Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Prižigam sonček

Prižigam sonček

hahah…če bo dober seks , ni problem je lohka zadnji pad !

kaj vse ?

Ma vse, ane, čist vse, ma dej no,
zajček moj, a ne veš, kaj je vse …
ja vse, ane!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ma ja da vem ! hehe….
VEM !
cmoka

………. danes sonček vsem. Zdaj pa jaz
res moram iti, moram, sem se pripopala
sem gori kot žvečilka. Moram iti zdaj,
zdaj pa čisto zares grem, moram greti !!!

Cmokkkkkkkkkkkkaaaaaaaaaaaaaa vsem, vsem,
ki ste tukaj, ki ste bili tukaj in spešl tistih, ki pridete!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

oki grem tudi jaz…
samo bom še nekaj napisala ko ravno teče tema o tem…tukile

Nisem prebivalka gmajnice…sem sosedka…ampak skacem k vam in vem, da zaradi tega ni nič narobe…
In tudi jaz želim vsem nam in drugim, lepo nedeljo, nič zaspano, saj smo ninali, naj bo poskočna, razigrana, ma naj bo taka, kakršno si želimo, potrebujemo.Pa ne pozabimo, da imamo marsikdaj neko stvar, ki nas osrečuje… pred noskom, mi pa jo iščemo vse naokrog…in zaradi tega po nepotrebnem norimo. in……….
Ja sonček je zunaj in jaz sem res skuštrana in to me dela še bolj nagajivo…Jani…delaš kaj za svojo dušco…SonceK dela…za sebe in za druge…in to tako paše…cmoka vsem in pa-pa!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz?

Da, ti !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Je preveč če rečem da sem srečen?

Nikoli ni tega preveč, nikoli ni ničesar, povezanega
z hm, no ja, z ljubeznijo, zaljubljenostjo, srečo, z vsem,
kar človeka dela srečnega, preveč ! Ne, Knight rider –
ljubi K.R., ne, ni preveč. Smeš in lahko rečeš to še
enkrat in potem zna biti celo, da tudi jaz to rečem !?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Končno :-)) Hvala enako!

Ha, ha, ha, kaj končno, a. Ko bi me
sedaj videl, oh, ko bi me sedaj videl,
kako se smejim? Ne veš, kako sem
ta hip dobre volje. Ta tvoj “končno” je
pa res izzvenel tako, kot bi ga čakal leta
in leta. Pravzaprav, čemu pa si namenil
tale “končno”?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Tale K.R.-jev…KONČNO…Mariči…naj ti prišepnem, je namenjen vajini sreči in srečna sem tudi jaz ko vaju berem! Cmoka obema.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ma ne, SončeK? Misliš? Kako lepo!! Kako
čudovito, kako enkratno!!! Ej, eh, full sem out,
hvala ti, saj ne vem, kaj naj ti napišem, res ne
vem. Cmočka tudi tebi.

Ja, tale “končno” veš, me je presunil ………

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Izvedela boš :-))
C**M**O**K**A

Res?? Čisto zares bom kdaj izvedela???
Torej – izvedela bom. Hm, hm, hm. Ja,
če ti tako praviš in če … da, bom počakala,
da izvem !! Ker tale “končno”, Knight rider,
je pa čisto in zares “intriganten”… in mislim,
da se izplača počakati na obrazložitev …. in
od zdaj dalje …. čakam.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, še nekaj: zdaj imava pa midva res
SKRIVNOST, kajneda? Skrivnost …. oja,
zdaj jo pa imava, to in še eno ……………..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close