Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Priznam, da jo varam

Priznam, da jo varam

Se strinjam z napisanim…beri: ženske zaradi denarja dons zamežijo na eno oko…win-win v tem primeru. oba izgubita-očitno noben noče, tale model se pa tolaž, da njegova ne prestopi meje😎

Na nek način je to prekletstvo. Ti plačujes grehe nekoga od tvojih prednikov in kot očitno jih boš odplačal. To se razume tako da se lahko to imenuje kurbirska kri prinesena na svet. Zagotovo je bil nekdo v sorodstvu lahko tudi daljnem na las podoben v dejanjih tebi. Pri takih tipih kot si ti vedno najebe tisti poleg, to pa je žena in otroci. Nekatere se s tem sprijaznijo z gorčino v duši in notranjim nemirom ki ga tak trol povzroči. Kakšna pa je tvoja pa ne vem. Lepa praviš da je, dobro službo ima, denar…. kar pomeni da lahko ti precej izgubiš, problem je pri tisti ženski ki je odvisna od vsakega moževega evra . OČITNO JE NJEJ TKO FAJN, VAK VE KDAJ NAS PARTNER VARA-VSAKA!

Taka bo ostala zaradi preživetja in imetja, ne zaradi trola kar troli ponavadi mislite .TOČNO TAKO-JEBE SE NJEJ ZA TA MODEL

Odgovor na objavo uporabnika
soft, 25.08.2022 ob 11:08

Odgovor na objavo uporabnika
James Bond 007, 23.08.2022 ob 23:44

Doma imam žensko, ki mi jo marsikateri prijatelj zavida, kar me večkrat tudi opomnijo.  Priznam, tudi sam zgledam dobro, zato se mi ženske dobesedno ponujajo. Z ženo odkrito flirtava z drugimi, vendar ona čez to meje nikoli ne prestopi. Sam žal tega ne morem zatrditi zase. Kot večina moških se ne morem upreti ženskam. Pred nekaj tedni sem na eni izmed zabav okrog prsta vrtel in zavrtel eno bejbo, ki je popolno nasprotje moje žene( beri povprečna , mogoče celo pod mejo) in prijatelja kar ne moreta verjeti, zakaj bi nekdo varal tako osebo? Res je, moja žena žena je lepotica, seksapilna, postavna, pametna, z odlicno službo oba, denarja ne manjka, seksava več kot dovolj, torej nič mi ne manjka, pa vendar me na vsake toliko, zadnje čase kar prevečkrat zamika druga muca. Zakaj je temu tako? Ker enostavno na vsake toliko prija dober seks z drugo osebo.

 

Boga žena.

Boga žena? Zakaj ? če ne strada-če jo popedina, če je baba tiho…komu lepše.

Odgovor na objavo uporabnika
Gvarana, 25.08.2022 ob 13:30

In….. kaj točno hočeš povedati z to objavo? Da nisi zmožen zadrževati hormonov? 😂 čestitke, obnašaš se kot najstnik

Ja… Ne more zadržat… ali pa noče. V vsakem primeru ne človek za zakon oz stalen odnos.

nova
Uredništvo priporoča

Prijatelja vesta? Bravo majster. Kmal bo tvoja zvedla. Če se že špilaš te igre, drugič rajši ne povej nobenem. Aja, moraš, ker si ego filaš pred kolegi…

Odgovor na objavo uporabnika
Tita713, 25.08.2022 ob 15:03

Prijatelja vesta? Bravo majster. Kmal bo tvoja zvedla. Če se že špilaš te igre, drugič rajši ne povej nobenem. Aja, moraš, ker si ego filaš pred kolegi…

Kaj je to novga’, vedno nekdo nekaj Ve.

Ta model, niti ne skriva tega!

Odgovor na objavo uporabnika
janez584, 25.08.2022 ob 14:50

Boga žena? Zakaj ? če ne strada-če jo popedina, če je baba tiho…komu lepše.

Ma te prosim. To ni noben zakon. Sploh ne vem zakaj taki ne ostanejo samski ali fwb pa je.

Normalnemu, zdravemu moškemu je ena ženska dovolj. Prav tako ženski. Vse ostalo so ljudje, ki se nekaj na silo poročajo zaradi drugih, ne zato ker bi želeli biti zvesti eni in edini.  Kr neki.

During ongoing events or campaigns, new splash pages for Saint Quartz summoning might be available. The Servants and Craft Essences available for any of these summoning rates may vary.

 

Take on the difficulties of distinctive Hill Climb Racing PC locations with a variety of vehicles. To upgrade your vehicle and travel farther, collect coins and earn bonuses for daring stunts. Watch out though – Bill’s stout neck is not what it used to be when he was a kid!

lepa zenska nebi dopustila da bi ti flirtal z drugimi se prevec cenijo to je prvo

vprasanje ce je lepa lahko ti in ostali nimate okusa

lepota je relativna stvar

 

sprasevat tuki gor za nasvet bos pa dobil odgovor od kurbirjev in grdih tipov ker v vecini varajo taki s slabo samopodobo

adio

In kaksen je namen tvoje zgodbe da pokazes da si samovsecen idiot upam da ti tvoja tudi na drugi strani  nabija roge pa obisk psihiatra ti ne bi skodil

..fajn to…saj veš tisto: na smrtni postelji obžaluješ tisto, cesar nisi storil, ne kar si…(tako pravijo)…

Drugace se pa bereš bolj kot ne da si zdolgočasen, manjka ti, ocitno, nekaj globjega v življenju (in, ne, niso to muce..;))

Ja super ane…

.. 🤮

Odgovor na objavo uporabnika
Vidalli, 25.08.2022 ob 12:40

To je čisto normalno. Moški pač rabimo več kot eno luliko. Tudi če imaš doma zelo dober dunajski zrezek, včasih zapaše kakšna jota, drugič pa pad thai.

Pri ženskah je to čisto drugače. Ker moški seksamo iz strasti, ženske pa iz ljubezni, lojalnosti, koristi ali pa žlehtnobe.

Haha, ženske nismo nič drugačne od moških kar se potreb tiče, le kdo ti je to nabluzil? Smo pa LJUDJE ne glede ba spol razlicnih potreb, različnih strasti, libida. Malo bolj se pouči, pa si ne meči peska v oči, da imate pač samo moški neke “naravne” gone…

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4826, 26.08.2022 ob 08:14

Haha, ženske nismo nič drugačne od moških kar se potreb tiče, le kdo ti je to nabluzil? Smo pa LJUDJE ne glede ba spol razlicnih potreb, različnih strasti, libida. Malo bolj se pouči, pa si ne meči peska v oči, da imate pač samo moški neke “naravne” gone…

pusti jih, naj hodijo po svetu misleč, da me pa tega ne počnemo. imamo vsaj mir in nismo pod drobnogledom 😀

Sem ženska in avtorja popolnoma razumem.

 

Možakar je napisal, da je zdolhočasen do te mere,  da mu padajo standardi.

nihče ni lastnina od nikogar.

S samim sexom kot fizična aktivnost ni nič narobe. Seveda, da to ostane skrivnost obeh vpletenih. To je podobno kot v fitnesu s fitnes napravami. Sex je dobrodejna fizična aktivnost. Marsikateri moški in tudi ženska nima nič proti, če se partner da dol samo zaradi sexa, še celo več, nekatere celo vzburja misel na to, da je bil njen partner ali partnerica aktivna z drugim, s tem se bo večina strinjala razen kakšnih  krščansko ortodoksnih osebkov. Bolje, da se imamo radi kot, da smo med  skregani in sprti med seboj.  Vsak naj živi kot je za njega najboljše… Seveda se tisti, ki imajo svojega partnerja za neodtujivo lastnino s tem ne bojo strinjali.

Vsega v izobilju, samo ljubezni in spoštovanja pa ni

Zato ker si nedorasel svoji moskosti. Ranjen, nesamozavesten kurco otepac, ki rabi potrditev. Pejd na terapijo, hipnoza, regresija ipd.

Hvala, ker si delil z nami.

Najbolj smešna mi je ta samozavest glede tega, da žena nikoli ne prestopi meje flirtanja. Mater, si naiven.

In vi resno verjamete tej zgodbici….kaj bi tak dec sploh delal na tem forumu?   ..napisala jo je nedojebana zenska…

Pismen pač nisi kaj prida. Prej nakladač…

 

Dokler ne izgubiš tisto kar imaš, ne ceniš.

 

Očitno imaš komplekse, da moraš seksati z nekimi lajdrami izpod nivoja. Tipično za frustrirane moške.  Sicer pa tudi tvoja žena ni ravno med najboljšimi, če ji ni nič jasno in … če je s tabo. Meni se zdiš dokaj zmeden in napet. Zlovešči najstnik.

New Report

Close