Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Priznam, necepljene imam za bedake

Priznam, necepljene imam za bedake

Odgovor na objavo uporabnika
vatikanske ječe, 12.11.2021 ob 17:11

V Sloveniji je pač bedakov malo več, kot recimo na Danskem. To, če polovica tuli, da je zemlja ravna, še ne pomeni, da je res ravna. In ne, meni anticepilno mnenje ni “enakovredno” mnenju, ki zagovarja cepljenje. tudi otrok, ki ima downom sindrom, verjetno misli, da je 2 plus 2 šest, ampak on za svoje težave vsaj ni sam kriv.

Sama sem cepljena. Zaradi prisile. Ne zaradi zdravja. Do danes sem prebolela prehlad zelo enostavno. Po cepljenu sem imela prehlad v tezji obliki 3 dni me je mocno drzalo, nikoli v zivljenju se tako. In NE ni bil covid. Se vedno obstajajo prehladi, gripe, viroze. Krivo je cepljene.

Cepili smo se in? In ce se ne bomo cepili s 3 dozo. Cepljene ne bo veljalo vec. Nato bo sledila 4 doza. Ce se ne bos cepil 4. Prve tri doze ne bodo veljale vec. Kolikokrat se bomo mogli? Se in se!

Cepila sem se zaradi prisile, kot sem ze omenila. Da se ne testiram v sluzbi. Testiranje mi je povzrocilo glavobol, tudi krvavenje. In kaj zdaj, ko sem se cepila. Ponovno testiranje na 48 ur in naj se cepim se? Nikoli vec!

Odpoved sem prisiljena dat, da bom jaz krvavela iz nosnice, imela hude glavobole zaradi testiranja, zato da nekdo na ta racun bogati. Ne. Ga ni denarja se posebno ne minimalna placa pravzaprav dodajanje do minimalne place.

S tvojimi komentarji že vrsto let dokazuješ, da si ostareli bedak.

Sam, brez partnerke, brez otrok, brez sihta in tako zelo si  presran od covida. Takim js rečem mehkuzci.

Odgovor na objavo uporabnika
Nikoli nisi spisal nič pametnega, 13.11.2021 ob 05:57

S tvojimi komentarji že vrsto let dokazuješ, da si ostareli bedak.

Sam, brez partnerke, brez otrok, brez sihta in tako zelo si  presran od covida. Takim js rečem mehkuzci.

Jasno za

Vatikanske ječe ali po starem, general glanzkopf.

Ce poslusas njihove govore, o cipih, antenah,,,,,, ti je jasno, da ti ljudje niso normalni. Poslusaj kaksen govor na protestih- vcasih res mislis, da ima norisnica sportni dan.

se strinjam z tabo avtor posta. Toliko bedakov kot ima ta mala pod Alpska državica jih nima nobena druga. Največ jih pa živi v najlepšem mestu na svetu.

Je zinila ena zadnjič, sem šla po tretjo dozo kr se bojim respiratorja. Ov ženska s čikom v ustih. A kemoterapije se pa ne bojiš, še na škatli te opozarjajo vsak dan.

Meni je pa iskreno vseeno ..cepljen,necepljen.. tudi ljudi tega ne sprašujem, če nismo v tesnih stikih, da tema nekako na to nanese.

Ne razumem pa, kako lahko povezujete izraz “anticepilec” s tem kar se zdaj dogaja.

Vsi moji otroci so redno cepljeni po programu. S cepivom za covid pa jih ne bi cepila, tudi sebe ne. Še vsaj naslednjih 10 let ne, dokler se ne ugotovijo tudi dolgoročne posledice cepiva. Nezaupanje v TO ENO cepivo ni enako anticepilcu.

Najprej se izobrazite, potem pa odpirajte teme, ker sami sebe sramotite.

Odgovor na objavo uporabnika
Blabla123, 13.11.2021 ob 06:43

Meni je pa iskreno vseeno ..cepljen,necepljen.. tudi ljudi tega ne sprašujem, če nismo v tesnih stikih, da tema nekako na to nanese.

Ne razumem pa, kako lahko povezujete izraz “anticepilec” s tem kar se zdaj dogaja.

Vsi moji otroci so redno cepljeni po programu. S cepivom za covid pa jih ne bi cepila, tudi sebe ne. Še vsaj naslednjih 10 let ne, dokler se ne ugotovijo tudi dolgoročne posledice cepiva. Nezaupanje v TO ENO cepivo ni enako anticepilcu.

Najprej se izobrazite, potem pa odpirajte teme, ker sami sebe sramotite.

Ja ampak veš, tako je lažje  širiti, sovraštvo in nestrpnost. Vemo cilj koga je to.

 

… samo povem…

180 visoko izobrazenih strokovnjakov laboratorija v Santa Fe, ZDA, ni hotelo sprejeti prisilnega cepljenja. Cemu?

Sedaj ze dokazana resnica, da je pilot Delta Airlines umrl za posledicami cepiva kar med leto.

Southwest, ena vecjih ameriskih letalskih druzb, je imela zaradi tega velikanske probleme. Cemu?

Administracija ameriskega predsednika je prestavila obvezno cepljenje na Januar. In glejga zlomka, ni administracija, ki prisiljuje delodajalce v cepljenje. OSHA, navecja organizacija na svetu za varstvo pri delu je njih orodje. Cemu?

In se malo smetane: OSHA, organizacija, ki je poskrbela za varno delovno mesto, ne bo porocala o stranskih ucinkih cepiva do leta 2025. Cemu?

Torej gospodje zarotniki, ne cepilci pac pa zarotniki, a mi morda lahko razlozite vase vam videnje?

Tole sem nastel, ket tako nesramno podcenjujete slovenske ljudi.

Mah cajt je zas kofe….

Meni so pa samo pokazali svoj pravi obraz in na ta račun sem izgubila kvazi prijatelje, prijateljice, saj so se spravili na oseben nivo. Nič hudega, bolje en dober prijatelj, kot milijon slabih.

Pa ni nas delila nobena vlada, samo zloba in sovraštvo do sočloveka, ki bi rad nekaj naredil tudi za njihovo dobro. Sem pa na koncu izpadla ovca, govno fašistično,….

Lepo vas prosim, a so to besede ljudi, ki bi radi dobro za naš narod?

Enako kot avtor/ica mislim tudi jaz. In frizerke so katastrofa! Sploh ne bom več hodila k frierju, enkrat letno pa mir.

Še manj kot antivax tuljenje razumem pa zakaj se tako kregajo proti testiranju. No zakaj?

Odgovor na objavo uporabnika
majhna ribica, 13.11.2021 ob 06:59

Meni so pa samo pokazali svoj pravi obraz in na ta račun sem izgubila kvazi prijatelje, prijateljice, saj so se spravili na oseben nivo. Nič hudega, bolje en dober prijatelj, kot milijon slabih.

Pa ni nas delila nobena vlada, samo zloba in sovraštvo do sočloveka, ki bi rad nekaj naredil tudi za njihovo dobro. Sem pa na koncu izpadla ovca, govno fašistično,….

Lepo vas prosim, a so to besede ljudi, ki bi radi dobro za naš narod?

Zanimivo, mene moji prijatelji in tudi sodelavci ne ocenjujejo s cepljena necepljena. Vprašaj se komu si nasedla in kakšna si ti.

Sicer mi levičarska Mladina ni blizu, je pa v predzadnji Mladini Stefančič dobro opisal anticepilce. Osamljeni ljudje brez družbe, ki že leta driblajo teorije, kako je vse proti njim. Korona je za njih samo nov teren, da s ekončno počutijo povezane med sabo, vsaj na internetu.

Necepljeni, walfdorfska šola, vegiji, vegeterianci, socialci ponavadi vse skupaj.

Koga v resnici to briga.? Vsak zivi v svoji kozi, s svojimi tezavami in radostmi. Eni so cepljeni ker so drugi to izsilili od njih, drugi ker se cutijo omejene brez kode, nekaj se jih je cepilo zaradi korone itd.  Kolikor ljudi toliko zgodb.  Kdo se cepi ali ne ni tvoja stvar. Tvoja stvar je samo tisto kar pocnes ti, kar je dobro zate ni nujno dobro za drugega. Vsak se sam na koncu dneva odloci kaj in kako.

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 13.11.2021 ob 08:54

Koga v resnici to briga.? Vsak zivi v svoji kozi, s svojimi tezavami in radostmi. Eni so cepljeni ker so drugi to izsilili od njih, drugi ker se cutijo omejene brez kode, nekaj se jih je cepilo zaradi korone itd.  Kolikor ljudi toliko zgodb.  Kdo se cepi ali ne ni tvoja stvar. Tvoja stvar je samo tisto kar pocnes ti, kar je dobro zate ni nujno dobro za drugega. Vsak se sam na koncu dneva odloci kaj in kako.

Ja je moja stvar, ker necepljenci filajo oddelke intenzivne nege. In zaradi necepljencev je naše zdravstvo na robu kolapsa.

Odgovor na objavo uporabnika
vatikanske ječe, 13.11.2021 ob 08:59

Ja je moja stvar, ker necepljenci filajo oddelke intenzivne nege. In zaradi necepljencev je naše zdravstvo na robu kolapsa.

Zdravstvo je na robu kolapsa ze vec let, ni to od vceraj. Prevec se ukvarjas z intenzivno. A imas namen koncati na intenzivni in te je strah , da ne bo prostora zate ali kaj.?

 

Za mene so največje budale tisti,ki so se cepili zaradi morja in trgovskih centrov. Pa nasploh tisti,ki jih je strašenje medijev pregnalo v cepljenje. Kar nastavljajte ramo vsake tri mesece da vam vbrizgavajo cepivo v fazi preizkušanja in vam bo verjetno  pustilo posledice…Največji prenašapci okužb so prav cepljeni,bolnice se polnijo zaradi vas saj virus širite naokoli ker se ne testirate. Preveč polno cepljenih že poznam,ki so okužili necepljene.

S

S

S

S

S

S

 

 

I

I

I

I

I

I

 

R

R

R

R

R

R

R

 

 

O

O

O

O

O

O

 

 

V

V

V

V

V

V

V

 

 

B

B

B

B

B

B

 

 

U

U

U

U

U

U

U

 

 

R

R

R

R

R

R

R

R

 

 

E

E

E

E

E

E

E

E

E

 

 

 

K

K

K

K

K

K

K

KK

 

 

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

.

 

.

 

.

.

.

 

.

.

.

..

.

.

 

 

.

.

 

.

..

 

.

 

.

.

.

.

 

.

 

.

.

.

.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Še ena žrtev fašizma in debilov.

https://www.odpriteoci.si/post/nenehno-laganje-in-goljufanje-o-domnevno-ne%C5%A1kodljivih-cepljenjih-mu-je-postalo-prevelik-zalogaj?postId=667fb0bc-a35a-425c-b13b-bdb74a563ce0&fbclid=IwAR22SxElirQhVoAFt4KWAcuY3v8NCmsmb15ewnysPSIr5LiJhh1xYeQM98k

Smrt fašizmu.

https://www.facebook.com/politickimagazinsrbije/videos/1208125813017252

JOj avtor, in kaj zdej če sm jst zate, ker sm necepljena, bed.ak? Jah prou  ane. S to tvojo objavo dokazuješ sam to, da si sam še večji bed.ak.

Okol sebe imam par folka, ki je podlegu pritisku in se cepu. Pa se NOBEN od njih ni cepu zarad zdravja al odgovornosti do drugih, ampak VSI zarad kao svobode. Ja, so moji frendi in frendice, tud kdo od žlahte med njimi, pa VSI vedo, da so zame zato ovce, hlapci…kar tud sami priznajo, pa se vseen nismo nikol zarad tega ker oni so cepljeni, ostali pač nismo, spričkal. Se čist normaln družmo naprej. Tud zanimiv, VSI trdijo, da na 3 dozo ne gredo. Hm, bomo vidl, če ne prej, ko bo to potrdilo, ki ga imajo poteklo in bo spet treba prit do “svobode”.

 

 

K

K

K

K

K

K

K

K

 

 

 

R

R

R

R

R

R

R

 

 

 

E

E

E

E

E

E

 

 

T

T

T

T

T

T

T

 

 

E

E

E

E

E

 

 

 

N

N

N

N

N

N

N

 

 

 

 

.

 

.

 

.

.

 

.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

.

.

..

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

.

..

 

.

.

..

.

.

.

 

.

..

.

 

 

 

 

 

M

,

,

,

,,

,

,

,

,K

 

,,

 

,

 

,,

 

,,

,

,

,

,

,

 

,

,

,

,

,

,

,

,

,

,

 

,

,

,

 

Odgovor na objavo uporabnika
noja13, 12.11.2021 ob 17:20

Odgovor na objavo uporabnika
Ojaja, 12.11.2021 ob 17:12

Pa kako so skakali, ko se je reklo, da so anti manj izobrazeni

Ko gledas objave niti ena ni nitiiii mali priblizek neke spodobne slovenscine

Tvoje je? Drugače, mene res zanima, od kje je prišlo to povezovanje: nasprotovanje cepljenju = ravna zemlja?

Tak sklep je le odraz inteligence tistega ki je to zapisal oz. tako razmišlja.

Odgovor na objavo uporabnika
Tudi mene, 12.11.2021 ob 19:36

Tudi mene to zanima.

Vem, kake oblike je naš planet, ne verjamem v čipe ali parazite v cepivih, ne v 5G nevarnost v povezavi s cepivi in podobno sranje.

Izobražena sem solidno, imam diplomo in zahtevno službo.

Ampak – poznam tudi postopke razvoja in potrjevanja zdravil in cepiv in tudi za dolgoročne morebitne stranske učinke le-teh sem že slišala.

In za ta cepiva še niso znani. Domnevajo, da jih ne no, a dejstvo je, da so MRNA cepiva zdaj prvič uporabljana na ljudeh.

 

A da jih poznaš? Postopke mislim!

Potem mi pa prosim razloži načelo na katerem temelji panakrus in devo!

New Report

Close