Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Prisluhni mi…

Prisluhni mi…

No ,ker vas danes nisem še nič pocrkljala, ni bilo časa, pa vas božam sedaj, z Darjino pesmico:”Prisluhni mi!”…pa ji prisluhnimo… je lepa in zadane…cmoka dragi moji, vas imam rada…in razvajam kot vedno.

PRISLUHNI MI

Prisluhni mi, v objemu me poglej,

zaupaj mi, ko noč te skrije v njej,

priznaj da tudi ti, poljubil sonce bi, in

sanjal.

V meni si, v vetru spremljaš me,

zdaj glas le tvoj prebuja se

v žarek tiho si spleten

kot noč si zvest dotik

skrivaš se v meni tliš

Zaupajva, da eno je nebo,

v njem si ti, v tebi moje so sledi.

Priznajva si, da v sebi nosiva,

vse je stih, vse ljubezni je dotik.

V sebi prosiva za čas, poti, trenutke

sreče,

v njih izprosiva to noč,

te sanje večnosti,

v njih sva jaz in ti.

Zaupajva, da eno je nebo,

v njem si ti, v tebi moje so sledi.

Priznajva si, da v sebi nosiva,
vse je stih, vse ljubezni je dotik,

vse je stih, vse ljubezni je dotik.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sem mislil,da me že nekaj izdajaš…
Sp

Ma ne mi reč ,IMA I U TEBI NEŠTO ROMANTIKE !!!!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Sprevržko…jaz sem en ta velik izdajalec, ali ne veš tega…;))!
Štumpi….ma kaki romantika, kaj pa je to?;))

Pa nekaj za oba…ali vama dela hotmail…meni nekaj nagaja, se noče vpisati, pa samo preverjam, če slučajno Bushla ne dela atentat name…

Pa enga velikega cmoka samo za vaju…poredneža!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

meni RADI !!, najbolj pa dela Yahoo

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Se smejim, lepo, da ti sve radi…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja , bi blo pa fajn če bi bil še ON sedajle malo aktiven !,,,hheheheheeheh

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ja…. pritisni na gumb ON, pa se bo aktiviral ne…nič lažjega, ko pa želiš, da se ugasne-umiri pa ne pozabi pritisniti na OFF……in uživaj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Je zelo zajeban – potrebuje zelo veliko vlage ……hehehehee

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Jaz bi ga kar z WD-jem pošpricala, pa ma da dela , se smejim, pa-pa Štumpi, si ratal tko nagajiv, da jaz raje letim na sonce…cmoka;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja pa na soft robčke ne pozabi …….

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Okej, sva zmenjena, ne bom;))! Sva pa uigrana, ni kaj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No,spet tvoje pesmice,ki me tako ganejo….še dobro da sem danes dobre volje……:-))))))))))))))))9Cmoka pa vseeno dobiš…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilči, cmoka za lepo ninanje in naj te pesmice ne ganejo, naj ti naredijo toplo pri srčku in pika!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close