Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Privlaci me starejsi moski

Privlaci me starejsi moski

Bolj kot o tem razmisljam vem da je narobe, ampak zakaj me privlaci 20 let starejsi moski? To se mi se ni zgodilo, poskusam odmislit pa ne gre. Po tihem si zelim nekaksnega spogledovanja z njim, nic resnega… Ze kak mesec imam fantazije o njemu.

Po drugi strani pa me je strah da bi podzavestno sama pricela z lepimi pogledi in ne zelim da me ima za neko frkljo ki si kaj domislja, nevem kako on mene vidi.

Jah, to je samo uprašanje a je z njim vse v redu!

Če pogledam sebe bi jest to takoj sprejel. In to zelo pozitivno!

Ne izbiramo kdo nas privlači, kar spogleduj se malo, nič ne stane. Boš pa hitro ugotovila po reakciji ali ti bo še bolj privlačen, ali pa sploh ne več.

To se dogaja tudi moškim… Da pogledujemo za starejsimi zenskami.

Verjetno so za to vzroki v otrostvu… Mladosti.

Poskusi in bos videla kaj bo. Ce si seveda upas in res želiš.

Med nama so ze bile te malo spogledljive sale, zajebancije, katere nevem al moski resno mislijo al pac imajo to v sebi, ta spogledljiv smisel za humor do zensk nasploh… Vem da je obema prijetno v druzbi, ampak nevem ali opazi to razliko v letih, ki bi bila zanj odbijajoca in bi name gledal kot na otroka? nevem

Verjetno je prva misel o tem, da mi je manjkala ocetovska figura v otrostvu, ali pa da iscem financno stabilnost, varnost.

Nic od tega, imam krasnega oceta, sicer je res da ne zna najbolj izkazovat custev ampak vem da me ima zelo rad. Tudi financno sem priskrbljena, sem mlada ambicijozna in delovna punca, nic mi ni problem. Saj kot sem rekla se mi se ni to zgodilo in temu moskemu sploh nebi pripisala 20let vec. Nekako me res pritegne s svojo energijo, prijaznostjo, tak sarmanten moski stare sole. Take fante je dan danes res tezko najt. Sama zase pa itak govorim da sem zagotovo stara dusa.

Ceprav se ne vidim z njim v resni vezi, zaradi te razlike v letih,  vseeno hrepenim po spogledovanju, po neki potrditvi da tudi jaz njega privlacim in da morda tudi on razmislja o meni.

Probaj in uzivaj

bi se podal kdo kak uporaben nasvet?

Ne  bom trdil, da ti krade mladostno energijo…

Je pa dejstvo, da za vsakim uspešnim starejšim moškim PRAVILOMA stoji dosti mlajša ženska. Stoji z svojo močno, včasih celo neverjetno energijo.

Govorim iz lastne izkušnje. Starostna razlika med nama je tako velika, da raje ne napišem.  Sem tudi že dve desetletji  v pokoju.  In ta leta so, vsaj zame, oziroma meni – najlepša možna leta.

In pri 70-ih imam še vedno načrte za to in ono, medtem ko je večina moških moje starosti dementnih, ali imajo Alzhajmerja, nekateri pa so že leta v postelji in so kot rastline…

Da pa bom umrl 30 let prej, kot bo ona, pa je itak jasno in to obema.

Sicer pa mnoge danes odpisujete in odpišete moške že pri njihovih 30, ali 35-ih letih (beri mnenja žensk na spletu).

Še dobro, da niste vse take!

 

Pametnega nasveta sicer nisem dal, ampak vseeno trdim, da je energija partnerja še kako pomembna.

Mene bolj zanima kako se obnesejo te avanture. Ko ne nameravas imeti nic resnega ampak se samo pozabavati?

Se starejsi moski hitro prenavelica neizkusene punce ki je 20 let mlajsa? Ali mu to predstavlja celo preveliki iziv, ce se mu zaupa da se ima nekaksne strahove pri spolnosti, da se ni imela moznosti biti povsem sproscena pri tem, ceprav si to zelo zeli?

Vse se lahko obnese, če greš s pravim razmišljanjem v to. Pač gledaš bolj v smeri, da je potrpežljiv pa, da se zaveda, da ima to rok trajanja. Drugače pa mislim, da bi velika večina izkušenih starejših z veseljem pokazali mladi punci česa vsega je sposobno njeno telo.

Tudi mene privlaci en starejsi moski…

Ali  imate moski te spogledljive sale nasploh do zensk, ali samo do teh ki vas dejansko privlacijo?

Samo do tistih, ki nas privlačijo.

Poseksaj ga. Boš že potem razmišljala, kako pa kaj…

Koliko si pa stara? Če si v 20-ih letih, bi ti odsvetovala, da se spuščaš v karkoli. Tu je starostna razlika žal prevelika.. ni vse v številkah, ampak se bo hitro pokazalo, da imata precej drugačne življenjske izkušnje (oz. on jih ima, ti pa si jih komaj začela nabirati).

Glede na to, da si napisala, da te skrbi, da nate glede kot na otroka in da bi rada potrdilo, da ga privlačiš… jao, ne zapravljaj njegovega časa in obišči psihoterapevta. Tovrstno razmišljanje te zna zapeljati na temna pota..

Odgovor na objavo uporabnika
marjanca557, 01.06.2023 ob 09:19

Tudi mene privlaci en starejsi moski…

Ali  imate moski te spogledljive sale nasploh do zensk, ali samo do teh ki vas dejansko privlacijo?

Ja seveda in predvsem mlade tam v 20 tih ste vse lušne in za poseksat!

    Ne zgubljaj časa, samo nekaj novega boš doživela kar ti bo na stara leta kar prav prišlo.
    In ja jest bi tudi mlado, tako v 20 tih, pač pr 60 smo super nežni in seveda tudi pravi ljubimci ki te lahko še česa naučimo!
    Če si želiš izkušnjo s 60 letnikom piši na [email protected] sem prepričan da ti nebo žal.
    In za življenje pa vzami vrstnika!!!
    Vse drugo pa je zabava ki jo v življenju ni nikoli dovolj.

Odgovor na objavo uporabnika
čisto odvisno, 05.06.2023 ob 23:10

Koliko si pa stara? Če si v 20-ih letih, bi ti odsvetovala, da se spuščaš v karkoli. Tu je starostna razlika žal prevelika.. ni vse v številkah, ampak se bo hitro pokazalo, da imata precej drugačne življenjske izkušnje (oz. on jih ima, ti pa si jih komaj začela nabirati).

Glede na to, da si napisala, da te skrbi, da nate glede kot na otroka in da bi rada potrdilo, da ga privlačiš… jao, ne zapravljaj njegovega časa in obišči psihoterapevta. Tovrstno razmišljanje te zna zapeljati na temna pota..

Stara sem 21 let ja..ampak kot sem rekla nebi iskala pri njemu nic resnega…sem zacutila pri njemu zanimanje, sama nebi nikoli upala narediti prvega koraka…Stvar je v tem da me vseeno pritegne za neko zabavanje, odkrivanje necesa novega na podrucju pri katerem nisem tako izkusena, torej spolnost..In to z nekom ki ve kako se to dela, tako malo, na skrivaj…Bi bila na koncu razocarana? Bi lahko imela negativne posledice?

Kaj mislis glede tega, ali res prevec narobe razmisljam?

Odgovor na objavo uporabnika
pikapoka607, 19.05.2023 ob 11:56

Verjetno je prva misel o tem, da mi je manjkala ocetovska figura v otrostvu, ali pa da iscem financno stabilnost, varnost.

Nic od tega, imam krasnega oceta, sicer je res da ne zna najbolj izkazovat custev ampak vem da me ima zelo rad. Tudi financno sem priskrbljena, sem mlada ambicijozna in delovna punca, nic mi ni problem. Saj kot sem rekla se mi se ni to zgodilo in temu moskemu sploh nebi pripisala 20let vec. Nekako me res pritegne s svojo energijo, prijaznostjo, tak sarmanten moski stare sole. Take fante je dan danes res tezko najt. Sama zase pa itak govorim da sem zagotovo stara dusa.

Ceprav se ne vidim z njim v resni vezi, zaradi te razlike v letih,  vseeno hrepenim po spogledovanju, po neki potrditvi da tudi jaz njega privlacim in da morda tudi on razmislja o meni.

Pozdravljena,

če si želiš doživeti vse strasti intimnih trenutkov dvoje s 46-letnim moškim, mi piši. Ne bom te razočaral, v nič te ne bom silil, kar ti ne bi bilo všeč, imela pa se bova lepo. Spoznala boš vse lepote spolnosti.

New Report

Close