je vam normalno, da se takoj dol dajete? Itak vas potem deci zavržejo….

Je sploh še smisel iskati sorodno dušo?

 

Saj vemo kako je biti sam. Imaš pa MON. 😀

a si lepa? Jaz te ravno na prvem zmenku nebi fehtal za sex 🤗

 

Odgovor na objavo uporabnika
samo lepa mora bit, 27.07.2023 ob 07:11

a si lepa? Jaz te ravno na prvem zmenku nebi fehtal za sex 🤗

 

Biti lep je zelo relativno.

Ne znam ti odgovorit ali sem lepa ali ne. Temu sem bila. Tako je reku. Morda se bom nekomu drugemu gabila. To je tako relativno.

Žalostna sem, ker se določeni moški tako obnašajo.

 

Po drugi strani pa si lahko vesela, da je tako hitro pokazal prave barve. Pozabi na to polomijo, glavo gor in išči naprej. Ja, je dosti takih, ki bi seksali že na prvem zmenku, ampak so tudi taki, ki tega ne počnejo in normalno gradijo medsebojni odnos, ki lahko prerase v vezo. Na tebi je, da prve odpikaš čimprej.

Če lahko še dodam eno stvar. Da moški to počnejo tako pogosto mi da misliti, kakšne s(m) ženske. A dejansko obstajajo take, ki jim ga pof..jo že na prvem zmenku? Zgleda, da ja, če so taka pričakovanja. Jaz bi ga poslala nekam in zablokirala njegovo telefonsko.

in to ob sedmih zjutraj. To veš ne, da priložnost zamujena ne vrne se nobena. Jaz bi na tvojem mestu si privoščila petelinji zajtrk. Ja, to ni normalno, da ga bivša kliče, ko je na zmenku. Jaz bi se takoj obrnila in odšla.

Odgovor na objavo uporabnika
Žalostna ena, 27.07.2023 ob 07:18

Biti lep je zelo relativno.

Ne znam ti odgovorit ali sem lepa ali ne. Temu sem bila. Tako je reku. Morda se bom nekomu drugemu gabila. To je tako relativno.

Žalostna sem, ker se določeni moški tako obnašajo.

 

Koliko zmenkov pa je to tvoje treba, da je moški normalen?

Vsi normalni smo še vedno poročeni, tako da med ločenci boš  težko kaj našla, sicer ste pa ločenci itak vsi ločeni po tuji krivdi, mar ne ?

V bistvu je hitro pokazal kakšen je. Pozabi nanj. Žal je res danes toliko enih f… Fehtarjev, jaz ne vem več kaj je z ljudmi. Glavo gor, bodi ponosna in nikar ne iti takoj v posteljo, taki lovci samo to cakajo

Pomoje ga kje klicala mama, da se bo zajtrk ohladil. Čudno pa, da ga je to vzburlo.

Odgovor na objavo uporabnika
Tine614, 27.07.2023 ob 07:28

Koliko zmenkov pa je to tvoje treba, da je moški normalen?

 

Lahko tudi samo en, ali dva.

Odvisno.

V času mojih staršev je bilo tako….

Ni bilo tako,kot sedaj.

Odgovor na objavo uporabnika
campari, 27.07.2023 ob 07:25

in to ob sedmih zjutraj. To veš ne, da priložnost zamujena ne vrne se nobena. Jaz bi na tvojem mestu si privoščila petelinji zajtrk. Ja, to ni normalno, da ga bivša kliče, ko je na zmenku. Jaz bi se takoj obrnila in odšla.

Ne.

Nisem prišla danes z zmenka.

Med vikendom je to bilo. Popoldan je ti bilo.

Danes sem se uspela prepričat, da to javno napišem, ker sem bila tako neprijetno presenečena nad dogodkom.

Sem pričakovala, da bo lepše, glede na to, da je moški srednjih let ima že nekaj za seboj in naj bi bil bolj zrel.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Žalostna ena, 27.07.2023 ob 07:05

No, zdaj pa povejte ali ni to malo odtrgano.

Prišla z zmenka s tipom. Super sva komunicirala preko SMS, klicev. V reali pa polom. Se dobiva na kavi. Potem sva šla na sprehod. Pa sva oba stara cca 40. Pa ga kliče bivša. Jo nahruli, prav nesramen do nje. Ne vem ali je hotu izpadit frajer pred mano, ko jo je poslal v tri krasne ali kaj? Nekaj me je odbilo pri njem. Pa ta moški je imel na koncu se željo, da se zapeljeva nekam na obrobje mesta, da mu ga po….m…

Pa saj ne morem verjet. Tipa sploh dobro ne poznam al gospod bi kar na hitro enega. Pa prej sploh ni tako deloval, ko sva se menila preko SMS….

Gre pa za starost ned 40 -45. si vsi taki deci okol teh let?

Res ne vem, kje naj spoznam vredu, normalnega moškega?

Pa je vam normalno, da se takoj dol dajete? Itak vas potem deci zavržejo….

Je sploh še smisel iskati sorodno dušo?

 

Odtrgano je se s tem hvaliti, kako si nesposobna najti drugega, kot primitivne fukfehtarje.

 

Mogoče je na kakšnem forum bral, da moški po ločitvi morajo postati macho type, ki vsak teden seksajo z drugo žensko….

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno780, 27.07.2023 ob 07:53

Ne.

Nisem prišla danes z zmenka.

Med vikendom je to bilo. Popoldan je ti bilo.

Danes sem se uspela prepričat, da to javno napišem, ker sem bila tako neprijetno presenečena nad dogodkom.

Sem pričakovala, da bo lepše, glede na to, da je moški srednjih let ima že nekaj za seboj in naj bi bil bolj zrel.

 

Zrel, ja. Phahaha. Lepo te prosim. V Izoli je 40-letnik dajal svojemu 6-letnemu otroku drogo.

Enkrat se bo našel nekdo, ki bo podlegel tvojim ženskim čarom 🤗

Spoznal sem eno Bosanko staro 63 let. Če verjameš ali ne je baba boljša od marsikatere 30. letnice. Izgleda kot da jo je Picasso naslikal. Jaz ne vem kaj je v genih teh žensk. Živi pa v Avstriji.

avtorica, sem vredu moški, nasprotje temu, kar si ti spoznala, sem primernih let zate, piši mi na [email protected]

 

Ko si v zmenku in prideš iz zmenka, je tako.

Steraj ga v 3pm in išči naprej.

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 27.07.2023 ob 07:57

Odtrgano je se s tem hvaliti, kako si nesposobna najti drugega, kot primitivne fukfehtarje.

 

Budala si! Nesramen , grd in privoščljiv! Za avtorico: Naletela si na navadnega primitivca! Prej se je skrival za lepimi besedami, zdaj vidiš, da je navaden tepec! Ne izgubi poguma! Moški so si tako različni , kot smo me ženske! Vedi, da si fejst punca, da nisi za vsakega, ki bo priletel ven iz grmovja! Išči naprej in boš našla.Žabcev je veliko, ampak povem ti: Če boš šla po svoji poti naprej, boš našla kvalitetnega moškega zase! Ki je imel to nesrečo, da se je zaljubil v trapo, ki ga je v zakonu varala in ga srala.Želim ti vso srečo in ne vdaj se! Samo naprej z optimizmom!

Kaj pa,če ga sploh ni klicala bivša , ampak aktualna?:):):)

Odgovor na objavo uporabnika
verjemi, 27.07.2023 ob 08:08

Enkrat se bo našel nekdo, ki bo podlegel tvojim ženskim čarom 🤗

Bo ona podlegla pod njega, pol se bo kaj  razvilo iz tega.

Za Robija: Se opravičujem!.Mislim, da sem prehitro prebrala in narobe razumela.Da nisi bil nič nesramen.

Glavo gor in novim zmenkom naproti. Zadaj si vsaj 10 zmenkov z razlicnimi tipi, ni vrag da se en ne bi obnesel.

New Report

Close