Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Pristojni sicer opozarjajo, da so resni …

Pristojni sicer opozarjajo, da so resni …

Pristojni sicer opozarjajo, da so resni stranski učinki po cepljenju redki in da koristi cepljenja daleč pretehtajo potencialno možnost stranskih učinkov. 

Če te “pobere” kakšni so tu koristi cepljenja?

Če ti in nihče ne želi biti tisti procent, ki ga pobere kdo potem ima korist?

IN PA SEVEDA KORIST AHA KORIST.

Kdo ima korist če ne proizvajalec in njegov žep ter ostale barabe,ki je z njimi povezan.

Ja povedo korist ampak ne kakšna ter kdo ima korist.

Ljudje, ki postanejo hudo bolni ali umrejo zagotovo nimajo.

In še nekaj praaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasci hudičevi

PEJTE POVEDAT DA JE KORIST VEČJA DRUŽINAM KI SO IZGUBILI SVOJCE ZARADI TE VEČJE KORISTI.

SI PREDSTAVLJATE LJUDJE, DA BI VI IZGUBILI OTROKA, MAMO, BRATA, SESTRO ITD.

PA VAM GNUSOBA POLITIČNA IN POFUKAN POP TV V FACO REČE

(JA VESTE MI SMO VAŠEGA DRUŽINSKEGA ČLANA NAŠTIMALI DA SE CEPI AMPAK VESTE TO SAMO ZATO KER SO VEČJE KORISTI, ČE SE JE ŠEL CEPITI)

O procentih da so stranski hudi učinki seveda možni govorijo kot eh ja tko je pač nič takga.

Nihče izmed teh pofukancev pa ne bi bil med tistimi procenti aneeeeeeeeee aneeeeeee?

Tudi govorijo in pišejo na tak način jah kot da so tisti procenti ljudi ki nadrkajo zarad cepiv ah taaaaaaaaaaaaam daleč nek kot da so nek na drugem svetu pač neki procenti koji kurac procenti to so ljudje in niti enega življenja se ne da povrniti.

Nič ni taaaaaaaaaaaaam nekje ljudje so tudi tukaj in tudi oni so del teh procentov. Vsak ki se je zagonu z avtam, po gobcu dobu, se zalubu, zgubu lubezen, si nogo polomu, se mu je ptič na glavo ust+ral, kar kol, je vidu da se to ne dogaja samo drugim ampak se tudi njemu lahko zgodi.

Tako da ne mi o koristih prokleti dreki ušivi gnusni in kot da je to pač nerelevantno če ima kdo hude stranske učinke. Seveda praaaaaaaaaaaaaaaaasci umazani gnili ušivi prokleti dokler jih vi nimate aneeeeeeeee.

crkn 24 kurac pa NIJZ (Pristojni sicer opozarjajo, da so resni stranski učinki po cepljenju redki in da koristi cepljenja daleč pretehtajo potencialno možnost stranskih učinkov.)

(https://www.24ur.com/novice/korona/zapleti-po-cepljenju-mlajsa-zenska-v-zivljenjski-nevarnosti.html)

Pač za njih je ok, da 200-im noge ne odrežejo, ta 201-emu pa jo.

Naj se postavijo na mesto tega 201-ega, potem se pa naprej pogovarjamo.

Dej zbudte se kapsi pa vojSka vsi po vrst pa sam počedite v enem dnevu un NIJZ pa parlament pa vso golazen. KVA TO FUTRATE PA BRANITE ZBUDTE SE

 

Odgovor na objavo uporabnika
Darwin+, 28.09.2021 ob 20:44

Pristojni sicer opozarjajo, da so resni stranski učinki po cepljenju redki in da koristi cepljenja daleč pretehtajo potencialno možnost stranskih učinkov. 

Če te “pobere” kakšni so tu koristi cepljenja?

Če ti in nihče ne želi biti tisti procent, ki ga pobere kdo potem ima korist?

IN PA SEVEDA KORIST AHA KORIST.

Kdo ima korist če ne proizvajalec in njegov žep ter ostale barabe,ki je z njimi povezan.

Ja povedo korist ampak ne kakšna ter kdo ima korist.

Ljudje, ki postanejo hudo bolni ali umrejo zagotovo nimajo.

In še nekaj praaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasci hudičevi

PEJTE POVEDAT DA JE KORIST VEČJA DRUŽINAM KI SO IZGUBILI SVOJCE ZARADI TE VEČJE KORISTI.

SI PREDSTAVLJATE LJUDJE, DA BI VI IZGUBILI OTROKA, MAMO, BRATA, SESTRO ITD.

PA VAM GNUSOBA POLITIČNA IN POFUKAN POP TV V FACO REČE

(JA VESTE MI SMO VAŠEGA DRUŽINSKEGA ČLANA NAŠTIMALI DA SE CEPI AMPAK VESTE TO SAMO ZATO KER SO VEČJE KORISTI, ČE SE JE ŠEL CEPITI)

Res je!

Folk pa to še sprejme kot rešilno bilko.. nekdo bo pč nafukal, jebat ga, ampak za skupno dobro dejmo,…ja v sili res še hudič muhe žre! Sam, ko pa je ta “sila” nastavljena namerno pa še tok manj pride v poštev, da kdo koga namerno žene žret!

Ti bom. Ne rabiš se pizditi name potem, ker jaz ti samo razlagam.

Gleda se ekonomska korist. Bodisi BDP ali pa kateri drugi kazalnik zaradi mene.

Povprečno človeško življenje je ocenjeno na 5 milijonov dolarjev. Torej 4.2 mio €

Gospodarske izgube gospodarstev v teh dveh letih so bile enormne. Na hitro sem poiskal podatke za Slovenijo. Leto 2020: BDP -5.5% glede na 2019

Če lahko dražvo odpremo nazaj, je to v tem smislu večja korist.

BDP +5,5 (recimo) > -4,2 miliona evrov

Dejansko je tukaj “korist” tvoja korist, in korist prihodnjih generacij, ne toliko korist proizvajalcev.

V takem svetu živiš glej. Kaj češ.

Seveda.

Glih kar sem poslušal prasca na tv kako pravi bojo zadevi poskušali pri do dna in ustvariti mnenje.

Kaj 20 letnici hudo bolni pomaga njihovo mnenje??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 

sicer še cepijo ampak ga bodo kao umaknil.

KAAAAAAAAAAAAAAAJ A ZDEJ BOSTE PA UMAKNIL?????

ZAKAJ, DA VAS NE BI SREDI CESTE ZAKLALI KOT PRASCE IN IZ VAS KLOBASE NARDIL A ZDEJ BOSTE PA UMAKNIL HUDIČI HUDIČEVI

Tvoja korist je pa zato, ker boljši finančni položaj države sovpada z srečnejšim življenjem. Znanstveno dokazano.

Odgovor na objavo uporabnika
DarwinDarwin, 28.09.2021 ob 21:05

Seveda.

Glih kar sem poslušal prasca na tv kako pravi bojo zadevi poskušali pri do dna in ustvariti mnenje.

Kaj 20 letnici hudo bolni pomaga njihovo mnenje??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 

sicer še cepijo ampak ga bodo kao umaknil.

KAAAAAAAAAAAAAAAJ A ZDEJ BOSTE PA UMAKNIL?????

ZAKAJ, DA VAS NE BI SREDI CESTE ZAKLALI KOT PRASCE IN IZ VAS KLOBASE NARDIL A ZDEJ BOSTE PA UMAKNIL HUDIČI HUDIČEVI

SEVEDA JE BILO NAMENJENO Crazy Frog

Odgovor na objavo uporabnika
Korist, 28.09.2021 ob 21:05

Tvoja korist je pa zato, ker boljši finančni položaj države sovpada z srečnejšim življenjem. Znanstveno dokazano.

Človek se počuti bolje lahko če ni v revščini ne država. Država nima občutkov IN NE ŽIVLJENJA

ZBUD SE

Odgovor na objavo uporabnika
ATiRazložim, 28.09.2021 ob 21:03

Ti bom. Ne rabiš se pizditi name potem, ker jaz ti samo razlagam.

Gleda se ekonomska korist. Bodisi BDP ali pa kateri drugi kazalnik zaradi mene.

Povprečno človeško življenje je ocenjeno na 5 milijonov dolarjev. Torej 4.2 mio €

Gospodarske izgube gospodarstev v teh dveh letih so bile enormne. Na hitro sem poiskal podatke za Slovenijo. Leto 2020: BDP -5.5% glede na 2019

Če lahko dražvo odpremo nazaj, je to v tem smislu večja korist.

BDP +5,5 (recimo) > -4,2 miliona evrov

Dejansko je tukaj “korist” tvoja korist, in korist prihodnjih generacij, ne toliko korist proizvajalcev.

V takem svetu živiš glej. Kaj češ.

Ja, ok.. predstavil si vložke igre, sam to je pa še ne dela pošteno!

Super. Kako je življenje lahko srečno, ko/če to ugasne?

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 28.09.2021 ob 21:10

Super. Kako je življenje lahko srečno, ko/če to ugasne?

Za korist

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 28.09.2021 ob 21:08

Ja, ok.. predstavil si vložke igre, sam to je pa še ne dela pošteno!

nE PADEJ NA NJEGOVE FORE

Sj mogoč od unga modela zgoraj ki keš omenja je to potem korist na ta način, da za vsakega, ki ga bodo s cepivom v grob spravl dobijo 4 milijone. Mogoče se jim pa zato tako meša in so vsi kurbe in kurbirji postal pa še morilci zravn.

Odgovor na objavo uporabnika
DarwinDarwin, 28.09.2021 ob 21:13

Sj mogoč od unga modela zgoraj ki keš omenja je to potem korist na ta način, da za vsakega, ki ga bodo s cepivom v grob spravl dobijo 4 milijone. Mogoče se jim pa zato tako meša in so vsi kurbe in kurbirji postal pa še morilci zravn.

namenjeno CrazY FroG 🍀, 28.09.2021. ob 21:10

Super. Kako je življenje lahko srečno, ko/če to ugasne?

Za korist

Odgovor na objavo uporabnika
DarwinDarwin, 28.09.2021 ob 21:06

Človek se počuti bolje lahko če ni v revščini ne država. Država nima občutkov IN NE ŽIVLJENJA

ZBUD SE

Aj Darwin, ne se jezit. Sem zbujen. Bolj kot je premožna država, bolj boš premožen ti. -> Srečnejši boš, manj tegob boš imel. To je prvi letnik ekonomije. Verjetno še to ne. Srednja ekonomska bolj.

Najboljš, da uvedemo nazaj javna žrtvovanja.

Nisi me razumel. Ne dobijo 4 milijone. Izgubijo jih. Ampak to se povrne mnogokratno, če gospodarstvo deluje normalno. Njih vsaka smrt “stane” štiri milijone. Predčasno smrt, mislim tukaj.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9266, 28.09.2021 ob 21:13

Aj Darwin, ne se jezit. Sem zbujen. Bolj kot je premožna država, bolj boš premožen ti. -> Srečnejši boš, manj tegob boš imel. To je prvi letnik ekonomije. Verjetno še to ne. Srednja ekonomska bolj.

Ja, če ti umes kerga člana družine pobere, pa nč zato. To bogastvo ne šteje!

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 28.09.2021 ob 21:17

Ja, če ti umes kerga člana družine pobere, pa nč zato. To bogastvo ne šteje!

Glej, samo razloživ sem, kako se to gre. V takem svetu živiš. Kaj naj ti jaz? Tudi ne vem kakšni protesti, upori ti nebodo pomagali. Človeško ekonomijo se grejo vse države po svetu.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9266, 28.09.2021 ob 21:20

Glej, samo razloživ sem, kako se to gre. V takem svetu živiš. Kaj naj ti jaz? Tudi ne vem kakšni protesti, upori ti nebodo pomagali. Človeško ekonomijo se grejo vse države po svetu.

Ja sej.. še tok bolj šokirano “glasno” razmišljam. Hvala za pojasnilo. Je pa tk… Če vsi tk lahkomno pomislimo “tk pč je” ni nč čudno, da smo kjer smo. Skomigneš z rameni “mh, tk svet deluje” … Pol pa gasa, djmo si vse dovolit. 😉🤦

Povej mi kako premožna je država kako sem jaz, če pa so si državo prilastili posamezniki in mi od državnega premoženja nimamo nič NIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIČ.

Vem kam ti ciljaš ampak ta tarča je slepa.

Odgovor na objavo uporabnika
DarwinDarwin, 28.09.2021 ob 21:27

Povej mi kako premožna je država kako sem jaz, če pa so si državo prilastili posamezniki in mi od državnega premoženja nimamo nič NIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIČ.

Vem kam ti ciljaš ampak ta tarča je slepa.

Namenjeno @Anonimno 9266

Država je podjetje je pravna entiteta. Če ta ne dela za ljudi potem ne glede na to koliko ona ima so ljudje lahko v totalni bedi in revščini.

New Report

Close