Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Priznam, necepljene imam za bedake

Priznam, necepljene imam za bedake

V Sloveniji je pač bedakov malo več, kot recimo na Danskem. To, če polovica tuli, da je zemlja ravna, še ne pomeni, da je res ravna. In ne, meni anticepilno mnenje ni “enakovredno” mnenju, ki zagovarja cepljenje. tudi otrok, ki ima downom sindrom, verjetno misli, da je 2 plus 2 šest, ampak on za svoje težave vsaj ni sam kriv.

Pa kako so skakali, ko se je reklo, da so anti manj izobrazeni

Ko gledas objave niti ena ni nitiiii mali priblizek neke spodobne slovenscine

Odgovor na objavo uporabnika
Ojaja, 12.11.2021 ob 17:12

Pa kako so skakali, ko se je reklo, da so anti manj izobrazeni

Ko gledas objave niti ena ni nitiiii mali priblizek neke spodobne slovenscine

 

Tvoje je? Drugače, mene res zanima, od kje je prišlo to povezovanje: nasprotovanje cepljenju = ravna zemlja?

Ne vem , če nujno manj izobraženi; vsekakor pa jim manjka občutka za družbeno odgovornost in solidarnost. Oni ne razumejo, da bodo zato, ker nam bolniške postelje filajo kovid bolniki, v končni fazi oni sami kasneje kasneje prišli na vrsto za pomembno operacijo. Vse samo jaz jaz, kot razvajeni otroci. Njih zanima samo, da bo čimmanj omejitev. Zagotovo gre za v veliki meri osamljene ljudi, ki se v tej anti gonji čutijo povezane.

Za ojaja.

Delimo jih na kretene, debile in idiote.

Res so ponavadi cudaki in vecinoma manj izobrazeni. Frizerke si najbolj znane po anticepilstvu…vecina ima tudi psihicne tezave.

Odgovor na objavo uporabnika
vatikanske ječe, 12.11.2021 ob 17:20

Ne vem , če nujno manj izobraženi; vsekakor pa jim manjka občutka za družbeno odgovornost in solidarnost. Oni ne razumejo, da bodo zato, ker nam bolniške postelje filajo kovid bolniki, v končni fazi oni sami kasneje kasneje prišli na vrsto za pomembno operacijo. Vse samo jaz jaz, kot razvajeni otroci. Njih zanima samo, da bo čimmanj omejitev. Zagotovo gre za v veliki meri osamljene ljudi, ki se v tej anti gonji čutijo povezane.

Kdo pa na Danskem fila bolnisnicne postelje?

 

To, da nase zdravstvo ne sfolga 0.05% drzavljanov, ki so izredno zboleli, je katastrofa od zdravstva!

Za zdravstveni sisitem pa vemo, kdo ga vodi in kdo je odgovoren!

Odgovor na objavo uporabnika
noja13, 12.11.2021 ob 17:20

Tvoje je? Drugače, mene res zanima, od kje je prišlo to povezovanje: nasprotovanje cepljenju = ravna zemlja?

Ja ampak res, od kje jim to? Kar nekaj nabijejo in pišejo pa sploh ne vejo kaj in zakaj. Tukaj se vidi vsa debilnost možganopralcev.

ne vedo, da človek ve, da se vsakdo sam najbolje opiše. Srečen je lahko bedak, ki se ne zaveda, da se ga da prebrat. Skromnost, ki jo premorejo nekateri, kako jim jo zavidam. Radost njihovih src, življenj, je dovolj samo en necepljen. O tej njihovi sreči, radosti, je možno tukaj brati.

Odgovor na objavo uporabnika
Zelo smešno, 12.11.2021 ob 17:54

Ja ampak res, od kje jim to? Kar nekaj nabijejo in pišejo pa sploh ne vejo kaj in zakaj. Tukaj se vidi vsa debilnost možganopralcev.

Kako pa drugače opisati vaše fantazije in fantazme?

Kar uzivajte v svojih prepricanjih dokler se lahko. Pametni med vami ze raziskujejo detox protokole.

Odgovor na objavo uporabnika
me zanima622, 12.11.2021 ob 17:47

Kdo pa na Danskem fila bolnisnicne postelje?

 

To, da nase zdravstvo ne sfolga 0.05% drzavljanov, ki so izredno zboleli, je katastrofa od zdravstva!

Za zdravstveni sisitem pa vemo, kdo ga vodi in kdo je odgovoren!

Kaj tebe briga danska in njeno zdravstvo?

A ti razumeš, da si odvisno od slovenskega zdravstva? Si sposobno razumeti, da če intenzivne enote filajo kovid bolniki, ostane manj prostora za ostale, ki bi tudi potrebovali intenzivno obravnavo?

naivnost cepljenih je brezmejna, absurd cepljenih neskoncen, privid nesmrtnosti v steklenicki cepiva….kdor se cepi ta ne bo umrl…verska dogma za cepljene tepce hehe

osebno nimam o cepljenih in o necepljenih nobenega mnenja ker sem nad tako debilno delitvijo ki vam jo servirajo puklasti psihopat ter laznivi mediji, pa vseeno je neizpodbitno dejstvo da so cepljeni bistveno bolj vodljivii in pidvrzeni manipulaciji, skratka vodljiva creda…olajsanje je ne imeti opravka z podrejeniminosebki

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

.

 

.

 

.

.

.

.

.

 

 

.

.

.

.

 

.

.

.

.

.

.

 

Tudi mene to zanima.

Vem, kake oblike je naš planet, ne verjamem v čipe ali parazite v cepivih, ne v 5G nevarnost v povezavi s cepivi in podobno sranje.

Izobražena sem solidno, imam diplomo in zahtevno službo.

Ampak – poznam tudi postopke razvoja in potrjevanja zdravil in cepiv in tudi za dolgoročne morebitne stranske učinke le-teh sem že slišala.

In za ta cepiva še niso znani. Domnevajo, da jih ne no, a dejstvo je, da so MRNA cepiva zdaj prvič uporabljana na ljudeh.

 

Ker so njihovi argumenti in razlogi proti cepljenju na približno isti intelektualni ravni, kot argumenti za ravno zemljo.

Saj veš “že zdrava pameti ti pove…”

No, pa je zopet en ječar za večerjo zaslužil.

Sedaj pa pred Noro TV in pogledat kaj je novega, kdo vam laže.

Kmalu boste imeli priložnost na volitvah izkazati svojo voljo. Težava bo, ker bo glasov manj, kot je glasnikov po različnih forumih.

Tudi vam domači jezik ne gre ravno dobro izpod prstov- pa tolikokrat cepleni ste/v glavo/, da vam že zelo škodi.

Pa lep vikend. Če se boste še zelo trudili, boste morda še košček potičke zaslužili.

dejstvo je da si cepiva zanic in ne delujejo, to je vse…bolje se izigniti zanic robi ….nisem tako bogat da bi sprejemal ceneno robo hehe

Odgovor na objavo uporabnika
Jahno, 12.11.2021 ob 19:40

Ker so njihovi argumenti in razlogi proti cepljenju na približno isti intelektualni ravni, kot argumenti za ravno zemljo.

Saj veš “že zdrava pameti ti pove…”

ne seri s poceni patronatom….cepiva so zanic in ne delujejo kaj bi ss rad?

Jz zato, sm že pisal kle:

Prebolel, 18h. Partnerka 4h,

99, 6! Letna babica tudi, sicer je bla malo požrta ene 4 dni, ampak je.

1.hčera, ni znakov, 2., Prebavne motnje ca 3 dni.

Toliko o uuuuu koroni pr nas.uuuu

Nisem vpijoči anticepilc, pač, odločitev je stvar posameznika, nobenga ne posiljujem s svojim mnenjem.

Drugo, cepivo ni dokončno” a testirano”.

Najbl me je pa to: 1 odmerk je fajzer, 2gi bi bil pa moderna, je fajzerja zmanjkal…

A zdej bomo pa kr mešal mal prosto po Prešernu….

Isto, k bi na pouliuretan temelj dal nitro zaključni sloj laka, se bosta zgrizla…

Tko da fajem z moje strani zaenkrat NE cepljenju.

Jaz nimam avtomatsko vseh necepljenih za bedake.  Morda pa imam res večino za bedake, sploh pa tiste, ki zraven še padajo na neke teorije zarote. Nimam pa za bedaka nekoga, ki se drži zase in se ne druži veliko, če se ne cepi. Enako tudi nimam za bedaka mladega človeka, ki se ne cepi, ker številke kažejo, da je za mlade skoraj brezveze. Še vedno menim, da je bolje bit cepljen kot ne (in tudi sem), ampak histerije pa tudi ni treba zganjat, ne cepilske, še manj pa anticepilske.

Odgovor na objavo uporabnika
nimam avtomatsko, 13.11.2021 ob 04:07

Jaz nimam avtomatsko vseh necepljenih za bedake.  Morda pa imam res večino za bedake, sploh pa tiste, ki zraven še padajo na neke teorije zarote. Nimam pa za bedaka nekoga, ki se drži zase in se ne druži veliko, če se ne cepi. Enako tudi nimam za bedaka mladega človeka, ki se ne cepi, ker številke kažejo, da je za mlade skoraj brezveze. Še vedno menim, da je bolje bit cepljen kot ne (in tudi sem), ampak histerije pa tudi ni treba zganjat, ne cepilske, še manj pa anticepilske.

Vse “teorije zarote”se uresničujejo pa tudi sam nisem verjel vanje.

New Report

Close