Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prjatlca ne more na morje, dokler …

Prjatlca ne more na morje, dokler …

Vsako let grem s prjatlco na morje julija. Letos se to ne bo zgodilo, če ona ne bo prodala mladičkov. Pomagajte nama jih prodajat, prosim prosim prosim.

stane mladič?

Grdo!

nova
Uredništvo priporoča

pasma je to

Okrog 500 eur. So pa čistokrvni, vse so punce, dve črni in dve svetli.

Pa niti slučajno niso grdi. Prosim, da se nepasjeljubci vzdržite komentarjev.

Pasma je havanski bišon.

O, madonca, so luškani! Daj mi telefonsko številko, takoj kupim enega staremu, mogoče bo pol več doma.

Ampak izgovor za prodajo pa milo rečeno čuden. Grd, zaradi morja.

Telefonska 031 544 322, pokliči jutri, zdaj prjatlca že spi.

Sicer bo ona obdržala psičko. Ja, no, prodala jih tako bo, ampak jaz bi rada čimprej, da gremo spet skupaj na morje, drugače pa ona ostane doma in moram iti sama. Razumete?

K Yo_ jih dajte za čuvati,za tistih par dni,ona bo najbolje poskrbela za njih,ker se spozna na živali.;)

Stari so pa koliko? Po naši zakonodaji imamo namreč določen rok, kdaj mladiči lahko zapustijo leglo.

Odgovornost pa taka, predvidevam, da se bo ja lahko šlo na morje se bodo prodali prvemu, ki bo pokazal interes – danes je denar res sveta vladar.

In kdo so starši mladičev? Predniki? Predvidevam, da rodovniški ravno niso.. za mešance so pa močno močno predragi, mešanci se podarjajo oz. eventuelno prodajo za stroške cepljenja.

In mislim, da cinizem proti YO_ ni na mestu, če bi bilo več ljudi mislečih na isti princip bi bil svet, vsaj kar se tiče živali mnogo lepši.

Kužki so luštni, tvoj način je pa grd in sebičen. Je že ena prej napisala, zakaj.

A ti bo prijatlca plačala dopust, da jih je treba pod nujno prodat – pa še za tako ceno??

In sploh ona ve, kaj delaš?? Po normalni ceni bi te ljubke kepice ziher prodala, odvisno je od želje kaj in zakaj. Na račun živali si prislužit dopust je podlo – vedelo se je da prihajajo mladički, da je delo, da bo potem potrebno jim poiskat gospodarje – bi pa to vzela v plan pri planiranju dopusta, če sta že taki prijateljici!

Pa kaj tebi ni jasno? ????? Kakšen nevmesen komentar pa je to?

Pa dobro no.. ta črna luna je že mimo.. a se vam je vsem čisto odpelo ali kaj??
Komentarji ko bi vas vse iz Polja spustil..

Če vas nakup psa ne zanima je zadeva samo en klik stran pa bodo vsi problemi rešeni. Zgoraj desno je en tak črn križec..

Mislim, da to ni čisto nič nevmesen komentar. Avtorica posta je lahko to pričakovala, če se je že odločila na ta forum dati tako prošnjo.
Očitno sta se s prijateljico domenili za dober marketing, kako spraviti v promet kužke. Potrkati na srce dobrih ljudi in ti bodo zato, da bo prijateljica šla lahko na morje kupili nesramno drage kužke.

Kdo je tukaj najbolj neumesten. Meni se pa ta način prodaje zdi pokvarjen.

ti kužki so luštni ko vrag,

ampak previdno, če se kdo odloči imeti dva… en havanski bišon je prejšnji mesec sam od sebe (!!) ugriznil mojega sina, ki je hodil mimo po cesti. ni vpil, ni tekel, samo hodil je, pes je pritekel do njega in ga ugriznil v nogo. da je problem, ker sta dva, so nam razložili lastniki, takrat sta neukrotljiva

štepate cucke zarad denarja. sram naj vas bo. Sej če ne bi bla neka pasma, bi pa v Savi končali, ane ? Mater, tud za vas raste palca !!!!

http://pesjanar.si/forum/index.php?topic=3673.msg250521

Kao so čistokrvni? Imajo rodovnik, kdo so starši? Ali hočeš povedati, da gre v bistvu za mešance in bi radi ljudi nategnili da so neka pasma zraven pa še dobro zaslužili? Vse, da boš čimprej namakala rit v morju. Če bi bila tvoja prijateljica vzrediteljica, ti kaj takega ne bi nikoli pustila narediti in bi si pač poleti vzela čas, da bo kvalitetno našla zares dobre lastnike in poskrbela za mladiče. Tako pa je navadna šteparka,ki se želi čimprej znebiti mladiče.
Ja, resnično upam, da tudi za take kot sta vidve raste palica…mogoče vas doleti že na morju. Fuj.

spet prevarantje na Monu prodajajo pod pretvezo morja ha-ha-haaaa

Ozadje je, rabijo denar velik denarja, da bodo uživali na morju na račun naivnežev, ki jih nikoli ne zmanjka :)))

Človek ne more verjet kaj vse lahko prebere na tem forumu.

Sramota, da si takšna bitja lahko sploh posedujejo psa. Sama sem vzreditelj, leglov nimamo veliko ampak ko jih imamo je za njih poskrbljeno od začetka do konca. Joj, nismo za njih razkirali samo oddiha na morju ampak tudi celoten letni dopust, tko pač je, ne moreš jih dohranjevati preko web cam 🙂

Si me pa spomnila na primer ene naše psičke…bila je rezervirana od starosti 3 tedne naprej. Lastniki so se mi po takratnih pogovorih itd zdeli vredu. Ostali mladički so šli ta psička je ostala malo dlje, ker so bili bodoči lastniki na morju in so prosili, če lahko ponjo pridejo po dopustu. 2 dni po njenem odhodu smo imeli pa mi rezerviran dopust. Pride dan ko pridejo ponjo, bilo je poletje, jih še postrežem na vrtu z pijačo, padajo še zadnji napotki in nasveti. Nakar prišiba čez vrt pes, res na pogled nič posebnega, mešanec, s slabo dlako… na eni strani pobrit zaradi operacije, brez enega očesa. In ti “bodoči lastniki” ga brcnejo in začnejo poditi in zganjati kraval, da bo okužil njihovega mladička, da ima najmanj garje, če ne že kugo. No, pod marš iz vrta so šli oni, ta ničvreden pesjanko je bil namreč moj, revček pobran povožen in shiran za cesto, ki ga bivši lastnik ni hotel nazaj. No, pesjanko še kar uživa pri nas, psička je pa tudi dobila dobre lastnike, sicer malo kasneje pa vendar… no, na dopust pa nismo šli 🙂

O, lubi bog, kakšno reakcijo sem povzročila! Pa saj ni res!
Za morje imamo dovolj denarja brez prodaje psov, le prjatlca ne bo šla z menoj, ker mora skrbeti za mladičke.
Le to še povem, da ne gre za nobeno “štepanje”, prjatlca ima prvič psičko in psička prvič mladičke.

Še enkrat sprašujem, imajo vsi mladiči v leglu rodovnike? Imajo starši vzrejno dovoljenje? Namreč če nekdo prodaja rodovniške mladiče, so zraven vedno podatki o starših, jih lahko prosim navedeš?
Pa ne mi s tem, da so čistokrvni….konkretno me zanima, ali imajo vsi rodovnike in starši opravljen vzrejni pregled?

Pokliči prodajalko, prosim, vsega pa res ne vem. Mi je pa govorila nekaj o vzrejnem dovoljenju, ja.

New Report

Close