Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Priznam, da jo varam

Priznam, da jo varam

Doma imam žensko, ki mi jo marsikateri prijatelj zavida, kar me večkrat tudi opomnijo.  Priznam, tudi sam zgledam dobro, zato se mi ženske dobesedno ponujajo. Z ženo odkrito flirtava z drugimi, vendar ona čez to meje nikoli ne prestopi. Sam žal tega ne morem zatrditi zase. Kot večina moških se ne morem upreti ženskam. Pred nekaj tedni sem na eni izmed zabav okrog prsta vrtel in zavrtel eno bejbo, ki je popolno nasprotje moje žene( beri povprečna , mogoče celo pod mejo) in prijatelja kar ne moreta verjeti, zakaj bi nekdo varal tako osebo? Res je, moja žena žena je lepotica, seksapilna, postavna, pametna, z odlicno službo oba, denarja ne manjka, seksava več kot dovolj, torej nič mi ne manjka, pa vendar me na vsake toliko, zadnje čase kar prevečkrat zamika druga muca. Zakaj je temu tako? Ker enostavno na vsake toliko prija dober seks z drugo osebo.

 

Vse ok. Ti samo tako naprej. Pizdovje je za to na svetu, ne za kaj drugega.

Nič ne skrbi tudi tvoja se drajsa z drugimi.

nova
Uredništvo priporoča

In kaj bi zdaj rad? Da ti ploskamo?

Fcker, povej ji  😂😂😂😂😂😂 Da bo prišla do dobrega. Pa kaj zdej, a te strada? Al pa pejt, da k tiča v hlačah ne znate z modo nositi 🤣😂😂😂, kot se bere tu. Nekateri gej, drugi pa v ženskem mednožju, a je kaj vem iz lune? 😂🙃☺☺☺☺☺

Priznaj njej, ce upas, kaj zdaj tukaj jokas..

 

Odgovor na objavo uporabnika
James Bond 007, 23.08.2022 ob 23:44

Doma imam žensko, ki mi jo marsikateri prijatelj zavida, kar me večkrat tudi opomnijo.  Priznam, tudi sam zgledam dobro, zato se mi ženske dobesedno ponujajo. Z ženo odkrito flirtava z drugimi, vendar ona čez to meje nikoli ne prestopi. Sam žal tega ne morem zatrditi zase. Kot večina moških se ne morem upreti ženskam. Pred nekaj tedni sem na eni izmed zabav okrog prsta vrtel in zavrtel eno bejbo, ki je popolno nasprotje moje žene( beri povprečna , mogoče celo pod mejo) in prijatelja kar ne moreta verjeti, zakaj bi nekdo varal tako osebo? Res je, moja žena žena je lepotica, seksapilna, postavna, pametna, z odlicno službo oba, denarja ne manjka, seksava več kot dovolj, torej nič mi ne manjka, pa vendar me na vsake toliko, zadnje čase kar prevečkrat zamika druga muca. Zakaj je temu tako? Ker enostavno na vsake toliko prija dober seks z drugo osebo.

 

Boga žena.

Vsakič, ko preberem kaj takega, sem še bolj prepričana v svojo odločitev, da po ločitvi ostanem samska.

Fer bi bilo, da potem od nje ne zahtevaš popolne predanosti/zvestobe. Poveš, da vsake toliko kresneš kakšno drugo in da ji ne boš zameril, če jo bo občasno nasadil drug tip. Pa je zadeva rešena.

Kakšen je smisel tvoje objave?

-Da se pohvališ, da si čeden? (Čeprav navznoter si po opisu sodeč popolno nasprotje čednega).

-Spet več samohvale, da imaš lepo ženo, da redno sexaš, da znaš zapeljati druge ženske itd.? (To smrdi malo po narcizmu).

-Da priznaš slaba dejanja? (Jih opravičuješ z izgovorom, da taki smo moški, čeprav ste zgolj določeni taki.).

Nisi me impresioniral, najbolj se mi smili tvoja žena in otroci. Še posebno otroci. Da imaš tak vzor za očeta…

 

S tabo je nekaj resno narobe. Predlagam obisk psihoterapevta.

Odgovor na objavo uporabnika
😮‍💨👍, 25.08.2022 ob 11:23

Kakšen je smisel tvoje objave?

-Da se pohvališ, da si čeden? (Čeprav navznoter si po opisu sodeč popolno nasprotje čednega).

-Spet več samohvale, da imaš lepo ženo, da redno sexaš, da znaš zapeljati druge ženske itd.? (To smrdi malo po narcizmu).

-Da priznaš slaba dejanja? (Jih opravičuješ z izgovorom, da taki smo moški, čeprav ste zgolj določeni taki.).

Nisi me impresioniral, najbolj se mi smili tvoja žena in otroci. Še posebno otroci. Da imaš tak vzor za očeta…

 

– Čim več klikov?

Stari polonoma ista zgodba doma huda zenska dnarja dovolj dobro zgledam mikajo me zenske ki rade fukajo z vecimi moskimi med njimi so tudi Africani.

 

Ta tvoja žena,  čeprav je, kot praviš lepa,  ni normalna, če se ti lahko fukaš okoli še z drugimi. Pametna ženska si tega nebi dovolila,  še manj pa bi bila tako trapasta,  da tega nebi vedela. Torej,  imaš navadno trapo.

Končalo se bo,  ko ji boš prinesel kašno spolno bolezen!

To je čisto normalno. Moški pač rabimo več kot eno luliko. Tudi če imaš doma zelo dober dunajski zrezek, včasih zapaše kakšna jota, drugič pa pad thai.

Pri ženskah je to čisto drugače. Ker moški seksamo iz strasti, ženske pa iz ljubezni, lojalnosti, koristi ali pa žlehtnobe.

In pametne ženske to razumejo. Imajo srečno družinsko življenje in moža preveč ne sprašujejo, kam gre, kdaj pride nazaj… pa to.

Pač razumejo moško naravo in da jo ima še vedno rad. Zgolj pri rekreaciji rabi malo svobode.

Na nek način je to prekletstvo. Ti plačujes grehe nekoga od tvojih prednikov in kot očitno jih boš odplačal. To se razume tako da se lahko to imenuje kurbirska kri prinesena na svet. Zagotovo je bil nekdo v sorodstvu lahko tudi daljnem na las podoben v dejanjih tebi. Pri takih tipih kot si ti vedno najebe tisti poleg, to pa je žena in otroci. Nekatere se s tem sprijaznijo z gorčino v duši in notranjim nemirom ki ga tak trol povzroči. Kakšna pa je tvoja pa ne vem. Lepa praviš da je, dobro službo ima, denar…. kar pomeni da lahko ti precej izgubiš, problem je pri tisti ženski ki je odvisna od vsakega moževega evra . Taka bo ostala zaradi preživetja in imetja, ne zaradi trola kar troli ponavadi mislite .

Če ona počne isto, ni panike. Oz. ne popizdiš zaradi ljubosumja z mislijo na to. Je pa lepo imeti odprt in odkrit odnos, da ni neprijetnih presenečenj, npr. SPB.

Tole kar opisujes je ena čisto navadna odvisnost v katero zapadas. Lahko si lep na zunaj, na znotraj imaš pa veliko za popucat. Saj vsem zapase kakšna sprememba. Slabiči se pa tudi vdajo – močni karakterji, na katere se lahko žene zanesemo pa ne. Če bi bila jaz tvoja žena bi ne bilo sram, da sem si za partnerja izbrala takšnega slabiča. No, naslednji korak bi pa seveda bil zamenjava.

SPB je lahko problem, ki pa se ga da imeti pod kontrolo, če vse ženske redno hodijo k ginekologom in imajo vse hkrati svoje lulike zdravstveno neoporečne.

Ker one so odgovorne druga za drugo! Povsem normalno pa je, da mi tipi pač prenašamo vzorčke mikroflore iz ene lulike na drugo.

In….. kaj točno hočeš povedati z to objavo? Da nisi zmožen zadrževati hormonov? 😂 čestitke, obnašaš se kot najstnik

Vredi si…normalen!

Drugi vse pod krinko, ti vsaj piznaš…

en je nekoč napisal.. Ded ni Vse v lepoti!!!

Odgovor na objavo uporabnika
Gvarana, 25.08.2022 ob 13:30

In….. kaj točno hočeš povedati z to objavo? Da nisi zmožen zadrževati hormonov? 😂 čestitke, obnašaš se kot najstnik

Zakaj najstnik? Jebote?

Komu ne paše na vsake nekaj let nov fix?

ali je s tabo kaj narobe?

Zvestoba do groba…v katem stoletju je to bilo? Nikoli!

 

pa sej je napisal kako imata dogovorjeno z ženo.. Samo je fora v tem, da je ženi dosti že spogledavanje, torej flirt in sex na suho, skratka bolj ženska klasika. Pri njemu pa pač konkretna akcija v stilu ni zajebancije, hočem te..

Če je opis resničen, avtorja razumem.., če ne je pa tud zajebancija dobra, boljša kot odpirat homo  teme in od s(d)s kletne greznice trolov….

New Report

Close