Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Problemi v razmerju-moška izpoved

Problemi v razmerju-moška izpoved


če je ta oseba nezmožna lastnega preživljanja. samo v tem primeru ji pripada preživnina.

Kdor čaka dočaka. Pravijo. Vprašanje je samo, kaj boš ti dočakal. Konec zveze? Neplaniranega otroka? Kaj drugega?

Odloči se. To je pošteno do tebe in predvsem do nje.

Smo pa odrasli posamezniki in se moramo znajti v živeljenju. TAko ali drugače.

Ne moti te, ker je brez službe, moti pa te, ker jo neučinkovito išče?
Kako pa se službo učinkovito išče??
Veš, vsi tisti, ki nimajo vez in poznanstev službe več ali manj iščejo neučinkovito. Žal, tako je.
Meni se le zdi, da je to tvoj največji problem.

nova
Uredništvo priporoča

Dragi Matias tvoja zgodba se mi zdi malo za lase privlečena,saj stalno ponavljaš, da ne bi govoril o stvareh, ki vaju ločujejo trdiš pa, da to niso finance. Daj človek odpri se in priznaj kaj je na vsej stvari, ali ni več spolne privlačnosti,a se je med tem časom, ko je brez službe polenila in celo pridelala nekaj kilogramov, kar te moti ali pa imaš občutek, da si preveč pod kontrolo ker je ona doma in nimaš tistih nekaj ur zase, ko bi bila ona v službi. Hudo je živeti v odnosu, ko čutiš da greš partnerju na živce in obratno, ni pa enostavno narediti koraka čez prag sploh čustvenim osebam.Glede na to, da si bil že večkrat na pragu, pa si si premislil, te določene stvari še vežejo nanjo, da pa mi tudi pomislek, da obstaja tretja oseba kamor bi lahko odšel kar tako na hitro.Moje mnenje je, da je že čas, da se pogovoriš s partnerko(če obstaja) saj nisi niti enkrat omenil njenega mnenja, odziva na tvoj odhod in kaj je bilo tisto odločilno,da nisi odšel svojo pot, razen financ, ki pa zate niso odločilna. Veliko sreče želim “obema” saj mislim, da jo potrebujeta glede na trenutno stanje.

ji kradeš čas. Začni se o tem pogovarjati. Mogoče ona isto razmišlja, pa se ji ti smiliš. Časti jo 1 mesec stanovanja pa ostanita prijatelja, če je vse ostalo umrlo. Zaljubljen si v gospo Navado.

New Report

Close