Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Priznam, necepljene imam za bedake

Priznam, necepljene imam za bedake

 

Hecno je ko eni mislijo, da če je nekdo cepljen, da te ne more okužit in da na osnovi tega spuščajo vstop v stavbe.

Če je nekdo bil cepljen dolgo časa nazaj  npr 6 mesecev nazaj in  vmes ni bil izpostavljen virusu in se bo tak človek okužil, bo sicer za cepljenega stokrat bolje kot necepljenega, ker bo dobil mogoče malo vročine in nahoda (imel bo blage simptome za razliko necepljenega ki bo lahko dobil ob okužbi hude simptome) ampak okužil te cepljeni še pa vedno bo lahko. In mene sta dvakrat okužila cepljena. Enkrat sorodnik, drugič sodelavec, ki je smrkal in kihal in ni ostal doma.

Torej če ima nekdo simptome  te lahko okuži pa če je bil celljen ali ne. Mogoče bo cepljen prenašal manj virusa ampak okužil te bo pa lahko še vedno. To je dejstvo.

Včasih so merili temperaturo in škoda da jo ne sedaj. Tisti ki ima nad 37,0 ga osebno ne bi spustil notri, ker lahko preboleva subklinično brez simptomov ali pa je proti koncu prebolevanja. To sem opazil pri analizi sebe. In ko prebolevaš npr drugič, imaš lahko dva dni vročino 37,4,  tretji dan ti bo padla na 37,0, četrti pa spet narastla na 37,3 in potem peti dan popolnoma padla.

Zato tisti, ki so bili dolgo časa nazaj necepljeni ali neizpostavljeni virus je pametno it po tretjo dozo cepiva. Jaz sem ga enkrat dobil v trgovini zraven bolnišnice kjer hodijo vsi zaposleni kupovat in ker sem tolikokrat prebolel, me je naslednji dan en dan bolelo žrelo. Prvič je bilo najtežje prebolet, ker nisem bil cepljen, ker takrat ni bilo cepiva in sem dobil hudo pljučnico in vročino 3 tedne. Po cepljenu so simptomi veliko lažji in veliko protiteles dobiš.

Odgovor na objavo uporabnika
tudi mene, 13.11.2021 ob 10:43

Odgovor na objavo uporabnika
HALOŽANKA, 13.11.2021 ob 10:03

Odgovor na objavo uporabnika
Tudi mene, 12.11.2021 ob 19:36

Odgovor na objavo uporabnika
noja13, 12.11.2021 ob 17:20

Odgovor na objavo uporabnika
Ojaja, 12.11.2021 ob 17:12

Pa kako so skakali, ko se je reklo, da so anti manj izobrazeni

Ko gledas objave niti ena ni nitiiii mali priblizek neke spodobne slovenscine

Tvoje je? Drugače, mene res zanima, od kje je prišlo to povezovanje: nasprotovanje cepljenju = ravna zemlja?

Tudi mene to zanima.

Vem, kake oblike je naš planet, ne verjamem v čipe ali parazite v cepivih, ne v 5G nevarnost v povezavi s cepivi in podobno sranje.

Izobražena sem solidno, imam diplomo in zahtevno službo.

Ampak – poznam tudi postopke razvoja in potrjevanja zdravil in cepiv in tudi za dolgoročne morebitne stranske učinke le-teh sem že slišala.

In za ta cepiva še niso znani. Domnevajo, da jih ne no, a dejstvo je, da so MRNA cepiva zdaj prvič uporabljana na ljudeh.

 

A da jih poznaš? Postopke mislim!

Potem mi pa prosim razloži načelo na katerem temelji panakrus in devo!

Dovolj poznam, da vem, kaj pomenijo faze testiranj in kdaj se izda po domače rečeno “polno dovoljenje za uporabo”.

Ta cepiva (in tudi zdravila) tega še nimajo.

O če ti govoriš?

Polno kaj?

A ti veš kdaj lahko cepivo pride v splošno rabo in kako?

PS

Ta cepiva so prestala več testiranj kot katerakoli do sedaj, nastajala so po ustaljenih normah in postopkih nič novega se ni odkrilo ali bilo odkrtitega.

PSS

Glede na znanje, samo to me zanima, kako dolgo že so v rabi vektorska in mRNA cepiva a, da pišeo o nekih polnih blablablabla?

 

Volite novo stranko. Stranka Fekalnega Razodetja. Za več informacij se obrnite na ustanovne člane: Robi/Julij Cezar/EnaJužna/Vagabund/Šnelca/kokoši/dxy/Desperadodajka

Nova minuta. Novi člani. Novi obrazi. Prava anticepilska stranka. #SkupajRastemo 💩

Star sem 40 let, pred 7 dnevi cepljen – ležim na urgenci in čakam… slišim šepetaje – perikarditis.

U 3 pm vse skupaj. Jaz sem pač tisti, ki ni imel sreče.  Drugače pa ja … dihat ne morem.

Odgovor na objavo uporabnika
Drisko, 14.11.2021 ob 18:42

Star sem 40 let, pred 7 dnevi cepljen – ležim na urgenci in čakam… slišim šepetaje – perikarditis.

U 3 pm vse skupaj. Jaz sem pač tisti, ki ni imel sreče.  Drugače pa ja … dihat ne morem.

Volite novo stranko. Stranka Fekalnega Razodetja. Za več informacij se obrnite na ustanovne člane: Robi/Julij Cezar/EnaJužna/Vagabund/Šnelca/kokoši/dxy/Desperadodajka/Zartrose/Darwin/LUDI

Nova minuta. Novi člani. Novi obrazi. Prava anticepilska stranka. #SkupajRastemo 💩

 

Odgovor na objavo uporabnika
vatikanske ječe, 12.11.2021 ob 17:11

V Sloveniji je pač bedakov malo več, kot recimo na Danskem. To, če polovica tuli, da je zemlja ravna, še ne pomeni, da je res ravna. In ne, meni anticepilno mnenje ni “enakovredno” mnenju, ki zagovarja cepljenje. tudi otrok, ki ima downom sindrom, verjetno misli, da je 2 plus 2 šest, ampak on za svoje težave vsaj ni sam kriv.

O zeeeeeh no. A nismo prežvečili že milijontič to temo?

Ravna zemlja?  A kaj bolj izvirnega ne gre? Je treba do jajc ponavljat.

Odgovor na objavo uporabnika
HALOŽANKA, 13.11.2021 ob 19:00

O če ti govoriš?

Polno kaj?

A ti veš kdaj lahko cepivo pride v splošno rabo in kako?

PS

Ta cepiva so prestala več testiranj kot katerakoli do sedaj, nastajala so po ustaljenih normah in postopkih nič novega se ni odkrilo ali bilo odkrtitega.

PSS

Glede na znanje, samo to me zanima, kako dolgo že so v rabi vektorska in mRNA cepiva a, da pišeo o nekih polnih blablablabla?

 

No, potem pa le povej, kako so lahko jasni morebitni stranski učinki cepiva za čas 3-5 let po cepljenju, če pa cepiva še ne obstajajo toliko časa.

Vem, da so jih razvijali ze pred leti za SARS, ampak so testiranja opustili.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Tudi mene, 14.11.2021 ob 19:21

No, potem pa le povej, kako so lahko jasni morebitni stranski učinki cepiva za čas 3-5 let po cepljenju, če pa cepiva še ne obstajajo toliko časa.

Vem, da so jih razvijali ze pred leti za SARS, ampak so testiranja opustili.

 

Enostavno. Baje da bomo cepljeni pocrkali v roku treh let. Vir – Robi!

Odgovor na objavo uporabnika
step, 14.11.2021 ob 20:10

Enostavno. Baje da bomo cepljeni pocrkali v roku treh let. Vir – Robi!

Ni treba, eni so bili že takoj na vrsti. Vir: Katjini starši.

Odgovor na objavo uporabnika
Živ dolgčas, 14.11.2021 ob 20:15

Ni treba, eni so bili že takoj na vrsti. Vir: Katjini starši.

V roku treh let. Kaj ti tu ne štima? Za počasi dojemljive – od nič pa do treh let je vse vključeno.

Testiranje na živalih so res opustili, ker je testiranje zvarkov bilo uspešno. Poskusne podgane so namreč vse pocrkale.

 

Odgovor na objavo uporabnika
vatikanske ječe, 12.11.2021 ob 17:20

Ne vem , če nujno manj izobraženi; vsekakor pa jim manjka občutka za družbeno odgovornost in solidarnost. Oni ne razumejo, da bodo zato, ker nam bolniške postelje filajo kovid bolniki, v končni fazi oni sami kasneje kasneje prišli na vrsto za pomembno operacijo. Vse samo jaz jaz, kot razvajeni otroci. Njih zanima samo, da bo čimmanj omejitev. Zagotovo gre za v veliki meri osamljene ljudi, ki se v tej anti gonji čutijo povezane.

se strinjam 100%

Volite novo stranko. Stranka Fekalnega Razodetja. Za več informacij se obrnite na ustanovne člane: Robi/Julij Cezar/EnaJužna/Vagabund/Šnelca/kokoši/dxy/Darwin/LUDI

Nova minuta. Novi člani. Novi obrazi. Prava anticepilska stranka. #SkupajRastemo 💩

Odgovor na objavo uporabnika
SFR Stranka Fekalnega Razodetja 💩💩💩, 14.11.2021 ob 21:46

Volite novo stranko. Stranka Fekalnega Razodetja. Za več informacij se obrnite na ustanovne člane: Robi/Julij Cezar/EnaJužna/Vagabund/Šnelca/kokoši/dxy/Darwin/LUDI

Nova minuta. Novi člani. Novi obrazi. Prava anticepilska stranka. #SkupajRastemo 💩

Ali znaš še kaj drugega kot tole?

Ven z argumenti,ker si dosadan!

New Report

Close