Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Priznam, da jo varam

Priznam, da jo varam

Tip samovsecen. Zapomni si karma je kurba. Vse se vrne. Da ne boš presenečen s kakšnim te žena vara, hm…boljšim , lepšim, mlajšim,bolj fit, pametnejšim,z večjim, bolj vzdrzljivim, bogatejšim od tebe,ti si se zadovoljil s povprečjem. Jebat ga,resnica boli. In tvoji ženi to privoščim…res iz ❤️

Odgovor na objavo uporabnika
James Bond 007, 23.08.2022 ob 23:44

Doma imam žensko, ki mi jo marsikateri prijatelj zavida, kar me večkrat tudi opomnijo.  Priznam, tudi sam zgledam dobro, zato se mi ženske dobesedno ponujajo. Z ženo odkrito flirtava z drugimi, vendar ona čez to meje nikoli ne prestopi. Sam žal tega ne morem zatrditi zase. Kot večina moških se ne morem upreti ženskam. Pred nekaj tedni sem na eni izmed zabav okrog prsta vrtel in zavrtel eno bejbo, ki je popolno nasprotje moje žene( beri povprečna , mogoče celo pod mejo) in prijatelja kar ne moreta verjeti, zakaj bi nekdo varal tako osebo? Res je, moja žena žena je lepotica, seksapilna, postavna, pametna, z odlicno službo oba, denarja ne manjka, seksava več kot dovolj, torej nič mi ne manjka, pa vendar me na vsake toliko, zadnje čase kar prevečkrat zamika druga muca. Zakaj je temu tako? Ker enostavno na vsake toliko prija dober seks z drugo osebo.

 

Misliš da ona ne… obožujem tvojo ženo..je res lepa in seksi….sam velik mladih bolj dobro seksa….je pa res da ji paše velik od mojega prijatelja, ki jo vsake tolk skupaj

Dobra za fasado, za nabijanje ega, čutiš do nje pa nič. Zate je vsaka dobra ni razlike.

nova
Uredništvo priporoča

Možje dragi, pri naš ženah je zadeva popolnoma enaka. Ni ga čez občasno spremembo (vi ste pa itak tako zaverovani vase, da tega sploh ne opazite). Vsi se imamo lepo.

Tvoja ti je že kdaj nabila rogece, ti luzerčk si pa eno ujagal pa ti je to komaj druga v lajfu. Hvalijo se tle gor samo bete, pa še to nisi …ti.

ka pa ko te bo zasrbela češplja🤣

👏👏👏

Rekla bi samo lepe sanje še naprej. Brez skrbi, da tvoja žena govori enako kot ti, hahaha. Vse se plača vse se plača.

Ja, ljudje se igrati z najdragocenejšim, kar imate … Zakaj pa ne, a ne? Pač nič ne daš na moralo in poštenost. To si ti. Ti moraš vsak večer zaspati s sabo, ne mi. Posledice, če se razve, boš tudi ti nosil, ne mi. Kaj naj potem s temi tvojimi podatki?!

New Report

Close