Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Problem s punco

Problem s punco

Lep pozdrav. Imam en problem ki resno nevem kako bi se ga lotil. Je res cudne narave je pa resnicem in ni iz interneta zgodbica. Pred nekaj casa sm si sposodil od nje avto in sm v prtljazniku nasel plenice za odrasle. Ok sm pomislil da jih ima za babico saj je nepokretna. Par dni za tem pa opazim v najinem smetnjaku kr nekaj plenic. Pa ji nism nic rekel. Povedala mi je da je imela vse do drugega letnika probleme z mehurjem (mislim da neka oblika lazje inkotence) in je bila 24 ur na dam v plenicah in je rekla da je zelo vesela da se jih je resila. Sedaj pa opazam vsak dan v smeteh plenice in ko sem jo uprasal po tem mi je odgovorila da jih nosi ker ji je udobno v njih ampak jih ne uporablja. Torej vrze bek neuporabljeno plenico. Sedaj je od tega najinega pogovora ze kaksnega pol leta. Sedaj pa sploh ne skriva vec tega. Vcasih se oblece pod pajkice plenico in gre v sluzbo
Ko ji omenim kako fejst me moti to pa skregava do konca. Nevem kaj naredit ampak jo imam prevec rad da bi kr koncal zvezo.
Ne ni izmisljena zgodba in nic. Ce ima kdo kak nasvet
Lp Nejc

Cez pajkice se se gate vidjo kaj sele
Plenica tole mi ne gre skupi.
Razn ce nos plenico da ma vecjo rit kao🤣🤣brez zamere sam to je pa za crknt smesn😂🤣🤣🤣
Sj mas vlozke za hudo uhajanje urina nvm zakaj plenice

Dragi Nejc.
Iz tvojega pisma veje skrb. A hkrati tudi ego. Pojdi v srce, preden se pogovorišz njo. Edino tako ti bo povedala zgodbo, ki tiči za tem. Edino lahko ji daš podporo pri razreševanju stiske, ki je za tem. Prav gotovo nihče zaradi lepšega ne nosi plenic. Srečno.

nova
Uredništvo priporoča

Naj si najde strokovnjaka za psihicne probleme. Ker ali ti laze da jih ne uporablja ali pa ni cisto vse v redu z njo.

Nejček,

Za inkontinenco si ni sama kriva, polulati se v službi ima resne posledice (tudi, če ne dela z ljudmi), stran pa tudi lahko meče “čiste” plenice, (verjetno se ni vonjal urin na daleč,) zato ker je ženskega spola in imamo takšno anatomijo… (Mamo povprašaj), sam pa verjetno tudi ne bi nosil istih spodnjic celi teden.
Če je inkontinenca problem, potem pač jasno povej in odidi – ona ne more tega spremeniti.
Verjamem pa, da je tudi zate stresno…

Tole zgleda res kot neka provokacija, s dobil idejo s te teme?
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=11220747

No, pustimo benefit of a doubt- v kolikor je to res ti svetujem: Pogovori se z njo!
Ampak pogovor tipa: “TO na tebi mi gre ful na živce ne bo uspešen”. Poskušaj biti bolj open-minded, povprašaj jo zakaj. Ji je res samo všeč občutek? Hoče biti ziher za vsak slučaj da se inkontinenca ne ponovi? Jo takrat začnejo obdajati spomini? Ima mogoče fetiš (btw, če so nekomu všeč plenice to niti slučajno ne pomeni da je pedofil!) ? Je to del nje ali samo manjša razvada? Če je to del nje, se boš žal moral odločiti ali to sprejmeš ali ne.

Po drugi strani pa-če je to njena razvada, saj s tem nikomur ne škoduje. Ne krši nobenega zakona (za razliko od tega če bi te motilo da se zakaja s kanabisom). Denar s katerim si kupuje plenice je njen. Objektivno gledano, če greš ti po službi na pivo in to gre njej na živce ima ona večjo pravico od tebe zahtevati da to nehaš, saj z alkoholom bolj škodiš sebi in drugim. Zato pomni, če boš ti od nje ahteval da neha s tem, lahko tudi ona od tebe zahteva da končaš kakšno svojo razvado.

PS: Ne meni se za ljudi ki bodo dopisali da je tvoja punca zmešana ali pa da je z njo kaj narobe. Strpnost, razumevanje in empatija niso skupne vrednote tukaj- človek ki 40 let ždi na istem zornem kotu bo verjel da so vsi drugačni od njega v zmoti.

Zivjo,
V taksnem trenutku sta pomembna socutje in razumevanje. Tudi ce se vedenje ne spremeni, s tem ni nic narobe. Narobe je, ce se dekle pocuti kakorkoli nesprejeto ali nerazumljeno. Potem ne bo nikoli dovolj zaupala, da bi se zares zacela pogovarjati o kakrsnikoli tezavi, ki jo ima. Ljubezen, socutje, odkritost in komunikacija so vedno nujni za dober odnos. Taksne so vsaj moje izkusnje 🙂

OJ, mogoče bi bilo res dobro da se s punco lepo pogovoriš in ji skušaš pomagat da
odpravi to težavo.
Moj nasvet je da se odpravi na alternativno zdravljenje, mogoče akupunktura ali pa gre
recimo k bioenergetiku. Predlagam dobrega bioenergetika g. Stanislava Bes iz Ljubljane.

Mislim, da gre pri tvoji punci za fetiš. Preberi si o ABDL ali pa Adult diaper wearing.

Bizarni problemi.
Problem imaš tudi sz pravopisom.

hihi

Poznam eno ki je še par let po splavu imela takšne probleme, poleg drugih…

Še veliko več jih ima probleme po porodu. Jasno, da se o tem ne govori. Tabu tema, kot mali curakeljci.
Včasih, ko še nismo bili “civilizirani” in babe niso nosile spodnjih gat to ni bil problem. Je pač teklo in teklo, pa kaj. Tudi dišali so vsi, babe in desci bolj kot ne tako, da bi danes vsak kozlal ob njih.
Drugače se pa da to kar dobro odpraviti z laserskimi posegi, na začetku tudi elektro stimulacija pomaga, pa magnetni stol se je izkazal za kar učinkovitega tudi pri starejših.
Ostane še operacija, ki ni ravni enostavna, a pri mlajših jo naredijo celo na iz ZZZS, sicer bolj kot ne samoplačniško. Žal samo v tujini. Zakaj pri starih babah ne delajo te operacije samoplačniško ne razumem. Verjetno zgolj zato, da imajo pleničarji večji zaslužek.
Če gre pa pri njej za psihično motnjo, torej kakšen fetiš ali vrag si ga vedi kaj, se pa raje poslovi, če te zadeva tako moti.

Različni vzroki so lahko:
– psiholoske narave
– fiziolosko/patološke narave (inkontinenca)
– fetiš
Ne bi bilo nic narobe se normalno pomenit z njo in ja, punca potrebuje tako ali drugacno zdravstveno pomoc, je pa sedaj od tebe odvisno ali ji bos stal ob strani ali ne 😁

Še hujši problem imaš s slovnico.

Dej pošlji jo k psihiatru pa če ima res probleme z uhajanjem vode pa še k zdravniku ker tole je pa za mlado punco resen problem

preglej ali je plenica mokra in videl bos ce laze da jih neuporablja

reduslim funziona o truffa
Rodneylam

Ima urinsko inkontinenco. Dandanes jo imajo tudi že punčke po 10 letu. Zaradi trampolinov bo pa teh te žav čedalje več.

Jaz ti verjamem.

Darwin teh problemov nima.

Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev

A maš stopnice kje doma?

Predlagam ti, da jih uporabiš še za kakšen drugačen namen. Vsi ti bomo hvaležni.

Odgovor na objavo uporabnika
Še veliko več, 21.06.2020 ob 15:06

Še veliko več jih ima probleme po porodu. Jasno, da se o tem ne govori. Tabu tema, kot mali curakeljci.
Včasih, ko še nismo bili “civilizirani” in babe niso nosile spodnjih gat to ni bil problem. Je pač teklo in teklo, pa kaj. Tudi dišali so vsi, babe in desci bolj kot ne tako, da bi danes vsak kozlal ob njih.
Drugače se pa da to kar dobro odpraviti z laserskimi posegi, na začetku tudi elektro stimulacija pomaga, pa magnetni stol se je izkazal za kar učinkovitega tudi pri starejših.
Ostane še operacija, ki ni ravni enostavna, a pri mlajših jo naredijo celo na iz ZZZS, sicer bolj kot ne samoplačniško. Žal samo v tujini. Zakaj pri starih babah ne delajo te operacije samoplačniško ne razumem. Verjetno zgolj zato, da imajo pleničarji večji zaslužek.
Če gre pa pri njej za psihično motnjo, torej kakšen fetiš ali vrag si ga vedi kaj, se pa raje poslovi, če te zadeva tako moti.

V iskalnik sem vtipkal besedo “curakeljci” in ta tema s tvojim sporočilom JE EDINI ZADETEK! Tako da očitno ta beseda ne obstaja. Je komu jasno za kaj se gre?

Objava čaka odobritev

New Report

Close