Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Priznam, se ne tolažim, da sem srečno samska

Priznam, se ne tolažim, da sem srečno samska

Ker ni tako. Ja, lahko si jaz to domišljam v svojem mehurčku doma, ko pa grem ven, je zgodba drugačna. Slej kot prej me kdo sooči, pride taka situacija… stara sem 35. Materialno se mi je uspelo preskrbeti. Pri možu/otrocih/poroki pa sem zavozila. Za vikend mi je kolega nastavil ogledalo, ko mi je rekel, da je otroke treba meti mlad.  Ter da občuduje ženske  ki so se odločile za otroka v letih okoli 20. To me je zabolelo v dno srca. In pripeljalo do spoznanja. Spomnim se same sebe, kako sem razmišljala v letih 20- 30. Saj je še čas, so kazali interes, pa meni še ni bilo. Sem rada raziskovala, potovala. Največja napaka je bila pri 25 letih. Solidna, vredu zveza. Vsi pogoji so bili za družino. Fant ok.. še najbolj normalen od vseh mojih bivših, če sedaj pogledam nazaj. Ampak takrat sem imela vsega polno rit, nezrela, nedorasla za družino. Mela sem veliko samske družbe, denarja, velika hiša pri starših. Fant je bil po drugi strani malo zdolgočasen, naveličan, ampak ni pa varal, ni me nikoli ocenjeval ampak rad imel takšno kot sem. Ampak jaz glave nisem mela na mestu. Sedaj, ko se pa mudi, pa nič ne najdem. Vrstniki gledajo za mlajšimi, so oddani, imajo nevem kakšne kriterije. Žalostna sem, ker sem živela tako lahkomiselno. Preveč zujčkana doma, preveč pozornosti drugih fantov, in sem tako ostala sama. Pazitr punce, zelo hitro se obrnejo leta in potem ti tisto norrnje ne pomeni več nič.

Ne nori. Bi radi vsako noč menjala posrane plenice?

Bi rads vse noči bedela, ker otrok tuli?

Bi rada vsak dan po službi hitela domov otrokom in decu rit odnasat?

Tipično je, da ženska čisti, kuha, pere, loka, otroke okrog vozi… dec pa se valja po kavču in si jajce coha.

Uživaj lajf.

Si res želiš uničiti lajf? Tipov, ki želijo napumpat kako travo, jd ogromno. Pojdi na kak portal,  bodo navalili na polno.

Tole temo je spesnil moški in ne ženska.

Tipičen obupanec, ki nikakor ne dobi ženske, ker te ostanejo eyje samske.

Po vsej verjetnosti je to pisal kak Gorenjski Volk. Čisto njegov stil pisanja.

Odgovor na objavo uporabnika
To je, 02.04.2024 ob 12:03

Tole temo je spesnil moški in ne ženska.

Tipičen obupanec, ki nikakor ne dobi ženske, ker te ostanejo eyje samske.

Po vsej verjetnosti je to pisal kak Gorenjski Volk. Čisto njegov stil pisanja.

Ne, ženska sem, in sem morala nekje izliti to. Morda pomaga se kateri. Samo to.

Prav si napisala, takrat se nisi bila zrela. Ene zenske pac pozneje dozorijo, kar pa ni dobar, ker bioloska ura ne pociva. Mislim, da sta starsa tista  ki bi tuki na svake toliko, imela resen pogovor. Predvsem mislim, pogovor na prijateljski bazi, brez obsojanja. Tudi kaksna srcna, ki ima otroke, druzino, ti lahka malenkost odpre oci. Zase vem, da sem sele v ta pravi zvezi, zacutla tisto zeljo po materistvu, druzini. Imam obcutek, da bos cudovita mama in to iz vsegs srca voscim.

 

 

ta forum je super zato, ker se lahko vsaka avša zdivja na njemu. 🙄

Odgovor na objavo uporabnika
Streznitev, 02.04.2024 ob 11:51

Ker ni tako. Ja, lahko si jaz to domišljam v svojem mehurčku doma, ko pa grem ven, je zgodba drugačna. Slej kot prej me kdo sooči, pride taka situacija… stara sem 35. Materialno se mi je uspelo preskrbeti. Pri možu/otrocih/poroki pa sem zavozila. Za vikend mi je kolega nastavil ogledalo, ko mi je rekel, da je otroke treba meti mlad.  Ter da občuduje ženske  ki so se odločile za otroka v letih okoli 20. To me je zabolelo v dno srca. In pripeljalo do spoznanja. Spomnim se same sebe, kako sem razmišljala v letih 20- 30. Saj je še čas, so kazali interes, pa meni še ni bilo. Sem rada raziskovala, potovala. Največja napaka je bila pri 25 letih. Solidna, vredu zveza. Vsi pogoji so bili za družino. Fant ok.. še najbolj normalen od vseh mojih bivših, če sedaj pogledam nazaj. Ampak takrat sem imela vsega polno rit, nezrela, nedorasla za družino. Mela sem veliko samske družbe, denarja, velika hiša pri starših. Fant je bil po drugi strani malo zdolgočasen, naveličan, ampak ni pa varal, ni me nikoli ocenjeval ampak rad imel takšno kot sem. Ampak jaz glave nisem mela na mestu. Sedaj, ko se pa mudi, pa nič ne najdem. Vrstniki gledajo za mlajšimi, so oddani, imajo nevem kakšne kriterije. Žalostna sem, ker sem živela tako lahkomiselno. Preveč zujčkana doma, preveč pozornosti drugih fantov, in sem tako ostala sama. Pazitr punce, zelo hitro se obrnejo leta in potem ti tisto norrnje ne pomeni več nič.

In kaj točno si zamudila? Biti v vezi s človekom do katerega nisi čutila ljubezni in ti je dol viselo zanj? Imeti s takim človekom otroka in se pretvarjati do smrti da imaš družino? Ali pa se ločiti pri 35ih in zjebati otroka, ker si ga pač imela z nekom s katerim si ga nisi želela in v času ko si otrok nisi želela? To zamujaš? Pretvarjanje da si nekaj kar nisi? Ker ti je en kolega kao rekel da moraš imeti otroke pri 20ih? Nisi bila zrela za otroke takrat in nisi sedaj.

Na monu in tinderju imaš polno tipov, ki iščejo eno s katero bi imeli otroke. Prijavi se na kak portal. V treh dneh boš dobila vsaj 500 ponudb s strani moških.

imaš še vse možnosti, da si ustvariš družino. Če ni nobenega pametnega tipa naokoli, pa lahko vseeno s kakšnim seksaš ali pa greš na umetno oploditev v tujino. Glede na to, da si finančno preskrbljena, to ni ne vem kako velik strošek.

The wall always wins!

Tudi meni se zdi, da je gorenjski Volk odprl to temo. Zadnje dni mu spet seka na polno.

pismo se lahko bere kot občutek obžalovanja, da nisi ostala s tistim fantom, ki je bil ok, in z njim imela otroka pri 25. ampak to je le ena plat, pa še ta je gledana s stališča od tukaj, zdaj, danes – ko si bolj zrela, odgovorna, dorasla. glede na opisano, kakšna si bila takrat, je za ta scenarij tudi velika verjetnost, da bi ta odnos propadel, da bi bila štala okrog otroka, da ne bi izkusila vsega tega, kar dejansko si, ker bi bila mama samohranilka. se lahko vidiš tudi tako?

razumem tvoj point. žal ti je, da si čakala. nič narobe s tem, tvoja čustva so na mestu. ampak nikar ne glej nazaj, ne obžaluj preveč, ker si v tem razpoloženju ne boš ustvarila nekega mesta in prave energije za novo. oz. če bo novo, se ti bo poklapalo s tem vzdušjem, ki ga imaš zdaj.

je, kar je. morda ne boš imela otroka, res je. ampak a je to tako tragično? je to bolje kot kak drug hud scenarij, pa čeprav bi bila mama?

sama gledam na to precej drugače. lajf se pač zgodi in vleče v neko svojo smer. seveda so ključni momenti odločitev, ampak ko je sprejeta, ne glej več nazaj. ker gre samo naprej. to ti lahko rečem kot 40letnica, ki se je pred leti ukvarjala z istim vprašanjem kot ti. zdaj sem s tem pomirjena in izžarevam čisto drugo energijo in privlačim drugačne ljudi. po 5 letni samskosti sem nekoga spoznala. je še prezgodaj, da bi rekla karkoli, a definitivno ne razmišljam o starševstvu, preden te veze ne preverim do točke, kjer bom zares zaupala. in četudi bom, mi morda otrok ne bo več usojen, saj me je morda povozil čas. ampak življenje gre dalje, sem živa in zdrava. to je bistveno.

srečno!

Ne nakladaj. Če nič drugega, ženske, ki je vsaj nekaj prepotovala, doživela in videla, ne zbodejo besede nepomembneža, ki trdi, da se je treba razploditi mlad. Nice try, idiot.

Odgovor na objavo uporabnika
Tudimeni, 02.04.2024 ob 12:46

Tudi meni se zdi, da je gorenjski Volk odprl to temo. Zadnje dni mu spet seka na polno.

Kakšen gorenjski volk kurba ste butaste babe. Jaz vem, da ni on. Ženska je ena izmed mnogih, ki se je prej vlačila okoli in nobeden ni bil dober zdej pa samska jamra. Koliko je še takih nad 30 pa samskih. Pa naj bodo, če so si tako postlale. Dobrih moških je več kot dovolj samo vi jih ne vidite.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6764, 02.04.2024 ob 13:24

Ne nakladaj. Če nič drugega, ženske, ki je vsaj nekaj prepotovala, doživela in videla, ne zbodejo besede nepomembneža, ki trdi, da se je treba razploditi mlad. Nice try, idiot.

Ampak res, ženska živi po svoje, uživa….potem ji pa en kerlc tam reče je treba met otroke mlad pri 20ih in ona v šok, sam res, treba met otroke mlad, pri dvajsetih, vse sem zamudila, le zakaj nisem ostala s človekom s katerim nisem želela biti in si nisem želela otrok z njim in naredila par otrok. Bi bilo moje življenje tako čudovito če bi bila pametna in si omislila otroke katerih nisem hotela, z moškim katerega nisem želela zagledati ob sebi ko se zjutraj zbudim. Popolno bi bilo. Če bi le vedela da jih moram imeti mlada. Le zakaj mi ni ta kerlc to prej povedal! Življenje mi je uničil ker mi ni!

Oblaček = Gorenjski volk = streznitev

Revež že mesece cmiha po monu o groznih ženskah. On in njegovi kolegi, tako super fajni moški, ampak ženske jih zavračajo. In lajna kako so cipe fajn, plačaš in je mir. Pa spet cmihanje o groznih ženskah ,ki zavračajo te super fajne moške. Pa potem zmerjanje monovk, da so zabite. On pa tako fajn in vljuden možak. No, danes pa piše kot ženska.

Ko bi vsaj stil pisanja spremnil, da ne bi bilo tako očitno.

Baje, je ena rodila pri 49 letih, pri teh letih ki jih imaš pa res ni pozno, z vso to medicino novejše,pa marsi kateri fant bi te želel, upam da najdeš koga uredi,kar pa je težko zelo , ampak se tudi najde , važna je komunikacija. Sej bo.

Streznitev:

Vauuu, kaksne misli?

A se te lahko dotaknem? 😳

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6064, 02.04.2024 ob 14:23

Streznitev:

Vauuu, kaksne misli?

A se te lahko dotaknem? 😳

Pač primer vzvišene ženske že na monu. Berem en čas in vidim, da so same spranke tukaj gor.

Glede na to, da se takrat nisi počutila pripravljena na otroka, nisi bila zrela, je tudi prav, da otroka takrat nisi imela. Vse se zgodi z razlogom, za nazaj obžalovati je brez veze, raje se soočaj s sedanjostjo, da si ustvariš prihodnost, ki te bo osrečila. Merilo za srečo ni vedno le partner in otrok, lahko jo najdeš tudi drugje, in morda to dvoje pride, ko najmanj pričakuješ. Pri 35 imaš še čisto dovolj časa in predvsem zdaj tudi dovolj zrelosti. Srečno.

ah, 35 pa res nisi stara no! jaz sem pri 41 enega spoznala, rodila pri 42, vse ok, ni še toliko izgubljeno kot ti misliš… glavo gor, nasmeh na obraz, živi življenje.

Odgovor na objavo uporabnika
ok, 02.04.2024 ob 12:22

In kaj točno si zamudila? Biti v vezi s človekom do katerega nisi čutila ljubezni in ti je dol viselo zanj? Imeti s takim človekom otroka in se pretvarjati do smrti da imaš družino? Ali pa se ločiti pri 35ih in zjebati otroka, ker si ga pač imela z nekom s katerim si ga nisi želela in v času ko si otrok nisi želela? To zamujaš? Pretvarjanje da si nekaj kar nisi? Ker ti je en kolega kao rekel da moraš imeti otroke pri 20ih? Nisi bila zrela za otroke takrat in nisi sedaj.

Točno tako kot ti je ta odgovorila. Je že moralo tako biti. Brezskrbi, tudi jsz imam enrga v družbi, ki mi stalno omenja, da bi mogla met mlada otroke in da mi bo vlak odpeljal, se mu samo nasmehnrm, ker vem, da di sam noro želi ženske in otroka in želi to projecirat na mene. Jaz sem se zavestno odločila, da nisem ostala s prvim resnim fantom, ker nisva bila več partnerja, ampak zgolj cimra. Ko mi kdo navrže, kak to da nimam otrok, mu direktno povem, da se to ne sprašuje in kaj če ženska ne more imet otrok, ne pozna ozadja in hitro utihne in temo otrok ne omenja več.

Izmišljena zgodbica.

To kar sedaj objokujes , mislim da ne bi bila prava veza. To je nekaj za silo, saj je pošten,  dober, pa zvest, pa bi z njim lahko imela otroka. Ampak prave ljubezni pa ni. Vidva bi se slej ko prej ražšla ali pa vegetirala v vezi. .Ko začutiš da je pravi, se vse poklopi, sorodna duša, vse ti je na njemu všeč, veza se hitro odvije, začneta planirati skupno življenje, sprejme vaju družina, prijatelji.

tako je življenje, znaš še vedno spoznati pravega in bosta skupaj brez otrok. Jaz ti to želim. Jaz sem imela srečo , spoznala mlada pravega zase. Ampak včasih pa ne gre tako

samokritika je vedno pozitivna…, pri 35 si pa ženska lahko najde tipa za šalo malo.., če si ga sploh želi seveda…

New Report

Close