Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prispevek glede sadja in zelenjave na tržnicah – druga plat

Prispevek glede sadja in zelenjave na tržnicah – druga plat

Krive so vsi, ki so na tistem posnetku, ker nimajo kaj delat ob 4. uri zjutraj v Trstu-prodajajo že ne, da ne bi kdo verjel, na tržnici v Kopru prodajajo kar drago sadje in zelenjavo tam pa dobijo po nizki ceni, imajo tudi kartico za vstop ob tisti uri, za ostale je odprto ob 9. uri. Jaz sem govorila o tisti blond, ki ni dala nobenega komentarja, je pa gospod, ki dela tam rekel, da hodi gospa vsak dan in kupuje,potem pa prodaja na tržnici. To je kmetija Jerman iz Glema, jaz sem redno kupovala pri njej in to posebno zaradi otroka, da mu nudim najboljše. Sem zaupala,zato sem toliko bolj jezna. Tista gospa, ki pa je izjavila, da je “prišla samo pogledat”, kasneje pa so jo snemali, ko pešta kište breskev v kombi pa je gospa Marija iz Izole , ima štant takoj na levo ko se pride na tržnico. Ona ima sicer malo svojih breskev, ampak ne dovolj, pa tudi ta iz Glema ima nekaj svojega -verjetno zase, za prodajo je premalo, saj hodi hči tudi v Lj. Človeški pohlep po denarju nima meje, obe še naprej veselo prodajata na tržnici.[/quote]

Pozor Ljubljančani! Tudi iz kmetije Hrvatin iz Tribana pri Kopru prodajajo v Ljubljani na tržnici pridelke “domače” iz Trsta.

Morajo pa imeti res veliko kmetijo, da se ji splača v Trst vozit, ker ne proda vse na štantu. A mercator ceneje odkupuje kot na italijanski tržnici?

Ne vozijo v Trst prodajat, ampak KUPUJEJO, al to ni dovolj jasno?? Saj bi bili neumni, da bi prodajali v Trstu- Tam pripeljejo kamioni robe iz Italije in Španije, več iz Italije, cene so ful nizke, diskontne, zato kupujejo, tu pri nas pa prodajajo po visokih cenah, kao “domače”.

Ne vozijo v Trst prodajat, ampak KUPUJEJO, al to ni dovolj jasno?? Saj bi bili neumni, da bi prodajali v Trstu- Tam pripeljejo kamioni robe iz Italije in Španije, več iz Italije, cene so ful nizke, diskontne, zato kupujejo, tu pri nas pa prodajajo po visokih cenah, kao “domače”.[/quote]

TAKO JE!! Vse pohvale novinarki, da se končno razkrijejo goljufi!V bistvu nimajo viškov zelenjave (ki bi jih potem prodajali v Italijo ali Mercatorju), ker vse prodajo, saj so nekateri vsak dan na tržnici, posel kar dobro cveti.

Ne vozijo v Trst prodajat, ampak KUPUJEJO, al to ni dovolj jasno?? Saj bi bili neumni, da bi prodajali v Trstu- Tam pripeljejo kamioni robe iz Italije in Španije, več iz Italije, cene so ful nizke, diskontne, zato kupujejo, tu pri nas pa prodajajo po visokih cenah, kao “domače”.[/quote]

TAKO JE!! Vse pohvale novinarki, da se končno razkrijejo goljufi!V bistvu nimajo viškov zelenjave (ki bi jih potem prodajali v Italijo ali Mercatorju), ker vse prodajo, saj so nekateri vsak dan na tržnici, posel kar dobro cveti.[/quote]
See strinkam. A ni malo nefer da isto stvar proda v Trstu za 70 centov, Slovencem pa po 4 eur?

Krive so vsi, ki so na tistem posnetku, ker nimajo kaj delat ob 4. uri zjutraj v Trstu-prodajajo že ne, da ne bi kdo verjel, na tržnici v Kopru prodajajo kar drago sadje in zelenjavo tam pa dobijo po nizki ceni, imajo tudi kartico za vstop ob tisti uri, za ostale je odprto ob 9. uri. Jaz sem govorila o tisti blond, ki ni dala nobenega komentarja, je pa gospod, ki dela tam rekel, da hodi gospa vsak dan in kupuje,potem pa prodaja na tržnici. To je kmetija iz okolice Kopra, jaz sem redno kupovala pri njej in to posebno zaradi otroka, da mu nudim najboljše. Sem zaupala,zato sem toliko bolj jezna. Tista gospa, ki pa je izjavila, da je “prišla samo pogledat”, kasneje pa so jo snemali, ko pešta kište breskev v kombi pa je gospa Marija , ima štant takoj na levo ko se pride na tržnico. Ona ima sicer malo svojih breskev, ampak ne dovolj, pa tudi ta iz druga ima nekaj svojega -verjetno zase, za prodajo je premalo, saj hodi hči tudi v Lj. Človeški pohlep po denarju nima meje, obe še naprej veselo prodajata na tržnici.[/quote]

Se opravičujem, res je da tudi prodajajo-preverjeno, ampak večinoma kupujejo. In pa gospa nima hčerke, ima še majhne otroke, mož prodaja. Najbolj izpostavljena je bila ona in bo najbolj prizadeta, so verjetno druge še hujše. Prav bi bilo, da bi imela napisano -to je iz Italije, to je pa moje.

Dragi moji, sem si pogledala prispevek in…ženske lažejo vse po vrsti, vam povem zakaj.Tržnica se odpre za javnost, za nas fizične osebe ob 9h zjutraj,ob 4h zjutraj kupujejo trgovci!!!
Grem včasih kaj kupit tja, ma ne velikorat ker lahko kupuješ le od 9h do 10h.
sam toliko!

New Report

Close