Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu privoščim/neprivoščim…

privoščim/neprivoščim…

🙂 Ampak privoščiš mu PREDVSEM iz svojega zadovoljstva! A sem težko doumljiv?

nehivaaaaaaaaaaaaaaaaa…recva tkole, lahk dela kar mu paše in to velja tudi zame, zaupava si, da bi ga sedaj zavestno terala u narocje druge, pa ni govora, ljubim ga in nehiva o tem..;), ker ti na to gledas po svoje, jaz pa po svoje in umes je pa itak se moski-zenski pogled na vse to, hvala bogu, da je tko…

kren napisal:

Jaz ji privoščim. Lepega in močnega atleta in maserja, z debelim in velikim orodjem, vzdržljivega in nenasitnega, takega, da bi ji bil všeč že sam pogled nanj in takega, da bi jo začelo “ščemeti” že ob misli nanj. Želim si, da bi se dobila z njim vsaj 1x tedensko, da bi se takrat zanj izredno lepo in mikavno pripravila. In želim si, da bi prišla potem v najino posteljo – utrujena in potešena.

Vse to je moj tip, zato ne rabim hodit drugam da bi bila potešena in utrujena. Ker jaz zanj predstavljam sanjsko žensko tudi on ne razmišlja o drugih. Če pa kdaj bo, se pa prvič ko bo šel k drugi k meni sigurno ne bo vrnil več in lahko kar tam ostane za vedno.

Eni smo pač staromodni.

Hej, samo fantaziramo! 🙂

Midva sva eden drugemu najboljsa :-)) zato nihce ne cuti potrebe po menjavanju. Naceloma se s tem tudi ne bi strinjala, ker bi se pocutila prevarano. Mogoce bi bila situacija obratna, ce npr. ne bi bila sposobna.

ja… fantazija… vidim da zadnje cajte bol slabo spremlam, šele zdaj sem odkril ta post :-)))))

Se spomnite tistega filma z Demi Moore, ko jo je tip prodal za en al 2 milijona? Mene je zadeva v fantazijah precej vznemirila in se tu strinjam s kren-om.

S takratno punco sva se pa na film precej presmejala in prišla do zaključka, da midva že ne bi kupovala delfina… Če je bil seks dober, nič narobe, dva milijončka pa tud prav prideta, da jih skupaj zapraviva :-))))

Sicer je šlo pa samo za eno noč :-)))

privoščila bi mu kolc po glavi

To se mi pa čudno zdi od tebe, da rečeš, da si želiš da pride žena v posteljo utrujena in potešena. A to pomeni, da ne moreš več? vedel sem da si že v letih ampak tolk pa spet ne! In sedaj želiš da drugi to opravijo najmanj enkrat tedensko???

Hmmm sem mislil, da imaš ti vse te lastnosti moškega (mišičast, vzdržljiv, nenasiten, s ta pravim orodjem…), ko si bil vedno poln hvale po raznih temah :)))

Razočaral si me kren…

Haha, saj vse te lastnosti tudi imam. Ampak zakaj nebe fantaziral o še večjih lastnostih? Tako nekako se mi zdi, da se nekateri bojijo svoje lastne fantazije; beri “sence” 🙂

Maš prov. Saj če zdaj ponovno preberem res ni razloga , da bi mene karkoli motilo.

Zakaj sem že zmešana?

A pol sam fantaziramo?
Ja seveda ma vsak take želje. Nekateri pa to res počnejo.

ok 🙂 Naj ostane pri temu a ne?!

Hahahahhaahahahahahahhaha 🙂

Sej jaz te razumem, kaj si hotel povedati, sam napisal si tko, kot da bi za ženo potreboval stalnega partnerja (najmanj enkrat tedensko).
Moral bi napisati recimo za enkratno izpolnitev želje, da bi te vsi razumeli…

Mene to ne bi motilo, splo pa če bi se zraven pridružil :)))

Midva imava pa tak dogovor: karkoli bi ogrozilo najin odnos, ne pride v poštev… S tem, da to niso moje besede iz njegovih ust ali obratno, pač pa sva ogromno predebatirala in skupaj prišla do takega zaključka.
In noben od naju ne želi biti izločen iz seksa partnerja z nekom tretjim, torej “varanje” ali varanje ne pride v poštev. Sva pa že bila v trojčku in ob priliki bova spet! In to z velikim veseljem in z velikim užitkom!

pa napiši kaj o tem… je kaj ljubosumja, trojček mmž ali mžž…. s prijatelji ali neznanci….

Kup ljudi tu gor pravi, da ima izkušnje s tem, nihče pa ne pove kaj več… Jaz sem svojo izkušnjo povedal… ni bila slaba, sem se pridružil paru… mam pa en občutek, da na tisti par ni prav dobro vplivalo :))))

Ne verjemi vsega vsem! 😉

ja, itak

oj,

kaj pa je narobe če fantaziraš…saj vsi fantaziramo o marsičem…pohvalno, da svoje fantazije poveš na glas oziroma, da se lahko o tem pogovarjaš…

vse pohvale:))

Jaz ne seksam temveč se ljubim, kar pomeni da ne gre zgolj za akt, temveč celoto, ki je izraz nekih globjih občutkov. Sama ne bi mogla iti v posteljo z nekom, če bi me le ščemelo. In tako gledam tudi na partnerja in tu sva enakega mnenja.

blagor se tvoji ženi….

New Report

Close